Birx سیاهی جهانی همکاری به عنوان برگ برنده باعث می شود که خروج رسمی

Category: پلیتیکو Comments: No comments

کاخ سفید coronavirus هماهنگ کننده دبورا Birx در یکشنبه تبلیغ سرمایه گذاری ایالات متحده آمریکا در جهانی بهداشت عمومی و ستایش تلاش های بین المللی برای جلوگیری از Covid-19 pandemic فقط به عنوان برگ برنده دولت به طور رسمی کناره گیری از سازمان بهداشت جهانی است.

Birx ظاهر می شود در یک اقیانوس اطلس شورای پانل بحث با اشاره به ایالات متحده سرمایه گذاری در تلاش جهانی برای مبارزه با ایدز و سل و ستایش جامعه بین المللی برای به اشتراک گذاری اطلاعات اولیه در این بیماری همه گیر است که او گفت: کاهش مرگ و میر در ایالات متحده.

“که همکاری جهانی که گاهی اوقات قابل رویت نیست در بالاترین مرحله کار هر روز” Birx گفت: او به عنوان تشکر از وزرای کشورهای اروپایی. “شما ذخیره مقدار زیادی از مردم در ایالات متحده با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات اولیه است.”

نظرات خود را در بین المللی فکر می کنم تانک آمد و به دولت فرستاده سازمان ملل متحد و کنگره رسمی اطلاع از عقب نشینی ایالات متحده از این که کدام یک سخنگوی کاخ سفید تایید خواهد اثر را در جولای 6, 2021. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد این تصمیم ممکن است با استناد به آنچه که او به عنوان مشخصه که آهسته و بی اثر پاسخ به همه گیر و دولت چین نفوذ این گروه است.

بهداشت و درمان مجلس سنا کمیته صندلی لامار الکساندر (R-Tenn.), به شدت به انتقاد از حرکت روز سه شنبه گفت: این می تواند صدمه دیده است تلاش برای توسعه واکسن و پاسخ به دیگر جهانی در حال ظهور تهدیدات. او گفت: تهمت می توانست به جای آن توصیه می شود تغییرات چگونه است که کسب و کار می کند.

“خروج آمریکا از عضویت می تواند, میان چیزهای دیگر, دخالت, با آزمایش های بالینی است که ضروری است برای توسعه واکسن که شهروندان ایالات متحده و همچنین به دیگران در نیاز جهان” الکساندر در بیانیه ای گفت.

Coronavirus عفونت در حال افزایش در حداقل 40 ایالت آمریکا و در سرعت به زودی آمار 3 میلیون موارد تایید شده در سراسر کشور. آریزونا و کالیفرنیا و فلوریدا و تگزاس به طور خاص دیده می شود و موارد بستری شدن در بیمارستان تسریع در هفته های اخیر.

Birx در اوایل ظاهر یکشنبه نسبت به افزایش موارد متحده و دولت های محلی آرامش بخش مستند سفارشات بیش از حد به سرعت و به افراد با پوشیدن پوشش صورت یا اجتماعی فاصله.

“بسیاری از افراد و بسیاری از کسب و کار به جای رانندگی 25 در 25 مایل در ساعت در منطقه پا بر روی گاز و شروع به رفتن 65, و آن را واقعا آشکار در حال حاضر در گسترش موارد در سراسر بیشترین گروه سنی” او گفت SiriusXM را “وارتون کسب و کار روزانه است.”

Birx شناور ایده “اجباری ماسک” در مناطقی که شاهد افزایش موارد است. دیگر مقامات دولتی بالا از جمله NIH بیماری های عفونی متخصص Anthony Fauci, CDC مدیر رابرت Redfield و معاون وزیر بهداشت و درمان برت Giroir همه تایید شده جهانی پوشش صورت به عنوان عفونت نرخ صعود.

“ما باید از این کنترل برای تغییر این دوره از این ویروس امروز و آن را در عمل فرد با پوشیدن ماسک در همه جا در ایالات متحده با پوشیدن ماسک در اطراف آسیب پذیر در داخل با پوشیدن ماسک در محل کار واقعا محدود کردن فعالیت های ما,” Birx گفت SiriusXM.

مغلوب ساختن پیشی جستن است تا حد زیادی به عنوان تجدید حیات در موارد و یا نیاز به ماسک در حالی که با فشار دادن به ادامه بازگشایی این کشور است. کاخ سفید در حال هل دادن مدارس برای بازگشایی در پاییز حتی به عنوان موارد سنبله.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>