Billie Jean King می گوید: ورزشکاران باید به ماندن متمرکز بر مبارزه برای برابری

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

تنیس بزرگ Billie Jean King در روز شنبه گفت که با وجود بی شمار از موانع روبرو ورزشکاران زن به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس آنها باید نه از دست دادن بینایی از نیاز خود به ادامه فشار برای برابری.

صحبت کردن در یک پنل آنلاین رویداد با عنوان #WeKeepPlaying توسط پادشاه ورزش زنان بنیاد و ورزشی یاهو آمریکا گفت که او امیدوار است برای ارائه آسایش و تشویق به هزاران نفر که گوش به مشاهده آن.

“اما من همچنین می خواهم آنها را به فکر کردن در مورد آینده نیز گفت:” پادشاه 12-زمان گرند اسلم قهرمان که معروف برپا دهه نبرد طولانی برای دستمزد برابر در تنیس حرفه ای.

پادشاه گفت: او در اوایل اهداف تنیس زنان شد به مطمئن شوید که تمام دختران را از یک محل به رقابت بپردازند که زنان خواهد بود با ارزش خود را بیشتر برای موفقیت از خود را به نظر می رسد و برای اطمینان از ورزشکاران زن به دست آورده به اندازه کافی برای ساختن یک زندگی.

“بسیاری از این ورزشکاران هنوز هم از رویاها و فرصت هایی که آنها سزاوار,” او گفت:.

یخ کج در هاکی زنان

در حالی که گام های ساخته شده نسبت به پرداخت برابری در تنیس زنان هاکی روی یخ هنوز راه طولانی برای رفتن گفت: کندال Coyne Schofield یک رو به جلو برای ایالات متحده زنان تیم ملی.

“در حال حاضر چشم انداز حرفه ای از هاکی زنان فاجعه است” گفت: Coyne Schofield المپیک مدال طلا که بازی برای NWHL به مینه سوتا Whitecaps.

“تا زمانی که ما می توانیم نشان می دهد دختران جوان رویای در حال رشد به عنوان یک ورزشکار حرفه ای که می تواند زندگی را از انجام آن هدف ما روبرو شده است,” او گفت:.

شکل گیری در سال گذشته از زنان حرفه ای بازیکنان هاکی انجمن یک گام خوب است که کمک خواهد کرد که بازیکنان صحبت با یک صدا به عنوان آنها مبارزه برای پایدار زنان حرفه ای لیگ است که پرداخت دستمزد زندگی می کنند, او گفت:.

ایالات متحده آمریکا فوتبال زنان طرح دعوی در دادگاه در حال انجام

متحده آمریکا تیم ملی فوتبال, هافبک کارلی لوید گفت: او در جام جهانی-پیروزی تیم ملی را در جریان دعوی در دادگاه در برابر خود فدراسیون بیش از اتهامات تبعیض جنسیتی و دستمزد پایین تر است در حال حاضر با داشتن یک مثبت اثر موج دار شدن.

“بدیهی است که ما شده ایم بسیار موفق در طول سال در این زمینه, اما مهمتر از آنچه که ما در حال انجام در خارج از زمین بوده است به طوری قدرتمند,” او گفت:.

“ما توانمند سازی بسیاری از زنان دیگر در سراسر جهان به مبارزه برای بهتر کردن اوضاع.

او گفت: برخی از بازیکنان بین المللی در حال هل دادن بهتر چانه زنی جمعی موافقت نامه و در حال شروع به دیدن سرمایه گذاری بیشتر در بازی.

“وقتی که شما شنیدن در مورد سرمایه گذاری که شما در حال دیدن این محصول در این زمینه” او گفت:.

“بنابراین ما نیاز به ادامه به انجام این کار برای فوتبال زنان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>