سیاه رای دهندگان عشق Ayanna Pressley. اما متقاعد کردن آنها به بازگشت الیزابت وارن آسان نیست.

کلمبیا, S. C. — Debora لوید, 64, نشسته بود با دیگر زنان در زیرزمین مشترک جاز نوار گوش دادن به Ayanna Pressley سعی کنید در مورد الیزابت وارن. اما لوید نبود به فروش می رسد.

بودند وارن “پای در آسمان” طرح به عنوان لوید تلقی آنها از راه دور قابل قبول? Pressley پویا اولین دوره کنگره و وارن ملی co-صندلی شروع با یک درس در لایحه به ثمر رساند و بودجه اضافه کرد “[این] چشم انداز برای کشور است که در واقع قابل دسترسی است.”

“من می خواهم به این باور” لوید, که با این نسخهها کار برای شهرستان حزب دموکراتیک interjected اما او با داشتن یک زمان سخت. Pressley مقطر آن را با این: “ما می تواند پایان بی خانمانی برای 13 میلیارد دلار و یا شما می توانید خرید یکی دیگر از هواپیماهای نظامی است.” به عبارت دیگر این همه در مورد “انتخاب شده است.” در حال حاضر او در جایی با لوید.

تبادل آخرین آخر هفته خلاصه تا سکوت سیاه رای دهندگان در ایالت کارولینای جنوبی در مورد وارن. فقط 6 درصد از آمریکایی های آفریقایی تبار در حمایت از دولت او با توجه به یک ژانویه فاکس نیوز نظرسنجی. وارن سیاست-سنگین نامزدی هنوز به طنین انداز با آمریکایی که به طور گسترده با احتیاط از دولت و نژادی و تعصبات وجود دارد که در درون آن.

وارد Pressley, که فلک کشیده و سیاسی شهرت به عنوان یک عضو از “تیم ملی” از اصطلاح دموکراتیک congresswomen. 45 سال که می رود بیش از یک دهه با وارن کار می کرد برای متقاعد کردن رای دهندگان سیاه در کارولینای جنوبی به اعتماد که وارن گسترده مشاهده از اقدام دولت می تواند تفاوت محسوس در زندگی خود را.

آن است که آسان نیست به فروش برساند. اما Pressley مسلما وارن بزرگترین دارایی در دنباله. او را به بازدید شش کشور برای Warren, اخیرا, ضربه زدن, آیووا, برای اولین بار در آخرین روزهای قبل از حزبی که در آن او شده است استقبال با شور و شوق تا حد زیادی سفید مخاطبان است. او فرمانده حضور آشکار برای اولین بار در ماه نوامبر هنگامی که او پرسید: وارن به کنار, به طوری که او می تواند آدرس سیاه معترضان غرق کردن سناتور سخنرانی تاریخی تاثیر سیاه washerwomen در جنبش کارگری است.

و آن را بر روی صفحه نمایش کامل در طول سه روز نوسان از طریق کارولینای جنوبی اولین سفر او به دولت به عنوان یک جایگزین.

پشمالو بین نژاد های مختلف گرفته شده است این تصویر از وارن به عنوان یک wonkish استاد حقوق دانشگاه هاروارد و سعی کردم به نوبه خود آن را بر روی سر خود را. اغلب عناصر عملیاتی قرار دادن نامزد خود را بر روی یک پایه: جو بایدن به عنوان تنها نامزد مجهز به رئیس جمهور “در یک روز” یا ساندرز به عنوان رهبر یک انقلاب سیاسی.

Pressley ارائه وارن به عنوان یک برابر است.

“من علاقه ای ندارم در یک ناجی من می خواهم یک شریک” Pressley گفت: برای یک سالن بسته بندی شده در طول تاریخ سیاه بندیکت ، “و آن این است که الیزابت است.”

وارن که Pressley کار کرده است در کنار “حتی بهتر دانشجو” از استاد به او گفت: black رای دهندگان در ایالت کارولینای جنوبی. “من می دانم که الیزابت وارن مرا می بیند من می دانم که او ما را می بیند.”

Pressley تکرار نجات دهنده و خودداری در brunches در سالن و در مکالمات صمیمی حضور داشتند که عمدتا توسط زنان است. در هر محیط سیاه و سفید زنان در حضور بودند سادگی مفتون و شیفته آن. Pressley صدای آلتو به ندرت مردد حتی زمانی که او آن را افزایش می دهد و او سخن به هم نگه می دارد که شنوندگان قفل شده است.

برخی از مردم در مبارزات انتخاباتی حوادث کشیده به نظر می رسید در آنجا با حس کنجکاوی خود را در مورد Pressley به یادگیری در مورد نامزد خودش. Pressley طاس است در حال حاضر یک نتیجه از بیماری های خود ایمنی ریزش مو است که او نشان داد کمی بیش از دو هفته پیش در یک ویدیو صحبت کردن به طور مستقیم به دوربین. او سنگال تاب می شود و او را شخصی و سیاسی هویت — در حال حاضر او طاسی است ،

هنگامی که یک توصیف رای دهندگان خواسته Pressley در مورد جاه طلبی های بالاتر کار Pressley به یک پاسخ استاندارد در اول او را تنها با تمرکز بر این موضوع در دست کمک وارن پیروزی اولیه و ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. اما پس از آن او افزود: “صبور باشید با من میشم. من فقط نشان داد که من طاس یک هفته پیش.”

