بیل ماهر هشدار تهمت می تواند برنده این دلیل که دموکرات ها بیش از حد ‘خواب’

این شب جمعه علاوه بر گرفتن جای کسی را گرفتن توسط استیو Bannon, Bill Maher نیز استقبال Fareed Zakaria خود را به عنوان مهمان در HBO را در زمان واقعی. Zakaria بازگشت و به نفع میزبانی ماهر در صبح روز یکشنبه سی ان ان نشان می دهد.

و فقط به عنوان ماهر خود را باز کرد مصاحبه با Bannon—”پسر شما تا به حال بهترین روز تا کنون”—او گفت: Zakaria او فکر آن را برگ برنده “بهترین روز همیشه” و در نتیجه خود را “بیشتر افسرده هفته” از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری.

از “اسباب مخصوص چرخاندن خطوط نوشته مغلوب ساختن پیشی جستن” است که امریکا را دیدم در وزارت امور خارجه این اتحادیه به “محجبه تهدید” علیه دشمنان سیاسی در استیضاح victory lap سخنرانی دو روز بعد, ماهر گفت: “بدترین چیزی که احتمالا می توانست اتفاق افتاده است که همه ما می ترسید و صحبت در مورد اتفاق افتاده است. او نرمال. هر چیزی که شما شاهد آن قدر عادی می شود. شما آن را متوجه نمی.”

اعتراف به این که مغلوب ساختن پیشی جستن در حال رفتن به “سخت به ضرب و شتم” در ماه نوامبر ماهر گفت: “اگر این یک فیلم ابرقهرمان این لحظه ای که سوپرمن است بر روی زمین” و اضافه کرد “من نمی ما چگونه از این هفته به نوامبر 3rd, که در آن [تهمت بزرگ را] شکست خورد و برگ است که من فکر نمی کنم او را به انجام.”

پرسیده شده توسط Zakaria چگونه او موفق به کمدی از کسی که تبدیل شده است به طوری “نرمال,” ماهر گفت: هیچ کمبود کمدی با مغلوب ساختن پیشی جستن. “من نگران هستم درباره, کمدی,” او گفت:. “من نگران کشور است.”

ماهر و سپس توجه خود را تبدیل به دموکرات ها و یا به عنوان او آنها را به نام “باند است که می تواند شلیک مستقیم” پس از هرج و مرج در اطراف آیووا قفقاز. “اگر آنها نمی تواند عمل خود را با هم, به زودی آن را به بیش از قبل از آن شروع می شود,” او گفت:. با استناد به یک نظرسنجی اخیر نشان می دهد که تنها 44 درصد از دموکرات ها فکر می کنم آنها می توانید ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2020, ماهر خلاصه فعلی خود را در نگرش به عنوان “هیچ ما نمی توانیم.”

بعد از آن در مصاحبه ماهر توضیح داد که چرا او معتقد است یکی از تهمت های مورد علاقه کمپین خطوط “شما هیچ انتخاب” است به احتمال زیاد به کار می کنند. “او گفت:,” آره, شما ممکن است مانند من ممکن است خام و مبتذل و وحشتناک اما آنها دیوانه'” ماهر گفت: به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن. به عنوان او سپس اضافه کرد که او موافق است که بسیاری از “crazy” در حزب دموکرات است.

“مردم خواندن آن در هر هفته فقط در این حد چپ بیدار-y مسائل” ماهر ادامه هشدار داد که اگر دموکرات ها راه ادامه داد رای دهندگان را به خود می گویند, “آره, من نمی خواهم تهمت اما او در حق من به او رای آنها آجیل.”

برای اطلاعات بیشتر گوش دادن و به اشتراک آخر خنده پادکست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر