سیاه, ایلینوی, Dems تشویق Blagojevich آزادی هنوز هم اجتناب تهمت

Category: پلیتیکو Comments: No comments

شیکاگو — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم روز شنبه به سابق فرماندار ایلینویز راد Blagojevich از زندان ممکن است او را یک مقدار کم از اعتبار دولت را سیاه جامعه است.

این فرماندار سابق را به دست آورده است او یک دوز سالم از همدردی در میان بسیاری از آمریکایی های آفریقایی تبار و آزادی او پس از گذراندن هشت سال از 14 سال زندان محکوم می آید پس از ماه از تلنگر توسط کشیش جسی جکسون — که به دنبال عفو کامل و باقی می ماند محبوب رقم در ایالت ایلینوی است.

“هر کس می داند که 14 سال بود که راه فراتر از صدور حکم هنجارهای گفت:” Delmarie کاب دیرین سیاسی عمل که در خدمت به عنوان هیلاری کلینتون در ایالت ایلینوی دبیر مطبوعاتی در سال 2016 و مشغول به کار در جکسون 1988 انتخابات ریاست جمهوری است.

“او کاری نمی کند. مردم برای قتل و نمی توانید از 14 سال” او گفت: انعکاس دلایل تهمت داد برای رفت و آمد Blagojevich آن جمله است.

تیم جکسون کاهش یافته است به نظر سه شنبه, اما دولت دموکراتیک تشکر. Kam Buckner بود در میان کسانی که به ستایش Blagojevich انتشار در حالی که کوبیدن مغلوب ساختن پیشی جستن.

“وجود دارد هیچ سوال و رژیم صهیونیستی است. Blagojevich تا به حال قوی مطلوب اعداد در جوامع است. این جوامع شده اند که بیش از جریمه بیش از ای اداره و زندانی شده اند و همدلی [برای تخفیف],” او گفت: بیش از تلفن. “اما این رئیس جمهور روشن ساخته است به آمریکایی های آفریقایی تبار و کل جهان که او چه کسی است. من فکر نمی کنم این یکی عمل می اندازد کسی آف بوی از آنچه در دستور کار خود است.”

Blagojevich یک دموکرات محکوم شد که در سال 2011 توسط یک هیئت منصفه فدرال در بیش از ده فقره از جمله تلاش برای فروش سنا صندلی خالی زمانی که باراک اوباما رئیس جمهور انتخاب شد در سال 2008 بود و اغلب استفاده می شود به هجو دستگاه سیاست دولت شده است شناخته شده است. اما تهمت مشاور ارشد و پسر در قانون Jared کوشنر که اتحاد داخلی و پشتیبانی رضایت و commutations بنا به گزارش پیشنهاد عفو Blagojevich تجدید نظر خواهد دموکرات.

و با وجود این رسوایی سیاسی که به پایان رسید کار خود را بیش از یک دهه پیش, چه, سیاه جوامع نیز به یاد داشته باشید در مورد Blagojevich بود که چگونه او کمک کرد تا تنوع بخشیدن به دولت نیروی کار است.

“افرادی هستند که احساس راحت با جامعه ما و نگاه راحت با جامعه ما و آن را یک قرار دهید و یا تیره و تار. و بود که Blagojevich گفت:” کاب که استدلال وجود دارد برخی از آمریکایی های آفریقایی تبار که باور Blagojevich کردم این جمله را به خاطر او دوستانه به جامعه سیاه و سفید.

دولت دموکراتیک تشکر. LaShawn فورد تکرار تمایلات و گفت Blagojevich نیست فقط خوب در schmoozing او رسالت خود را به آفریقایی جامعه برای استخدام افرادی در دولت و فشار برای سیاست های آن بهره مند اقلیت.

“او را استخدام بسیاری از آمریکایی های آفریقایی تبار او حمایت اوایل دوران کودکی آموزش و پرورش برنامه هایی که ایجاد شغل و اجازه پدر و مادر برای رفتن به کار و شما را دیدم سیاه و دریافت قرارداد به سازمان بیش از شما همیشه قبل از انجام و شاید حتی از” فورد گفت. آن را در مورد کمپین ops عکس, او گفت:. Blagojevich به دست آورده شهرت برای دنبال کنید از طریق.

