بلیک اسنل نوردد لوکاس Giolito را به نفع خود MLB The Show’ بازیکنان لیگ

Tampa Bay Rays ستاره و ماه جوان hurler بلیک اسنل جاروب پارچ لوکاس Giolito از Chicago White Sox در روز یکشنبه به ادعای افتتاحیه MLB The Show بازیکنان لیگ در تسلط مد.

اسنل ادعا کرد بهترین-از-پنج سری جهانی 5-1, 3-2, 6-0 در راه خود را به پیروزی 26 نهایی 29 ترکیب هیرو به طور کلی. اسنل از دست داده و فقط یک بار بیش از سه سری حذفی.

برای یک بازیکن است که صبورانه ناشی از خست در تپه اسنل ارسال شده در لیگ پیشرو 145 اجرا می شود در طول فصل به طور منظم از بازیکنان لیگ.

“معمولا من فوق العاده تهاجمی در این لیگ” اسنل گفت: MLB.com در مورد رویکرد خود را در این صفحه رفتن به بازی سوم. “اما لوکاس رو من می دانم که او خیلی بهتر و من می دانستم که من تا به حال به خیلی بیشتر بیمار است. هنگامی که او شروع به یاد بگیرند که چگونه به ضربه بهتر است او را میخوام تند و زننده. من خوشحال بودم که من قادر به بازی او در حال حاضر او را به خاطر تو بود واقعا خوب است.”

“من رو بسیاری از hitters مانند بلیک” Giolito اضافه شده است. “او فقط می بیند توپ واقعا خوب است. آن را توهین آمیز یورش و آن را بیش از حد برای غلبه بر. او بسیار خوب در این است.”

بو ❄ برنده “بهترین Twitch نام’

اسنل کردم به شروع سریع در این سری از ضربه یک leadoff home run با ویلی Adames در بازی 1 در برابر Giolito. او به دنبال آن است که با ساعت توسط مایک Zunino و آستین مراتع به کروز به پیروزی 5-1.

هر چند اسنل گرفت و عنوان او برنده بهترین جایزه بازیکن. که رفت به جوی گالو شماره 2 دانه که دچار خیره کننده ناراحت در دست هفتم-کشت ایان Happ در یک چهارم نهایی. گالو به دست آورده 39.8 درصد از رای فن و 10 از رقبای همکار خود را. اسنل آمد و در دوم.

گالو همچنین به دست آورده بهترین Cameo برای خود بازیکن مجازی ضربه زنی 13 خانه اجرا می شود در 48 در خفاش و ارسال 1.814 OPS.

بهترین Twitch نام رفت به بو ❄ را “BoFlows” نام مستعار. ❄ در زمان 24.8 درصد از رای فن و شش از همسالان خود.

دوایت اسمیت جونیور آرام گرفت خانه بهترین مدیر جایزه برای انجام بیشتر با کمتر. اسمیت به پایان رسید 19-10 و واجد شرایط برای postseason با وجود یک O تیم با 69 امتیاز کلی. اسمیت به دست آورده 34.2 فن رای و هشت بازیکن رای.

برت فیلیپس از کانزاس سیتی رویالز برنده سرگرم کننده ترین پرچم در حال اهتزاز وجود ندارد و برنده رای فن; Aaron هیکس برنده در بازی MVP پس از mashing 14 خانه اجرا می شود و یک 2.369 OPS در 29 به طور منظم فصل بازی برای هم تیمی تامی Kahnle, چگونه نمایندگی یانکی ها در این مسابقات است.

بهترین واکنش به Rhys Hoskins از فیلیز و کول تاکر از دزدان دریایی است. در بازی خود را تاکر گفت: Hoskins که او را به نام خود کودک متولد اول بعد از او اگر او به یک خانه در اجرای بعدی خود در خفاش. Hoskins ارسال بعدی پارچ به چپ-زمینه کرسی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر