بلیک چرخ نیک اهلرز منجر جت به عنوان معاملات شروع به گرفتن تلفات در پادشاهان

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

بلیک ویلر بود خوشحالم که دوباره بازی در یک خط با علامت Scheifele — و آن را نشان داد.

کاپیتان به ثمر رساند و دو بار اضافه شده کمک در 700th بازی با جت های حق رای دادن و وینیپگ شکست Los Angeles Kings 6-3 روز سه شنبه.

“شما می دانید من عاشق بازی با Scheif و من فکر می کنم این احساس متقابل. آن را مانند دوچرخه سواری گفت:” ویلر که در گذشته به انتظارنشسته بودند تا با جایگزین کاپیتان در اوایل ماه نوامبر پس از جانبازان مرکز برایان کمی زخمی شده بود.

جت مربی پل موریس منتقل شد چرخ از مرکز خط دوم به بال با Scheifele و Nikolaj اهلرز در دوره دوم. اهلرز تا به حال یک هدف و دو کمک و Scheifele اضافه شده یک جفت کمک می کند.

“این چیزی است که شما می دانید که شما آن را دیده ام کار بسیار خوبی است اما ما تا به حال مشکلات ما با قطعات خطوط” موریس گفت: از reuniting ویلر و Scheifele.

سازمان دیده بان | جت کروز توسط پادشاهان:

Nik اهلرز و بلیک ویلر هر دو ثبت سه امتیاز در وینیپگ را 6-3 برنده بیش از لس آنجلس. 1:13

Patrik Laine به ثمر رساند یک هدف به یک شبکه خالی و افزود: یکی کمک کنند. یانسن Harkins و ماسون اپلتون نیز اهداف است. جک Roslovic کمک یک جفت کمک می کند.

کانر Hellebuyck ساخته شده 31 موجب صرفه جویی برای جت (31-25-5) که پیچیده در شش بازی homestand (4-2-0).

داستین براون به ثمر رساند یک جفت از اهداف و مارتین Frk بریده یکی دیگر برای پادشاهان (21-34-5) بودند که آینده دو برنده مستقیم. Anze Kopitar و مت روی هر اضافه شده یک جفت کمک می کند.

Calvin پترسن متوقف 29 34 عکس های او رو برای لس آنجلس در سومین بازی این فصل است.

آن پادشاهان’ اولین بازی بدون مهاجم تایلر Toffoli که معامله شد به ونکوور شنبه. این تیم همچنین خراشیده defenceman الک مارتینز برای Winnipeg, بازی, بنا به گزارش ها دلیل دیگر تجارت در آثار.

پادشاهان مربی تاد McLellan بود پرسید: چرا جانباز آبی-بوش بازی نمی کند.

“تنها جایی که ما در [تجارت] مهلت و همانطور که ما به جلو بروید ما می خواهیم به نگه داشتن برخی از افراد سالم” McLellan پاسخ داد.

براون گفت: این تیم به خوبی پاسخ داده و پس از تجارت و خراش.

“ما اولین دوره ما بود بهترین دوره,” او گفت:. “این نوع از پژمرده. هر دوره نوع بدتر برای ما به عنوان یک گروه. ما شروع خوبی اما فقط نمی تواند حفظ کند.”

‘تجربه یادگیری’

در حالی که ممکن است آن را دشوار برای بازی در هفته منتهی به تجارت مهلت این بخشی از کسب و کار و یک تجربه یادگیری “” براون گفت.

“ما پرداخت می شود به بازی هاکی,” او گفت:. “وجود دارد در حال رفتن به یو پی اس و فراز و حواس او را پرت. اما آن کار خود را به عنوان یک بازیکن آماده برای بازی بدون در نظر گرفتن وضعیت. من فکر می کنم احساسی آن را تخلیه می تواند شما, اما شما رو قادر به تمرکز است.”

در اوایل روز سه شنبه ، جت به دست آورد defenceman دیلن DeMelo از سناتورهای. او همچنان در اتاوا تا وینیپگ آغاز می شود چهار-بازی سفر جاده ای در برابر سناتور پنج شنبه.

“شما در حال مبارزه برای یک نقطه حذفی تلاش برای اضافه کردن برخی از قطعات است که در جا و ما که” اهلرز گفت. “ما هیجان زده به او. امیدوارم او قادر به پرش به سمت راست.”

عقب و جلو

جت ها یک نقطه, از نقطه حذفی در NHL کنفرانس غرب.

پادشاهان led 1-0 پس از دوره اول و وینیپگ برگزار شد 3-1 سرب پس از دوم.

قهوه ای به ثمر رساند 35 ثانیه از بازی کردن دوباره بجای اول برگشتن.

وینیپگ در پاسخ با یک گروه سه نفره از اهداف در دوم از Harkins Appleton و ویلر.

Harkins رو گل دوم خود را در این فصل پس از Laine گذشت او را جن در طول 2-در-1 و او را ضرب و شتم پترسن با کم شات در 13:13.

Appleton ساخته شده آن را 2-1 در 17:05 زمانی که Roslovic کاهش یافته است او یک پاس و او اخراج جن بین پترسن پد.

ویلر ثبت 19 هدف از این فصل 88 ثانیه بعد در یک 2-در-1 با Scheifele.

لس آنجلس ساخته شده است آن را 3-2 در 1:21 سوم زمانی که آدریان کمپ شات جن گسترده ای از شبکه Frk آن را برداشت و پشت Hellebuyck و پیچیده در اطراف برای هدف.

اهلرز نیز به پایان رسید 2-در-1 با Scheifele به دست آوردن مجدد سرب دو هدف در 5:49.

قهوه ای ساخته شده از آن 4-3 با 4:44 چپ در سوم زمانی که او نوک در یک نقطه شات از روی. Kopitar برداشت دوم خود را کمک به او شش پاس گل در سه بازی نقطه خط.

لین به ثمر رساند به یک شبکه خالی در 17:43 و ویلر مخفیگاه آنان را در نیل Pionk نقطه شات به پایان ثمر رساند در 18:31.

لس آنجلس آغاز می شود پنج بازی homestand شنبه در برابر فلوریدا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>