بیل ماهر می رود Despicably سرداری در برابر چین بیش از Coronavirus

Category: دیلی بیست Comments: No comments

من متاسفم به اطلاع شما که بیل ماهر است که در آن دوباره.

در شب جمعه پس از سافتبال مصاحبه با نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio و چند دیگر یار چت در زمان واقعی میزبان پخش آخرین “قانون جدید” بخش. و آن را با تمرکز بر چگونه آمریکایی ها باید قادر به تماس COVID-19 “چینی virus.”

“دانشمندان که به طور کلی خیلی لیبرال شده اند نامگذاری بیماری پس از مکان هایی که آنها می آمد از برای یک زمان بسیار طولانی است.” “Zika است از Zika جنگل. ابولا از رودخانه Ebola. Hantavirus? این 丁村 رودخانه. وجود این ویروس نیل غربی و گینه کرم Rocky Mountain Spotted Fever و البته آنفلوآنزای اسپانیایی.” (بله, ماهر حتی نمی دانند که آنفلوآنزای اسپانیایی را نمی سرچشمه در اسپانیا.)

“پس چرا باید چین دریافت یک پاس؟” ماهر ادامه داد. “کنگره تد ازای توییتی, ‘ویروس است و نه محدود به کشور یا نژاد. می تواند فقط به عنوان احمق به آن تماس بگیرید میلان ویروس.’ این امر می تواند راه stupider چون نمی آمد از میلان و اگر آن را به من تضمین آن خواهد بود به نام ” میلان ویروس.’ عیسی لعنتی ” مسیح ما نمی توانیم حتی یک بیماری همه گیر بدون گرفتن جرم؟”

او افزود: “به طور جدی آن را به من می ترساند که در مردم وجود دارد خارج وجود دارد که ترجیح می دهند که توسط ویروس از تماس آن با نام اشتباه. این نیست در مورد بدنام کردن یک فرهنگ; این است که در مورد حقایق است. این است که در مورد مرگ و زندگی است.” که در خارج وجود دارد به “نه مرگ توسط ویروس از تماس آن با نام اشتباه?” چه جهنم است که او در مورد صحبت کردن ؟

او همچنین با استناد به “PC پلیس” برای اندازه گیری خوب, گفته, “PC پلیس می گویند آن را نژادپرستانه برای حمله به هر عمل فرهنگی که متفاوت از ما. من می گویند لیبرالیسم از دست داده و راه خود را هنگامی که آن شروع به فکر کردن مانند آن است.”

بیشتر وجود دارد البته مثل مقایسه حیوانات فروخته شده در چین را بازار به بمب های هسته ای و دیگر انواع سگ-سوت خواهد بود که بیشتر در خانه در فاکس نیوز.

ماهر به راحتی موفق به ذکر دلیل(ع) چرا بسیاری از سیاستمداران مشاوره در برابر آن خواستار “چینی ویروس”: متعدد جنایات نفرت است که گزارش شده در برابر آسیایی-آمریکایی ها در پی COVID-19. نمای پنجره ها از آسیا متعلق به کسب و کار شده اند شکست و تخریب. مردم شده اند به طور منظم به سخره با نژادپرستانه “بازگشت به چین” heckles. اف بی آی هشدار داده و از افزایش جرایم ناشی از نفرت علیه آسیایی-آمریکایی است. نژاد-انگیزه حمله آسیایی-آمریکایی ها افزایش یافته و به 100 یک روز پس از همه گیر.

به همه که ماهر به این نتیجه رسیدند: “جواب این است: ما باید سرزنش چین است. نه چینی-آمریکایی ها اما ما نمی تواند متوقف گفتن حقیقت به دلیل نژادپرستان این ایده اشتباه. همیشه وجود دارد رفتن به احمقها وجود دارد که می خواهید به افراط و تعصب خود را, اما این یک وضعیت اضطراری است.”

بله, Bill Maher وجود خواهد همیشه احمقها وجود دارد که می خواهید به افراط و تعصب خود را. و امشب که ادم سفیه و احمق شما بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>