بیل ماهر Pokes سرگرم کننده تام هنکس زباله هاي مغلوب ساختن پیشی جستن ‘Impeachable’ Coronavirus پاسخ در “زمان واقعی” بازگشت

Category: دیلی بیست Comments: No comments

پس از سه هفته وقفه به دلیل گسترش سریع رمان coronavirus (COVID-19) و پس از آن در سراسر کشور مستند Bill Maher بازگشت به خود HBO نشان می دهد زمان واقعی شب جمعه.

هنگامی که ما آخرین شنیده ها از کمدین در مارس 13, او گفت که رئیس جمهور تهمت باید بلافاصله تست شده برای COVID-19 با توجه به این که او می خواهم عبور از مسیرهای با یک تعداد از افرادی که می خواهم تشخیص داده شده است با ویروس (مغلوب ساختن پیشی جستن از اتهام آزمایش منفی). مانند بسیاری از او در اواخر شب بود که ام شات خود را نشان می دهد از اتاق نشیمن وان حمام و رمز و راز اتاق, ماهر, تصمیم به فیلم تک صدایی خود را در حیاط خلوت خود درست در مقابل یک غول نوار استخر.

“با تشکر از شما من به هیچ علائم—به جز اگر شما تعداد دفعات مشاهده شاشیدن شلوار من هر بار برگ برنده مذاکرات” ارائه ماهر. “او می کند این چیزی که هر روز که در آن او را به لاف زدن در مورد رأی خود:” من بهتر رتبه بندی از دوشنبه شب فوتبال, کارشناسی‘…بله! چرا که بینندگان خود را مجاز نیست به ترک خانه. چه چیز دیگری هستند میخوام انجام دهید ؟ به عنوان خوانده شده؟!”

نسبت به پایان خود spiel, ماهر اقدام به ارائه برخی از راحتی خود را به بینندگان است. “ما میخوایم از این طریق دریافت کنید. ما هستند. و استرس ؟ این بدترین چیزی که برای سیستم ایمنی بدن, بنابراین سعی کنید به فکر می کنم کمی مثبت,” او گفت:. “فکر می کنم در مورد تمام افراد مشهور, که این, که ما می دانیم این است که در حال انجام OK—پرنس چارلز, Tom Hanks, جکسون براون, Chris Cuomo, Kevin Durant. کسی که کسی را گرفتن آن! و شما می دانید تام هنکس, البته, خیلی, درجه یک, زمانی که او آن را کردم. او گفت: “این یک افتخار است که فقط به آلوده شود.'”

پس از استقبال دیپلماتیک اریک Garcetti شهردار لس آنجلس, ماهر بود سناتور برنی ساندرز (D-VT) است که هنوز هم در حال اجرا برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری در طریق ویدئو چت.

ساندرز به معمول خود را کمی شعار مزایای مدیکر برای همه, به خصوص در زمان بحران قبل از ماهر او را در مورد چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن است به شدت مورد علاقه برخی از کشورهای خاص است که او به دست آورد و که فرمانداران به خوبی رفتار شود (مانند فلوریدا) بیش از دیگران (نیویورک و کالیفرنیا) وقتی که می آید به توزیع زندگی صرفه جویی در تجهیزات پزشکی از جمله دستگاه تهویه مصنوعی است که می تواند به نجات جان هزاران نفر.

“یکی از مهمترین و برآمدگی قسمت از این است که رئیس جمهور این است که علاقه خاصی متحده بیش از دیگران” گفت ماهر, نام تجاری آن “بیشتر impeachable جرم از آنچه که او با اوکراین و روسیه است.”

“این است که به معنای واقعی کلمه فراتر از درک. ما یک رئیس جمهور انجام داده است که آسیب زیادی در کل این فرایند که به عنوان بحران از یک روز…که میخوام هزینه زندگی بسیاری از هزاران نفر از آمریکایی ها” توضیح ساندرز و اضافه کرد که “بدترین قسمت این 2 تریلیون دلار [coronavirus] بسته محرک اقتصادی که تصویب شد هفته گذشته…بود 500 میلیارد دلار از رفتن به رئیس جمهور برای اختصاص به شرکت های بزرگ امریکا با هیچ جا در نزدیکی این نوع از رشته های متصل و پاسخگویی است که باید مورد نیاز است. و در حال حاضر او گفت: من واقعا نمی مراقبت در مورد پاسخگویی در همه, من انجام آنچه من می خواهم.”

او سپس insinuated مغلوب ساختن پیشی جستن را با استفاده از به اصطلاح “دوغاب صندوق” به کاری به نفع در انتخابات اضافه کرد: “اگر شما فکر می کنم که در طول مبارزات انتخاباتی شما در حال رفتن به یک مقدار زیادی از پول را از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از رفتن به میدان نبرد آمریکا — پنسیلوانیا, میشیگان, ویسکانسین, فلوریدا—شما خواهد بود به شدت کم بها دادن به venality از این رئیس جمهور.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>