لایحه Morneau نمی recuse خود را از بحث ما با وجود دختر اشتغال

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

وزیر دارایی لایحه Morneau نمی recuse خود را از بحث های اخیر مربوط به ما, سازمان, اینکه, مانند نخست وزیر جاستین ترودو او به بستگان درگیر در این گروه است.

وحی می آید در میان نصب مخالفان موشکافی بیش از لیبرالها ” تصمیم به جایزه یک قرارداد به ما خیریه به اداره $900 میلیون جوانان کمک مالی برنامه. تصمیم به توقف توافق اعلام شد جمعه گذشته و اخلاق در کمیسیون در حال بررسی است که آیا ترودو نقض تضاد منافع قوانین دلیل خانواده خود را نسبت به این گروه است.

به گزارش Canadaland در روز جمعه دو نفر از لایحه Morneau دختران — فضل Acan و کلر Morneau — متصل به گروه.

ادامه مطلب: جنایی پروب مورد نیاز بیش از ما قرارداد ترودو خانواده زبان هزینه: محافظه کاران

Acan, Morneau را تصویب دختر یک قرارداد کارمند ما یک سخنگوی وزیر را تایید کرد. او در این سفر در بخش های اداری نقش از سال گذشته پس از کارآموزی به آموزش و پرورش در توسعه جامعه.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“او این موقعیت را در خود میدهند. وجود دارد مطلقا هیچ ارتباطی بین او و اشتغال به هر کاری که ما با دولت کانادا” بیانیه ای از وزیر ترکیه روز جمعه گفت.

وزیر کار گفت: Morneau نمی recuse خود را از ما بحث و توصیه به ما خیریه اداره $900 میلیون دانشجو خدمات اعطای ساخته شده توسط خدمات عمومی.

محافظه کاران نمی خواهد سعی کنید به پایین آوردن دولت با وجود تماس برای تحقیقات جنایی را به ما خیریه جنجال

محافظه کاران نمی خواهد سعی کنید به پایین آوردن دولت با وجود تماس برای تحقیقات جنایی را به ما خیریه جنجال

“خانم Acan را در مدت قرارداد به هیچ وجه لینک با هر کار خیریه انجام داده است و با دولت کانادا.”

کلر Morneau یک سخنران و مدافع در مسائل مربوط به پناهندگان. در سال 2016 در حالی که هنوز در دبیرستان او کتابی به نام Kakuma دختران: داستان های به اشتراک گذاری از سختی و امید از Kakuma اردوگاه پناهندگان.

“کلر صحبت کرده است در ما حوادث, و همچنین بسیاری دیگر از رویدادهای عمومی در زمینه انتشار کتاب او در جوان پناهنده ، او هرگز جبران برای آن کار می کنند. 100 ٪ از این کتاب حاصل رفت و به یک بورس تحصیلی برای Kakuma پناهندگان به دانشگاه تورنتو” وزیر دفتر در بیانیه ای گفت جمعه.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

مارک african scholar که تاسیس ما در سازمان با برادر خود کریگ ارائه blurb ستایش این کتاب است.

روز پنجشنبه اخباری که ترودو مادر و برادر تا به حال دریافت غرامت از درگیری های صحبت کردن با ما موسسه خیریه.

اخبار درو انتقاد شدید از نمایندگان مجلس مخالف است. روز جمعه اصولگرایان گفت: آنها می خواهند پلیس به بررسی لیبرال تصمیم دولت برای جایزه قرارداد به ما صدقه است.

ادامه مطلب: محافظه کاران تماس برای پاسخ ما قرارداد پس از گزارش ترودو خانواده پرداخت شد, صحبت کردن هزینه های

>طی یک کنفرانس خبری محافظه کار نمایندگان مجلس Pierre Poilievre و مایکل بارت — حزب مالی و اخلاق منتقدان — گفت: آنها بر این باورند که پرداخت این هزینه ها را افزایش می دهد این موضوع به یک برنامه به طور بالقوه جنایی سطح و نشان دهنده “دلایل کافی برای بررسی توسط پلیس.”

آنها گفتند:, نوشته شده نیست به RCMP به درخواست تحقیقات پلیس در عین حال اما برنامه ای برای ارسال نامه در روز جمعه پرسیدن که آیا یک بخش از این قانون مربوط به دولت و تقلب در امر به ما قرارداد مهم است.

–با فایل های از بئاتریس Britneff جهانی, اخبار

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>