در شب جمعه, زمان واقعی , میزبان, Bill Maher لگد کردن تک صدایی خود را با پرداختن به نامزد حزب دموکرات برنی ساندرز’ سناتور وضعیت—مرتب کردن بر اساس.

“برنی ساندرز برنده آیووا و نیوهمپشایر. او همچنین پیشرو در نظر سنجی های ملی که بدان معنی است که ما یک جدید frontrunner…مایکل بلومبرگ? چه فاک ؟ ” ارائه ماهر, اضافه کردن “خوب بلومبرگ باید frontrunner چون لیبرال ها در تماس هستند او یک نژادپرست است.”

زمانی که مخاطبان شروع booing ماهر شوخی castigating لیبرال ها برای تماس بلومبرگ نژادپرستانه او sniped “نگه داشتن booing—این است که چگونه شما از آخرین انتخابات است.”

ماهر بود و پرداختن به نوار بلومبرگ از 2015 که دوباره ظهور این هفته جایی که شهردار سابق شهر نیویورک بستری—به یک جمعیت از غنی, سفید مردمی در آسیا و اقیانوسیه—که توقف-و-frisk سیاست که بر خلاف قانون اساسی بود منجر به هزاران مشکوک ماری جوانا بازداشت و خراب بسیاری از زندگی بود, در مورد هدف قرار دادن “اقلیت.”

“95 درصد از قتل خود را و قاتلان و قربانیان قتل یک جا M. O. شما فقط می توانید توضیحات و زیراکس آن و با تصویب آن را به تمام پلیس است. آنها مرد هستند اقلیت های 15 تا 25…که درست در نیویورک درست است که تقریبا در هر شهر در آمریکا است. و این که در آن جرم و جنایت واقعی است. شما رو به گرفتن اسلحه از دست این مردم هستند که کشته شدن” گفت: بلومبرگ.

او ادامه داد: “مردم می گویند” اوه خدای من شما در حال دستگیری کودکان و نوجوانان برای ماری جوانا که همه اقلیت!’ بله این درست است. چرا ؟ چون ما قرار داده و تمام پلیس در اقلیت محله. بله این درست است. چرا وقتی ما آن را انجام دهید ؟ زیرا که در آن همه جرم و جنایت است. و راه شما باید اسلحه از بچه ها دست پرتاب آنها را در برابر دیوار و frisk آنها.”

HBO میزبان در نهایت بازگشت به سابق جمهوری خواه گفت: “بلومبرگ کند که برخی از نقاط کور من قصد ندارم به دروغ در مورد آن است. او بیش از حد خوب نیست در گلدان یا.”

زمانی که بیشتر بو پرندگان بیرون آمد او ادامه داد: “اما من با خوشحالی به او رای اگر او پیشنهاد برنده! مغلوب ساختن پیشی جستن را دوست دارد به مسخره بلومبرگ برای کوتاه بودن اما او در نقد کوتاه. او رو کرده است و تبلیغات در همه جا. آیا شما دیده می شود این است ؟ آنها در Facebook آنها در یوتیوب آنها در تلویزیون. من تو را دیدم یکی در Pornhub عنوان شد: ‘غنی پدر برای آن می پردازد.'”

بعد از آن در طول پنل بخش, ماهر, لمس در روند توییتر هشتگ #BloombergIsARacist دوباره positing که این یک دلیل که چرا دموکرات ها “را از دست خواهد داد” در برابر تهمت دوباره.

اما عجیب ترین بخش بود وقتی که ماهر خواندن بخش اول از بلومبرگ بیانیه با صدای بلند به مخاطبان خود—”95 درصد از قتل خود را و قاتلان و قربانیان قتل یک جا M. O…آنها مرد هستند اقلیت های 15 تا 25″—قبل از اینکه بارها و بارها درخواست خود را از پنل “آیا این درست است ؟ من فقط درخواست در صورتی که درست است.”

“من فکر می کنم او واقعی نقاط کور این مرد اما من فکر نمی کنم او این کار را کرد چرا که او فکر او بود نه کمک به گفت:” ماهر دفاع از بلومبرگ. “من فکر می کنم او فکر او کمک شد و من فکر می کنم او تصویر—او یک کسب و کار و بخشی از دلیل این است که پلیس نمی توان اعتماد کرد با این سیاست از آنجا که آنها پرتاب مردم در برابر دیوار به جای انجام این راه آنها باید گاهی اوقاتنه همه—OK اما او تصویر نیست که فرد او را در به تصویر کشیدن این storeowner که گفت:” من محله سختی محله—شما می توانید به من کمک کند؟'”

سی ان ان ون جونز, یک روزنامه نگار در نشان می دهد و سپس تحصیلات ماهر در موضوع شلیک با “شما در واقع از سمت چپ چیزی که من فکر می کنم مردم جرم ترین: آن را برخی از rogue پلیس که در خارج وجود دارد پرتاب مردم در برابر دیوار, او گفت: خود را راه شما آن را انجام دهید این است که شما پرتاب این افراد در برابر دیوار. این قول و این مشکل—که این نگرش آغاز شده در بالا با او.”

“او پرسید:” ماهر ظاهرا غافل از آنچه بلومبرگ در واقع گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im