‘خون در آب’: بایدن کمپین قرقره پس از نیوهمپشایر trouncing

Category: پلیتیکو Comments: No comments

MANCHESTER, New Hampshire — جو بایدن خمیده به دور از نیوهمپشایر با یک ویرانگر پنجم پایان صفر نمایندگان و زنده ماندن از مبارزات انتخاباتی خود در سوال.

این یک سقوط ناگهانی برای معاون سابق رییس جمهور که وارد 2020 مسابقه سال گذشته با رهبری تقریبا در هر دولت ملی و نظرسنجی.

سه شنبه شب بایدن بود بنابراین کاهش او فرار کرد برای اولین بار-در-این-ملت اولیه دولت قبل از انتخابات و حتی بسته است. او با حضور در “راه اندازی حزب” در کارولینای جنوبی دولت بلند در نظر گرفته شده خود را دیوار آتش, از جان گذشته به سیگنال عصبی به اهدا کنندگان و آفریقایی حامیان او این بود که برنامه ریزی برای پرتاب در حوله.

“وجود خون در آب” گفت: Quentin جیمز مدیر اجرایی جمعی سیاسی کمیته که پشت آفریقایی-آمریکایی نامزد. “سیاه و سفید رای دهندگان شروع به ترک او در حال حاضر … یک دلیل بزرگ تعداد زیادی از رای دهندگان بودند با بایدن است که آنها فکر می کردند او بهترین فرد برای ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن. و آنها فکر می کردند یکی از دلایل آن این است که او تا به حال حمایت از سفید رای دهندگان. در حال حاضر آنها دیدن او انجام داده است به طوری ضعیف با رای دهندگان و او دیگر به نظر می رسد مانند electability نامزد.”

اندازه و دامنه از دست دادن او موفق به شکستن دو رقمی یا برنده شدن در هر گونه ملاحظه شهرستان و یا شهر به چالش کشیده حکمت بایدن استراتژی از رقابت سخت در نیوهمپشایر. بایدن به حال عنوان انتظارات به خوبی انجام می دهند در اینجا ادعا نیوهمپشایر مورد علاقه سیاستمداران از کشورهای همسایه مانند برنی ساندرز و الیزابت وارن. اما دو سیاستمداران از میانه ctq و پیت Buttigieg به پایان رسید پیش از بایدن undercutting خود صحبت کردن نقطه است.

“این وحشتناک است. ما همه می ترسم” گفت: بایدن مشاور صحبت ناشناس چرا که این دیدگاه در تضاد با شجاع چهره عمومی این کمپین در تلاش است تا پخش. “من فکر می کنم ما در حال رفتن به آن را به کارولینای جنوبی است. من می دانم که ما قرار است به می گویند که ما در حال رفتن به و ما در حال رفتن را به نفع خود. اما من فقط نمی دانم.”

بایدن چهارم-پایان محل در آیووا بیشتر فرسایش بایدن در حال حاضر شکننده جای پایی در گرانیت دولت است. در آخرین ساعت قبل از اولیه این کمپین به این نتیجه رسیدند آن را برای یکی دیگر از شکست شرم آور و recalibrated حرکت نامزد به کارولینای جنوبی برای به جلو-به دنبال تجمع است. حتی قبل از سه شنبه چندین بایدن دستیاران پیش بینی کرده بود بایدن می تواند پایان هر نقطه از سوم به پنجم در نیوهمپشایر.

“این همه در مورد کارولینای جنوبی گفت:” دیک Harpootlian سابق امور خارجه کارولینای جنوبی, حزب دموکرات صندلی است که کمک به هدایت بایدن تلاش های آن کشور است.

در راه اندازی مبارزات انتخاباتی در کلمبیا, کارولینای جنوبی, هر دو جو بایدن و همسرش جیل عنوان معاون سابق رئیس جمهور را بدون زرق و برق اجرای برنامه در آیووا و نیوهمشایر.

