خرس سیاه معدوم در Waterton دریاچه پارک ملی برای ‘بیش از حد سطح عادت’: Parks Canada

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

یک جوان خرس سیاه بوده است معدوم پس از نمایش یک “بیش از حد سطح از عادت ها و مواد غذایی مطبوع” در Waterton دریاچه پارک ملی.

در بیانیه روز شنبه, Waterton دریاچه پارک ملی گفت: در جولای 10, پارک, کانادا بسته چندین مسیرهای پیاده روی و backcountry اردو در Baureman ولی پس از دریافت گزارش از یک خرس سیاه در این منطقه بود که گاز گرفتن مراقب کوله پشتی و آمد در تماس با اشغال چادر.

ادامه مطلب: زن برخورد خرس سیاه در جنوب غربی کلگری: “من فکر سگ من بود و از هم پاشیده’

مقامات گفت: تنها چند روز بعد یک خرس سیاه پاره پاره خالی چادر راه اندازی پارک های کانادا اعضای.

یک جوان خرس سیاه نیز به تازگی کشف در Red Rock Canyon روز-استفاده از منطقه به دنبال زباله و با تکیه بر یک وسیله نقلیه با مردم در داخل افغانستان ،

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

پارک های کانادا گفته است که با اعتماد به نفس بالا همه حوادث شامل همان خرس.

“متاسفانه با توجه به خرس سیاه را بیش از حد سطح عادت غذایی مطبوع و آن ارائه یک خطر برای امنیت عمومی پارک حیات وحش کانادا کارشناسان تا به حال به euthanize حیوان در بعد از ظهر از 20 ژوئیه” بیانیه ای گفت:.

“این اقدام گرفته شد و پس از دقت در نظر گرفتن تمام گزینه های دیگر برای نگه داشتن حیوانات در چشم انداز در حالی که زیر Parks Canada سیاست ها و روش.”

یک خرس هشدار باقی می ماند در محل Bauerman ولی در Waterton دریاچه پارک ملی.

امید برای حیات وحش

امید برای حیات وحش

مقامات اشاره کرد که در حالی که خرس را مطرح کرد خطر ابتلا به امنیت پارک های کانادا کار می کند به ترویج ادامه همکاری وجود انسان و حیات وحش است.

پارک کانادا گفت: برای جلوگیری از خطرناک تعامل با حیوانات و بازدید کنندگان باید به دنبال چند مرحله در هنگام بازدید از پارک های ملی از جمله خلاصی از همه زباله در ارائه سطل زباله نگه داشتن همه مواد غذایی امن و به دور ذخیره شده و هرگز تغذیه حیات وحش است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“سیاه و خرس آموخته اند که چگونه به وجود, در نزدیکی انسان در Waterton دریاچه پارک ملی” در بیانیه ای گفت:.

“این مهم است که برای ساکنان و بازدید کنندگان به یاد داشته باشید که آنها را به اشتراک اطراف زیستگاه حیات وحش و اقدامات لازم برای حفظ خود و حیات وحش امن است.”

هر مورد خرس رؤیت باید گزارش به پارک کانادا در 1-888 – 927-3367.

Waterton دریاچه واقع شده است و حدود 119 کیلومتری جنوب شرقی Lethbridge, Alta.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>