بیش از Pressley سه روز در کارولینای جنوبی ده ها تن از سیاه زن رای دهندگان که خطاب به سیاسی گفت: آنها را به یک نگاه دقیق تر در وارن پس از شنیدن Pressley. رنه Jye, 55, تغییر از بایدن به وارن در نقطه و گفت: او می خواهم داوطلب برای سناتور.

اما در تقریبا هر رویداد که در آن Pressley در زمان پرسش او خواسته شد در مورد قیمت و یا آنکه وارن سیاست. در یک گردهمایی در شمال چارلستون اموزش اردن, 60, گفت که او مطمئن بود که آیا او می خواهم که قادر به نگه داشتن او در زمان بیمه تحت وارن طرح است. “سردرگمی رخ داده است در سراسر جامعه” اردن گفت.

Pressley او را قطع کردن. “این اطلاعات غلط کمپین خوب,” او گفت:.

در نظر گرفتن یک گام به عقب Pressley توضیح داد به اردن: “من باید این بحث در مورد الیزابت زیادی است.”

“مردم می گویند آن را برای تلفن های موبایل خوب, شما می دانید, من فقط می خواهم به می دانم که چگونه ما وجود دارد؟”” Pressley گفت. “اما این یک پاسخ عادی زمانی که شما از شنیدن چیزی است که شما هرگز قبل از شنیده و یا زمانی که شما را در طول تاریخ تجربه کرده, قلب های شکسته, از وعده های شکسته از سیستم های شکسته. ما باید برای بازگرداندن ایمان مردم در دولت و چه چیزی ممکن است.”

اما زمان و رای گیری نیست در وارن طرف به خصوص اگر او ضعیف انجام می دهد در آیووا یا, New Hampshire. ارائه شده با ریاضی — وارن است که در 7 درصد در سراسر کشور با رای دهندگان با توجه به آخرین کلمبیا کلمبیا نظرسنجی — Pressley دهان منحنی به امضای او پوزخند و چشم خود را تمرکز.

“من دیوانه در پای صندوق های رای من قرار نیست مقدار سهام در آنها” Pressley در مصاحبه ای گفت:. “اما آنچه که من می دانم در مورد الیزابت است که او همیشه در حال اجرا مانند یک توسری خور. بنابراین اگر انتخابات گفت که او رای دهی در 80 درصد با رای دهندگان او را هنوز اجرا مانند او یک توسری خور.”

یک دلیل وجود دارد Pressley به اعتماد نمی نظرسنجی: یک نظر سنجی تا به حال او را با 13 امتیاز به عنوان اولیه انتخابات در سال 2018 اما او ضرب و شتم دموکرات مایک Capuano با 17 امتیاز. او اولین زن سیاه و سفید به نمایندگی ایالت ماساچوست در خانه.

پشمالو بین نژاد های مختلف مطرح شد در شیکاگو توسط یک مادر تنها ساندرا یک مستاجر فعال حقوق. به عنوان Pressley می گوید او جنگیدند برای اطمینان از تنها فرزند خود را در آینده نیست تعیین شده توسط کد پستی. پدر او معتاد به مصرف مواد مخدر و در داخل و خارج از زندان اما “پدر من هیچ جنایی” Pressley گفت. “زندان باید آخرین متوقف شود.” محله خود فرار نیست redlining تبعیض آمیز سیاست فدرال ساخته شده است که خانه و وام مسکن و بیمه دشوار یا غیر ممکن است برای به دست آوردن در بسیاری از جوامع کم درآمد از رنگ.

“وجود دارد بسیاری از دلایل که چرا ما می تواند احساس ناتوان نا امید کننده, کوچک,” Pressley گفت.

لحظات پس از مرگ ناگهانی NBA ستاره کوبه برایانت Pressley ذهن برگشت و به مادرش که فوت 11 سال پیش در سن 63 پس از مبارزه با سرطان ، این اولین بار تمام آخر هفته Pressley تا به حال توقف قبل از پرداختن به جمعیت.

“او من را به رای دادن با او را در هر انتخابات است. و پس از ما خواهد رای هم بکشد که پرده و راه رفتن من ایستاده کمی بلندتر” Pressley گفت: به یک گروه از وارن داوطلبان.

“ما در حال قدرتمند Soyini (تلفظ بنابراین ما زانو),” Pressley مادر می گویند, تماس دختر با نام میانی.

پشمالو بین نژاد های مختلف ممکن است این باور در “بزرگ تغییر ساختاری” را به عنوان وارن شعار می رود. اما بر خلاف دیگر اعضای مترقی “تیم ملی” او در سالن کنگره تمام حرفه ای. پس از شروع به عنوان یک کارآموز در خانه Pressley رفت تا کار را برای آن ایالت ماساچوست جان کری برای حدود 11 سال است.

به عنوان Pressley نشسته در پشت اتاق چارلستون زمینه نگه داشتن یک بالش در دامان او چشم او welled و صدای او می لرزید وقتی که او به یاد می آورد مادر او که در معرض خود را به سیاست نزدیک در سراسر زندگی خود را.

Pressley دفاع از وارن سیاست نیست فقط در مورد انتخاب دوست او. او روشن ساخته شده در طول تعطیلات آخر هفته آن را یک ماموریت شخصی با الهام از خود نشان می دهد که دولت می تواند کار منصفانه برای آمریکایی های سیاه و سفید.

“شما در حال تلاش برای من گریه؟” Pressley خواسته در طول مصاحبه که به موضوع مادر او آمد. او در زمان یک نفس. “من هرگز نمی تواند به من بدهید تا در جامعه [یا] ظرفیت مردم و یا بشریت به دلیل آن خواهد بود که در نهایت خیانت مادر من.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر