Winnipeg Jets به جلو و مینه سوتا بومی بلیک ویلر پیوست یک لیست در حال رشد از ورزشکاران صحبت کردن پس از مرگ جورج فلوید.

چرخ زمان به توییتر شنبه شب در میان یک روز دیگر از زمان تظاهرات آغاز شد که در مینیاپولیس زیر روز دوشنبه مرگ فلوید پس از یک افسر پلیس فشرده زانو خود را در Floyd گردن برای بیش از هشت دقیقه است.

افسر درک چوین, 44, بود اتهام سوم-قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس.

فلوید مرگ نیز منجر به تظاهرات در سراسر ایالات متحده است. با ماشین پلیس به آتش کشیده شد و گزارش ها از آسیب های نصب در همه طرف به عنوان کشور lurched سوی دیگر شب از ناآرامی های پس از ماه از coronavirus مستندات.

“من می خواستم چیزی بگویم اما آن را واقعا دشوار است دانستن اینکه چه چیزی برای گفتن دارد. زادگاه من در حال سوختن است. کسب و کار که در آن من در حال سوار کردن. امریکا خوب است,” ویلر نوشت.

“در حال رشد خارج مینیاپولیس, من همیشه احساس پناه از نژاد پرستی. که چون من بود,” او ادامه داد. “اکثر مردم من با شبیه من است. من هرگز تا به حال به می ترسم وقتی که من را متوقف در ترافیک و یا نور را دیدم پلیس ، بچه ها من هرگز نمی خواهد می دانم که ترس یا.

“من دل شکسته که ما هنوز درمان مردم در این راه. ما نیاز به ایستادن با جامعه سیاه و اساسا تغییر نحوه رهبری در این کشور است برخورد با نژادپرستی. من متاسفم آن را گرفته است این اما من امیدوار هستم که ما می توانیم این تغییر در حال حاضر. جورج فلوید زندگی اهمیت. Ahmaud Arbery زندگی اهمیت. بنابراین هر دیگر زندگی که از دست داده شده توسط این بی معنی خشونت و نژادپرستی” ویلر به این نتیجه رسیدند.

ویلر بود که نه تنها NHL بازیکن به صحبت کردن در مورد فلوید مرگ است. San Jose Sharks جلو Evander کین و لوگان مدل هم به توییتر برای به اشتراک گذاشتن افکار خود را.

فلوید مرگ و تظاهرات متعاقب آن باعث شد که بسیاری از چهره های ورزشی از جمله ورزشکاران مربیان و مقامات لیگ — به صحبت کردن در روزهای اخیر.

“به عنوان یک سازمان و جامعه ما از سراسر جهان است. ما متنوع است. ما به زبانهای مختلف صحبت می کنند. اما ما انسانیت مشترک ما را متحد” تورنتو رپتورز گفت: در بیانیه منتشر شده شنبه شب.

“هنگامی که ما می بینیم نژادپرستی و خشونت علیه کسی به خاطر رنگ پوست خود را, ما باید, و انجام, احساس خشم. ما نمی توانیم این را قبول. در حالی که ما غمگین برای کسانی که ما را از دست ما می دانیم که عزادار کافی نیست. ما باید افتخار حافظه خود را با تصدیق این مشکلات وجود دارد و مقابله با آنها و آینده با هم برای ایجاد یک جامعه بهتر است. آن است که به مراتب در زمان گذشته است.

سابق رپتورز مربی Dwane کیسی در حال حاضر با دیترویت پیستونز نیز منتشر کرده است.

“پنجاه و چهار سال پیش من بود 8 سال زندگی در روستایی کنتاکی که در مدارس شد desegregated,” کیسی گفت. “من راه می رفت به یک مدرسه ای که من نه می خواستم و نه استقبال. که در آن زمان وجود نداشت تلفن همراه برای ضبط درمان من, هیچ, کابل, اخبار ایستگاه با 24/7 پوشش هیچ رسانه های اجتماعی به ثبت واقعیت از وضعیت و یا ارائه پشتیبانی و نه محکومیت.

“اما من می توانم به یاد داشته باشید دقیقا احساس من به عنوان یک دختر 8 ساله کودک است. من احساس درماندگی. من احساس به عنوان اگر من نه دیده و نه شنیده و نه درک. به عنوان من تماشا وقایع آشکار در روز پس از قتل جورج فلوید در مینیاپولیس یک شهرستان که در آن من مربی و یک بار به نام من ببینید که چگونه بسیاری از مردم همچنان به احساس همان کسانی که احساسات درمانده و نا امید نامرئی عصبانی است. من درک می کنم این خشم به دلیل آن به نظر می رسد این لیست همچنان به رشد: Ahmaud Arbery, Breonna تیلور جورج فلوید. بی عدالتی همچنان به کوه و هیچ چیز به نظر می رسد در حال تغییر است.

“پنجاه و چهار سال بعد پسر من در حال حاضر 8 سال است و من در جهان او در حال رشد است و تعجب می کنم که چقدر واقعا تغییر کرده است ؟ چگونه اغلب او قضاوت در چشم? است او در حال رشد در یک جهان که در آن او دیده و شنیده و درک ؟ آیا او احساس درمانده ؟ او درمان شود مانند جورج فلوید یا Ahmaud Abrey? آنچه ما واقعا انجام شده در آخرین سال 54 به 8 ساله جهان بهتر از مال من بود ؟ همه ما باید و بهتر انجام دهید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de