مایک بلومبرگ انتخاباتی فقط رفت و در آنجا با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

پس از آمدن به زیر رگبار گلوله از حملات از رئیس جمهور یکشنبه بلومبرگ پاسخ داد با تماس با مغلوب ساختن پیشی جستن یک “پاتولوژیک دروغگو” — استاندارد شعارهای میان دموکرات ها. اما پس از مبارزات انتخاباتی خود بیشتر رفت.

“رئیس جمهور” بلومبرگ سخنگوی جولی چوب گفت: “دروغ در مورد همه چیز: او جعلی مو خود را, چاقی و اسپری قهوهای مایل به زرد.”

نه از مارکو روبیو تمسخر و تهمت ظاهرا کوچک دست ایستاده در, ناگفته منطق رفت و برای فاقد دیگری تشریحی بخش — یکی از رقبای خود سعی کردم به بازی توهین شخصی بازی در برابر disparager-in-chief. باور رایج این است که آن را باعث از دست داده و تنها نتیجه معکوس به عنوان روبیو آموخته راه سخت بر کسی که تلاش می کند.

مغلوب ساختن پیشی جستن اخراج برای اولین بار در روز یکشنبه. در یک سری از توییت او لعنتی بلومبرگ است eponymous سرویس خبری به عنوان “جعلی” او را متهم کرد و بدون شواهدی از دریافت درمان ویژه از کمیته ملی حزب دموکرات به عنوان بخشی از یک توطئه علیه برنی ساندرز و مسخره میلیاردر سابق نیویورک شهردار قامت کوچک.

و در خود را قبل از ضبط سوپر باول مصاحبه با فاکس میزبان Sean Hannity تهمت با اشاره به بلومبرگ به سادگی به عنوان “کمی” به جای نام و نام خانوادگی واقعی خود را. او همچنین ادعا کرد عصر ایران خواسته است برای ایستادن در یک جعبه در آینده بحث که بلومبرگ انتخاباتی را تکذیب کرد.

“چرا باید او را با عنوان به که ؟ واقعا! آیا معنی که هر کس دیگری می شود یک جعبه؟” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “این بسیار جالب است.”

بلومبرگ که ذکر شده است به عنوان 5 پا و 8 اینچ در پاسخ در سخنان کوتاهی به خبرنگاران در لس آنجلس.

“من دو بار به عنوان بلند به عنوان او می کند در این مرحله که مهم” بلومبرگ گفت. “این چیزی است که اتفاق می افتد زمانی که کسی مثل من بالا می رود در پای صندوقهای رای است. ناگهان همه از یک دیگر نامزدهای دریافت می ترسم و من فکر می کنم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می داند که من می توانید او را ضرب و شتم. و به همین دلیل او می آید و با این نوع دیدگاه.”

بلومبرگ مشاور تیم اوبراین lobbed یکی دیگر از توهین در مغلوب ساختن پیشی جستن در MSNBC. “آنچه که من گفته ام به مردم این است که زمانی که شما در داخل دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سر همه شما در حال رفتن به کشف که شما در پیدا کردن وجود دارد ور رفتن معمولا یک چیزبرگر یک ویدئو و کسی دیگری کارت اعتباری” اوبراین ترک خورده.

عصر ایران بیش از هر زمان دیگر دموکرات متمرکز کرده است به طور انحصاری در مغلوب ساختن پیشی جستن و ادویه این فرصت را به زیر رئيس جمهور پوست. سخنرانی های خود را لود شده با خفیف توهین اغلب تغییرات در جوک در مورد چگونه تهمت ساختگی است میلیاردر است که صرفا یک مدیر عامل در تلویزیون واقعیت.

او ناودان مغلوب ساختن پیشی جستن بر گزارش نظرات که تضعیف نظامی و در تبلیغ منتشر شد جمعه در “فاکس و دوستان” ویژه unflattering تصاویر از مغلوب ساختن پیشی جستن گلف در حالی که بلومبرگ دنده که تنها کار مغلوب ساختن پیشی جستن است واجد شرایط برای در حال اجرا است یک زمین گلف است.

بلومبرگ رشد کرده حمایت خود را در برخی از نظر سنجی های ملی به دو رقمی. در هفته های اخیر او را کشیده چند جمعیت از 500 یا بیشتر شرکت کنندگان از جمله بیش از 1000 نفر در حوادث چهار شنبه در شهر فینیکس و دنور.

اما این مهر را 300 میلیون دلار و با رشد مبارزات انتخاباتی آگهی — و صدها میلیون بیشتر او را متعهد به خرج را از رئیس جمهور — که مغلوب ساختن پیشی جستن به وسواس بیش از.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز یکشنبه همچنین سطل آشغال بلومبرگ را در همه جا تلویزیون تبلیغات تماس خود را دیر شروع بازی شطرنج با حمایت صدها میلیون نفر از خود را به دلار اتلاف پول است. مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت: در یکی از توییت “او در حال رفتن هیچ جا فقط به هدر رفتن پول خود را.”

مغلوب ساختن پیشی جستن سخنرانی دراز وشدیداللحن آمد و پس از DNC مطلع مبارزات جمعه که آن را از بین بردن یک نیاز است که داوطلبان جمع آوری پول از حداقل تعداد اهداکنندگان برای تبدیل شدن به واجد شرایط برای آینده آن بحث در نوادا هموار کردن راه برای بلومبرگ به مرحله. بلومبرگ باقی مانده است سه نظر سنجی از مقدماتی اما او هیچ نشانی از جمع آوری کمک های مالی و نیاز به یک قانون تغییر جهت باید این فرصت را به شرکت در بحث های آتی اشاره نمود.

سیاسی گزارش هفته گذشته که مهر و برخی از مخالفان او در گفتگو با DNC به بازنویسی قوانین خود را — بلومبرگ توجه است که یک بحث به ارمغان می آورد و خود را دموکرات از رقبای زیرا آنها می خواهند او را به صورت بیشتر موشکافی.

در طول سوپر باول بلومبرگ خواهد شد 60-second آگهی متمرکز بر کنترل اسلحه و رکورد خود را در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن در حال اجرا است دو 30 ثانیه لکه های.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im