سیاه, ترانس زندگی ماده تظاهرات در ادمونتون

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

یک بار دیگر خیابان های ادمونتون شد و تبدیل به یک پلت فرم یکشنبه به عنوان ده ها تن راهپیمایی در حمایت از سیاه و سفید ترانس زندگی می کند.

این تجمع می آید سه هفته پس از هزاران Edmontonians آمد و با هم به مسئله نژادپرستی و خشونت پلیس. در حالی که این رویداد برجسته مشابه خواستار تغییر وجود دارد بیشتر به آن است.

“ترانس عامیانه از رنگ در حال ایستاده تا امروز می گویند که ما ماده است که ترانس زندگی ماده, سیاه, ترانس زندگی موضوع” حامی مایکل مارشال گفت.

ادامه مطلب: خواستار تغییر پس از گسترده ضد نژادپرستی تجمع در ادمونتون: “ما در حال رفتن به توقف’

در میان جمعیت Rhiannon Levesque سیاه ترانس زن و امیدوار است برای تغییر.

“من فقط آرزو می کنم مردم می تواند قادر به دیدن ما کمی بیشتر با مردم شما می دانید” Levesque گفت. “من امیدوارم که وجود دارد بیشتر دید و من امیدوارم که وجود دارد بیشتر از یک درک.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

او فقط یکی از بسیاری از فشار برای برابری.

“سیاه ترانس مردم به طور خاص صورت بسیاری از ترسیم اشکال خشونت و ظلم و ستم و که [چرا] این واقعا مهم است برای بیرون آمدن و ایستادن برای آنها” حامی Silpi Das-کالینز گفت.

بسیاری در این گروه می گویند آنها مواجه ایم و نژاد پرستی و همجنسگرا ستیزی و خشونت پلیس در ادمونتون.

ادامه مطلب: بیش از 15000 نفر در ادمونتون جمع آوری برای برابری تجمع در آلبرتا زمینه

“ما باید مردم را درک کنند که ما هم انسان هستند و مانند هر کس دیگری و ما سزاوار به احترام کنیم و به محافظت می شود” سازمان Adebayo کریس Katiiti گفت.

“پشتیبانی از ترانس زندگی به ویژه سیاه, ترانس زندگی باید فراتر از اطلاعرسانی; متحدان هستند که در آن کار می کنند باید” مایکل مارشال گفت.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>