لن گودمن Blagojevich را وکیل تأييد سیاسی که مغلوب ساختن پیشی جستن تیم رله در یک تماس تلفنی که Blagojevich را اام. اما او نمی داند که فرماندار سابق منتشر خواهد شد.

بسیاری از دولت را بالا دموکرات ها به خشم آمده بودند با مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم. فرماندار ایلینویز J. B. پریتزکر در بر داشت مغلوب ساختن پیشی جستن خصوص اقدامات توهین آمیز پس از خود به تماس ها مهر فساد در حالت چرخش با تحقیقات فدرال و کیفرخواست علیه نشسته شیکاگو alderman و اخیر اعضای مجلس قانونگذاری ایالتی.

“Illinoisans را تحمل کرده اند به مراتب بیش از حد فساد و ما باید با ارسال یک پیام به سیاستمداران است که شیوه های فاسد خواهد شد و دیگر توان تحمل” پریتزکر در بیانیه ای گفت. “رئیس جمهور تهمت است مورد آزار قرار گرفته عفو قدرت در راه های غیر قابل توضیح به پاداش دوستان خود و چشم پوشی با فساد و من عمیقا معتقد است که این عفو می فرستد پیام اشتباه در زمان اشتباه است.”

شهردار شیکاگو لری Lightfoot همچنین از حزب دموکرات گفت: رفت و آمد Blagojevich این جمله ای بود که همیشه رفتن به بحث و آن را بیشتر تحت مغلوب ساختن پیشی جستن.

“با چالش های ما با جریان عمومی فساد Blagojevich یک سنگ محک واقعی برای بسیاری از مردم در مورد چه چیزی اشتباه است در ایلینوی سیاست و این مایه تاسف است که این اتفاق افتاده با این رئیس جمهور” او به خبرنگاران گفت: در Springfield, Ill., سه شنبه.

هنوز Lightfoot دادستان سابق به نظر می رسد برای همدردی با Blagojevich بیش طولانی حکم گفت: “14 سال است که یک مدت زمان طولانی من فکر می کنم طولانی ترین عمومی فساد حکم تا کنون صادر کرده است.”

دیگری رئیس جمهور گفت: آزادی Blagojevich ممکن است حلقه با معنی متفاوت است.

“اگر رئیس جمهور بود کسی که ایستاده بود برای یکپارچگی در دولت به رسمیت شناخته شده و مورد احترام حاکمیت قانون و نبود به طور مداوم در تلاش برای تضعیف وزارت دادگستری فدرال قضات و بازی مورد علاقه های شما با افرادی که محکوم شده اند از جرائم جدی” Lightfoot گفت: “من فکر می کنم یک اقدام خواهد یک مقدار زیادی اعتبار بیشتر از این یکی را تا کنون داشته است.”

حتی اگر رفت و آمد Blagojevich به دست آورده مغلوب ساختن پیشی جستن برخی از ستایش, فرماندار سابق حامیان می گویند رئیس جمهور منفی به مراتب سنگین تر بودن از هر گونه مثبت.

“آن تغییر نمی کند همه چیز” فورد گفت. “اگر او واقعا می خواست به کمک او می خواهم بهتر با خود و قضایی قرار ملاقات.”

دولت دموکراتیک تشکر. کریس ولش که نشان دهنده حومه شهرهای غرب شیکاگو, آرزو Blagojevich و خانواده اش هست.

“این جمله را بیش از حد طولانی بود,” او در مصاحبه ای گفت:. “به یاد داشته باشید که او هنوز هم یک جنایت کار محکوم خواهد شد که هرگز خدمت در انتخاب دوباره. شایسته. بیشتر من نمی دانم هر سیاه مردم در منطقه خواهد شد که رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن. او باید میله را که سلول است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>