بیل ماهر استدلال مغلوب ساختن پیشی جستن شده است در معرض’ به کروناویروس و باید قرنطینه بلافاصله

Category: دیلی بیست Comments: No comments

در شب جمعه, Bill Maher بازگشت به زمان واقعی و مانند بسیاری از خود را در اواخر شب تلویزیون رفقای انجام بحث او بدون در استودیو مخاطبان (البته با یک سخاوتمندانه آهنگ خنده).

و طنز—چه کسی گفت که نشان می دهد خواهد بود هفته آینده به علت نگرانی بیش رمان coronavirus—شروع تک صدایی خود را با در نظر گرفتن هدف رئیس جمهور تهمت را به اشتباه و کاملا عجیب و غریب, در واکنش به جهانی همه گیر است که COVID-19.

“وجود دارد یک پروتکل جدید در محل به دلیل مغلوب ساختن پیشی جستن هر زمان که او در همه چیز بدتر است. بنابراین آن را به نام: عملیات Shut the Fuck Up. چون شما می دانید که تهمت او در باغ گل رز امروز و او را از دست داده و اگر او نمی تواند لاف زدن در مورد بازار سهام است. او مانند یک ستاره پورنو, که, کیر سقوط کرد. او هیچ چیز!” ماهر گفت.

بله تهمت بود سوال توسط خبرنگاران امروز در کاخ سفید و زمانی که بارها و بارها خواسته که چرا او نمی زحمت به آزمایش می شود و در عین حال—حتی اگر او شده است در تماس نزدیک با حداقل دو نفر که تست کردم مثبت برای رمان coronavirus از جمله برزیل رسمی او دست تکان داد و با یک CPAC شرکت کنندگان—او گفت: “به احتمال زیاد” خواهد بود اما “نه به این دلیل است که” سپس آن را به نام “تند و زننده” سوال.

“و همچنین [تهمت] و در معرض شده است و افشای خود را به طور مداوم به افرادی که ویروس! برزیل شخص و پسر در CPAC و کنگره. او نیاز به قرنطینه! قفل او را تا! قفل او را تا! قفل او را!” ارائه ماهر.

بعدها ماهر استقبال نویسنده و خطر-ارزیابی متخصص David Ropeik بر روی نمایش از طریق ماهواره و بستری از رمان coronavirus “هراس من احساس می کنم که همه چیز بدتر از بیماری واقعی قبل از مقايسه گسترش آن به که از ایدز است.

“تنها قیاس من می توانم در مورد فکر می کنم در این زمان بود که آمار ایدز—که دقیقا مشابه اما مردم دست پاچه شد و گفت:” کمدین. “و من به یاد داشته باشید یک دوره که در آن ما نمی دانم که خیلی در مورد آن و مردم شد و گفت:” شاید آن می تواند هوابرد و ساخته شده است که مردم دمدمی مزاجی.”

ماهر پس از صرف مقدار از پنل بخش کمرنگ جلوه دادن چقدر خطرناک این ویروس گسترش است و در نهایت سرزنش به اصطلاح هیستری بیش از چگونه “شکننده” مردم این روزها به عنوان خود را معتاد.

حداقل او نمی صرف بخش زیادی از این برنامه دفاع از اتهام جنسی harasser او با دوستان در حالی که بشود او شاکیان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>