بلومبرگ مدیر کمپین به $2,800 به بایدن در ژوئن

Category: پلیتیکو Comments: No comments

یک مشاور مایک بلومبرگ ساخته شده حداکثر سهم به جو بایدن انتخابات ریاست جمهوری سال گذشته فدرال و کمیسیون انتخابات براده نشان می دهد.

بلومبرگ مدیر کمپین کوین Sheekey کمک $2,800 به معاون سابق رئیس جمهور در ژوئن 25, پس از بلومبرگ در ابتدا حکومت خود در کاخ سفید اجرا شود. Sheekey ذکر شده است در این پرونده به عنوان یک مدیر اجرایی در بلومبرگ LP جایی که او سر تا ارتباطات بازاریابی و روابط دولت.

این پول اختصاص داده شده برای بایدن اولیه انتخابات اجرا و آمد او به عنوان رهبری بعدی خود را-نزدیک ترین حریف, Bernie Sanders, توسط بیش از 15 درصد است.

بایدن و بلومبرگ در حال حاضر ساخت یک شبیه درخواست تجدید نظر به رای دهندگان بر اساس سوابق و درک نقاط قوت در برابر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. اما در حالی که بایدن برای زنده ماندن اوایل دولت دستکش بلند, بلومبرگ پرش است این مسابقات در حالی که با صرف صدها میلیون دلار در تبلیغات و گسترده در سراسر کشور سازمان است.

Sheekey را کمک مالی به نظر می رسد تاکید یک نقطه اغلب ساخته شده توسط بایدن مشاوران و متحدان و تکرار در رویکرد خود را به رقبای رئیس: تقریبا همه آنها ادعا شده بود خوشحال به پشته ستایش در بایدن تا خود را از جاه طلبی های سیاسی در راه است. زمانی که بایدن برخورد با کامالا هریس در اولین مناظره متحدان اشاره به او را درخشان ارزیابی او هنگامی که او برای فرار سنا.

در طول گرم مبادلات با پیت Buttigieg آخر هفته گذشته در نیوهمپشایر بایدن سریع-پاسخ مدیر توئیت کردن تصویری از Buttigieg subbing برای بایدن در یک county صندلی رویداد در ماه اوت سال 2018 است.

“این باعث می شود شما منعکس دقیقا چگونه یک زن 36 ساله و کوچک-شهرستان میانه شهردار…می یابد خود را قبل از بزرگترین گردهمایی حزب دموکرات در ایالت ایلینوی” Buttigieg گفت: در کلیپ. “یک فرصت بزرگ است. تلاش برای پر کردن کفش از یک آمریکایی غول مانند جو بایدن.”

Sheekey یک دیرین مشاور و یکی از اولین مشاور بلومبرگ در بعید است خود را برای اجرا در شهر نیویورک شهردار یک رابطه طولانی با بایدن. او به طور خاص به جای بایدن معاون ریاست جمهوری و رئیس ستاد ران Klain یک حرکت بود که scuttled برتر اوباما مقامات که می ترسید او اولین وفاداری خواهد بود به مهر.

“کوین دارای احترام عمیق برای معاون رئیس جمهور و تقریبا به کار می رفت برای او در موارد متعدد” بلومبرگ سخنگوی استو Loeser گفت سیاسی. “این سهم بدیهی است از قبل از مایک تصمیم به اجرا برای رئيس جمهور.”

Sheekey و بلومبرگ مشاوران باید راه می رفت تا به خط با بایدن. مرکزی به بلومبرگ تصمیم به وارد مسابقه شد و خود را باور است که هیچ یک از دموکرات ها—بایدن گنجانده شده است—را از آنچه در آن طول می کشد به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن.

بایدن انتخاباتی کاهش یافته است به نظر اهدای.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>