Blackhawks ایستاده با نام متعهد به “گسترش آگاهی” در بومی کمک

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

Chicago Blackhawks به هیچ وجه قصد قرار دادن تیم خود را بر روی یخ.

به عنوان NFL را Washington Redskins و MLB را Cleveland Indians در نظر گرفتن تغییرات نام و آرم است که منتقدان می گویند رفتار با بومیان این Blackhawks با صدور بیانیه ای به شیکاگو سان تایمز در روز سه شنبه شب در دفاع از خود نام و قصد.

“Chicago Blackhawks نام و لوگو نماد مهم و تاریخی فرد, Black Hawk, ایلینوی,’ Sac & Fox کشور که رهبری و زندگی الهام بخش نسل از آمریکایی های بومی جانبازان و عموم” این تیم بیانیه ای آغاز شد و با توجه به Sun-Times.

“ما جشن Black Hawk میراث با ارائه مداوم احترام نمونه هایی از فرهنگ بومی آمریکا, سنت ها و کمک های ارائه یک پلت فرم برای واقعی گفت و گو با, محلی و ملی گروه های بومی آمریکا. به عنوان تیم محبوبیت رشد بیش از دهه گذشته به طوری که پلت فرم و کار ما با این مهم سازمان است.”

در سال های اخیر حق رای دادن دعوت کرده است گروه های بومی آمریکا به بازی برای pregame او ابراز احساسات کردند و در بازی برگشت. یک بخش در این تیم وب سایت رسمی اختصاص داده شده به “میراث Black Hawk.”

در عین حال برخی از گروه های بومی آمریکا همواره انتقاد کرده اند Blackhawks که طلسم شده است به نام تامی شاهین.

“ما می دانیم وجود دارد یک خط خوب بین احترام و بی احترامی و ما ستایش تیم های دیگر برای تمایل خود را برای گفتگو” تیم بیانیه خود ادامه داد. “حرکت رو به جلو ما متعهد به بالا بردن نوار حتی بالاتر برای گسترش آگاهی از Black Hawk و سهم مهم از همه آمریکایی های بومی مردم است.

“ما همچنان به خدمت به عنوان جانشین ما نام و هویت و انجام خواهد داد تا با تعهد به تکامل است. تلاش ما در این منطقه شده اند صادقانه و چند وجهی و مسیر رو به جلو را در آن تجربه به رشد به عنوان یک سازمان و گسترش تلاش های ما.”

واشنگتن تیم NFL جمعه اعلام کرد آن را انجام “بررسی دقیق” از نام خود را با انتظارات از یک تغییر شاید قبل از فصل به طور منظم در سپتامبر شروع می شود. کلیولند MLB تیم اعلام کرد بعد از آن روز که آن را “تعیین بهترین مسیر رو به جلو با توجه به تیم ما نام و نام خانوادگی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>