Blackhawks ضربه محکم و ناگهانی 5-بازی از دست دادن ترمز با تار و مار از شعله های آتش

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

الکس Nylander تا به حال یک جفت از اهداف و Chicago Blackhawks جامعی پنج بازی winless ترمز شنبه شب با یک 8-4 پیروزی بر شعله کلگری.

پس از ورود به شب با دو گل قبلی خود در 34 بازی ها Nylander به ثمر رساند و دو بار در دوره دوم به عنوان شیکاگو در زمان استفاده از چندین دفاعی miscues به outscore شعله های آتش 4-1 در وسط بند با وجود اینکه outshot 14-7.

جاناتان Toews, Dominik Kubalik الکس DeBrincat براندون سعد پاتریک کین و کربی Dach نیز به ثمر رساند برای شیکاگو (26-24-8). این Blackhawks قرار دادن تا پنج بازی سفر جاده ای یکشنبه شب در وینیپگ.

سام بنت و الیاس Lindholm تا به حال هر کدام دو گل برای کلگری (30-24-6). شعله های آتش خانه-یخ گلایه همچنان به عنوان آنها در حال حاضر winless در آخرین پنج بازی در Scotiabank Saddledome.

پس از سعد را شکست 2-2 کراوات در 4:24, Nylander به بازدید کنندگان خود را برای اولین بار دو گل برتری فقط بیش از یک دقیقه بعد در pouncing بد سادگی در مقابل دیلون Dube و ضرب و شتم دیوید Rittich با یک حرکت به پشت دست ضربه زدن.

سازمان دیده بان | Blackhawks جیب 8 برابر شعله های آتش:

الکساندر Nylander به ثمر رساند و دو بار به عنوان Chicago Blackhawks جرم فوران در 8-4 برنده بیش شعله کلگری. 0:50

با تالبوت در تسکین Nylander از آن ساخته شده 6-3 در 18:14. دوم از دو شیکاگو اهداف در 27 ثانیه یکی دیگر از شعله های آتش گردش پشت خالص منجر به rookie متی Highmore راه اندازی Nylander در حافظه.

شعله های آتش وارد شب در اولین wild-کارت نقطه در کنفرانس غرب. در حالی که آنها هنوز هم تیم های دیگر به تصویب شیکاگو کشیده ظرف شش امتیاز از شعله های آتش با دو بازی در دست است.

با وجود تالبوت آینده 44-ذخیره shutout روز پنج شنبه در آناهایم موقت سر مربی Geoff بخش آغاز شده Rittich که به یک هدف 30 ثانیه در هنگام Toews skated پایین بال قرار داده و پرتاب بیش از شانه خود را.

پس از بنت آن را کمتر از دو دقیقه بعد شیکاگو دوباره در زمان سرب در 9:17.

در چه خواهد بود موضوع را به شب به سمت خانه یک گردش پشت net — این یکی توسط مایکل سنگ — مجاز Toews به راه اندازی Kubalik برای یک تایمر هدف آینده فقط پس از یک بازی قدرت منقضی شده است.

سازمان دیده بان | 9 بهترین NCAA بازیکنان تمام-زمان:

با NCAA آلوم Cale ماکار و کوین هیوز مبارزه با آن را برای کلدر جایزه راب پیزو به نظر می رسد در 9 بازیکن دیگر که انتخاب یک مسیر شغلی جنوبی از مرز. 2:22

بنت مبارکه هدف در 12:57 گره خورده است آن را یک بار دیگر اما این آخرین باری که بازی خواهد بود حتی با شیکاگو با استفاده از شعله های آتش و ضعیف بازی دفاعی به جلو و دور در دوره دوم.

کلگری همچنان بدون آن بالا دو defenceman در علامت گذاری جوردانو (همسترینگ) و تراویس Hamonic (بالاتنه) که باقی می ماند به طور نامحدود ،

رابین Lehner تبدیل به کنار 38 عکس برای پیروزی به بهبود به 16-9-5.

پس از Rittich داد تا چهار گل در 15 عکس تالبوت مجاز چهار گل در 13 عکس به ریزش و سقوط به 8-9-1.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>