“ما فقط شنیده ام از دو از 50 ایالت. دو نفر از آنها. نه همه ملت نه نیمی از ملت نه یک چهارم ملت نمی ده درصد — دو” بایدن گفت: برای یک اتاق ایستاده تنها جمعیت عمدتا از آمریکایی های آفریقایی تبار. “من از کجا آمده که باز زنگ.”

بایدن گفت: جمعیت که 99.9 درصد از آفریقایی-آمریکایی ها و 99.8 درصد از Latinos هنوز بازیگران اصلی رای دادن. “این است که بیش از مرد می شود.” “ما فقط گرفتن آغاز شده است.”

اما نظرسنجی ها نشان بایدن آفریقایی آمریکایی پشتیبانی در حال حاضر شروع به لغزش.

کارولینای جنوبی رویداد ارائه یک تضاد کامل با آنچه Bidens پشت در, New Hampshire. در اینجا معاون رئیس جمهور سابق در انتخابات حزب شب بود و غم انگیز, رویداد مشخص شده و عدم وجود یک نامزد که در سمت چپ این دولت قبل از مسابقه نام گرفت.

اسکات Olson, بالا, نیوهمشایر, مشاور و سیاسی این خبرنگار در دولت گفت که او نمی تواند به یاد داشته باشید عمده نامزد نمی شود در دولت در شب انتخابات. و بایدن اعلام که او را قبل از این نظرسنجی بسته شده احتمالا آسیب دیده مبارزات انتخاباتی خود در دولت بیشتر است.

“او تیراندازی خود را در پا در چند ساعت گذشته در زمانی که او در حال حاضر شات خود را در پای دیگر” Olson گفت. “New Hampshire است که در مورد جلو و مرکز. بنابراین من فکر می کنم او به خوبی می تواند صدمه دیده خود را حتی بیشتر.”

خبرنگاران و بایدن کارکنان به نظر می رسید به تعداد رای دهندگان در حزب در یک نیمه خالی سالن از هتل رادیسون در Nashua. کوچک جمعیت استقبال بایدن با خاموش تشویق هنگامی که خطاب آنها را از طریق پخش از کلمبیا جایی که او بعد خطاب به جمعیت محلی.

“ما در حال رفتن به اجازه دهید آنها را در این انتخابات از شما دور می شود.”

این هفته بایدن کمپین اصرار کارولینای جنوبی باقی خواهد ماند بایدن فایروال بدون در نظر گرفتن خود را در نیوهمپشایر.

“من فکر نمی کنم مردم در کارولینای جنوبی در حال رفتن به تغییر وفاداری خود را و یا رای خود را بر اساس آنچه اتفاق می افتد در [New Hampshire],” معاون مدیر کمپین کیت Bedingfield گفت. “وجود دارد یک حس واقعی است که برای اولین بار چهار متحده بخشی از یک فرایند بخشی از یک بسته. که آنها عمدا چهار دلیل آنها این فرصت را از نقاط مختلف کشور و به صورت متنوع صداهای به عنوان بخشی از این روند است.”

اما سوال اساسی در مورد سلامت بایدن انتخاباتی باقی بماند. بایدن را به مدت طولانی به بازی گرفتن تا با خود را آنلاین جمع آوری کمک های مردمی و مستقل فوق العاده PAC است که پشتیبانی از او فقط شخم زده 6 میلیون دلار به از دست دادن آیووا تلاش است.

یک اهدا کننده به بایدن که همچنین به مبلغ قابل توجهی به سوپر پک حمایت بایدن با انتقاد از کمپین نه مشخص بودن چقدر سخت او را به مسابقه دولت است.

“کمپین اجازه نداد فوق العاده PAC دانم چه باید بکنید” گفت: اهدا کننده که نمی خواهم برای رفتن بر روی ضبط انتقاد بایدن. “بنابراین ما صرف $900,000 در تلویزیون در نیوهمپشایر که ما می تواند فقط برای ذخیره نوادا یا کارولینای جنوبی است. و حالا که پول فقط رفته است.”

ترنت Spiner کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>