بیل ماهر حملات تارا Reade جنسی-حمله اتهام علیه جو بایدن خواستار آن را ‘مضحک’

یکی دیگر از جمعه به معنی و در عین حال یکی دیگر از نسخه از Real Time with Bill Maher, اواخر شب برنامه انتخاب برای امثال میلو Yiannopoulos استیو Bannon و دیگر alt-حق فاشیسم پسند دیوهای پاره شدن در پارچه آمریکا است.

من کنجکاو برای دیدن اگر ماهر که خود می بالد بر اینکه “به لحاظ سیاسی نادرست” خواهد آدرس سابق سنا مشاور تارا Reade را به اتهام تجاوز جنسی علیه جو بایدن را presumptive دموکراتیک نامزد برای رئیس جمهور—با توجه به این که کمدی میزبان ساخته شده است که یک رشته بعد از تمسخر مغلوب ساختن پیشی جستن را نفرت انگیز درمان زنان (او یک بار گفت: تهمت بود “ساخت تجاوز جنسی بزرگ دوباره”) و این که بایدن است پس از چند روز سکوت شده است ساخت رسانه ها دور به آدرس (و انکار) ادعا می کنند—از جمله توقف در MSNBC را صبح جو.

اما ماهر بیشتر کاهش یافته است—به جای امید بستن برای یک نشاط بیت در بایدن به نام “24 چیزهایی که شما نمی دانید, درباره من” یک بازی در Us Weekly ستون. در آن ماهر ترک خورده “از من خواسته شد به فاصله اجتماعی و حتی قبل از ویروس” در کنار یک خزنده عکس بایدن ماساژ زن شانه از پشت به عنوان به خوبی به عنوان “اولین ایده برای یک شعار انتخاباتی بود” من در او.'”

او بسته بیت با: “شما فکر می کنم من در زوال شناختی? شما باید ببینید که این مرد دیگر!”

بیش از یک ساعت از جوک ها از جمله مصاحبه با مت Taibbi, اریک هولدر, برت استفنز (اخ) و یک جفت تک گویی ماهر—اواخر همه همکاران خود در اواخر شب—ماهر تنها خطاب به اتهام علیه بایدن یک بار در یک سوال به دارنده گفت که او فکر آن را “مضحک و که این امر از بین برود و هیچ کس خواهد پرداخت هر گونه توجه به آن” قبل از درخواست دارنده چه افکار خود را بر روی آن هستند. ماهر نیز مورد سوال چگونه “مناسب” آن بود که حتی بحث در مورد Reade اتهام علیه بایدن داده شده دولت آمریکا با ادامه COVID-19 بیماری همه گیر. (دارنده ادعا کرد که همه اتهامات را می توان با “جدی” و “آنچه توصیف شده است متناقض” با بایدن او می داند.)

اگر کمدی-صاحب نظران در سمت چپ می رویم به پاره کردن Trumps جهان به اتهام درنده رفتار نسبت به زنان آنها نیز باید هدف را در کسانی که در حزب خود را, مبادا آنها را رتبه منافقان.

سپس دوباره, ماهر, زیبا پر از لکه سابقه وقتی که می آید به #MeToo اتهامات علیه کسانی که در سمت چپ و اخیرا راه اندازی شده به طور افراطی misogynistic دفاع از رفیق کریس ماتیوز پس از MSNBC میزبان استعفا دادند اتهامات آزار و اذیت جنسی. و هنگامی که تعدادی از زنان جلو آمد آوریل گذشته به متهم جو بایدن از ناراحت کننده اتوبوس و تماس نزدیک ماهر رفت تا آنجا که به دفاع از معاون سابق رئیس جمهور و حمله به خود شاکیان.

“اما شما می دانید که ما در حال گرفتن یک کمی nitpicky,” ماهر گفت. “منظور من البته هیچ کس دوست دارد به لمس unwantingly و زنان بسیاری بیشتر از آن بیش از مردان است اما اولین کسی که به ارمغان آورد تا این گفت که او ساخته شده او را احساس ‘ناخالص و مضطرب است.’ شما می دانید چه چیزی باعث می شود من احساس می کنم ‘ناخالص و مضطرب?’ دوم مغلوب ساختن پیشی جستن مدت است.”

“او نمی Harvey Weinstein یا R. Kelly—او را بیشتر شبیه TSA,” او اضافه شده است. “و این مسخره است. یک زن که جلو آمد امروز گفت که او لمس توسط یکی از سخنرانی های خود را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر