مایکل بلومبرگ ساخته شده است آن را در اواخر عمر ماموریت را در National Rifle Association, تماس با سازمان “شرم آور” “خطرناک” و شدید است.

مشکل در حال حاضر که او به دنبال نامزدی حزب دموکرات? در سال آخر خود را به عنوان شهردار نیویورک بلومبرگ در مقایسه با دو گروه هسته به پایه دموکرات — محلی جناح از اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا و شهر نیویورک صنفی معلمان — به NRA.

“ما نیاز نداریم افراط گرایان در سمت چپ یا راست در حال اجرا ما با اداره پلیس, آیا آن را NRA یا TECHFREEDOM,” پس از آن-شهردار بلومبرگ گفت: از نیویورک اتحادیه آزادی های مدنی در سال 2013 او در آن سخنرانی به دفاع از این شهر بحث توقف-و-frisk سیاست.

یک ویدیو از این سخنان به دست آمده توسط سیاسی.

در آن زمان بلومبرگ قفل شده بود و شاخ و با TECHFREEDOM بیش توقف-و-frisk. این گروه به شدت مخالف پلیس تاکتیک و هل دادن قانون به آن را آسان تر برای کسانی که هدف از آن سو به این شهرستان است.

در همان ویدئو بلومبرگ گذاشته دفاع از سیاست انکار آن نواخته مغرضانه.

“این قانون است که بر اساس غلط ادعا که NYPD نامتناسب توقف مردان جوان از رنگ اما همانطور که می دانید متوقف می شود ساخته شده بر اساس شرح مظنون و مشکوک فعالیت های تنها” بلومبرگ گفت: در آن زمان. “و این واقعیت تلخ است که در خیابان های شهر ما 90 درصد از قتل مشکوک و قتل قربانیان سیاه پوست و لاتین. و سیاه و اسپانیایی در حال اکثریت قریب به اتفاق متهمان در سایر جرایم خشونت آمیز.”

را مطرح تصویری می آید به عنوان تاجر میلیاردر وضعیتی وخیم از یک آتش زا 2015 ضبط که در آن او توضیح داد که “توقف و frisk” در کاملا از نظر نژادی. “راه شما دریافت اسلحه از اقلیت ها دست به پرتاب آنها را در مقابل دیوار و frisk آنها” بلومبرگ گفت: در 2015 صوتی که درو گسترده پوشش رسانه ای هفته گذشته و تجدید فشار توسط بلومبرگ به عذرخواهی گذشته خود را در آغوش توقف-و-frisk.

بلومبرگ 2015 را شرح سیاست به نظر می رسد در تناقض با اظهارات خود در سال 2013 تصویری. صحبت به NYPD برنج او را رد کرد و ادعا می کند که توقف و frisk است با نژاد مغرضانه.

“حقیقت این است که در مقایسه متوقف می شود به طور کلی جمعیت است فقط منطقی نیست. مقایسه متوقف می شود به شهود شرح متهمان و شناسایی فعالیت های مشکوک — که با هم منعکس نژادی و قومی تفکیک فعالیت های جنایی — چیزی است که مهم است. و اعداد قرار داده و به دروغ به اتهامات نژادپرستانه. در واقع درصد متوقف می شود از سیاه پوستان کمتر از سفید پوستان و آسیایی ها در هنگام تنظیم برای جرم و جنایت گزارش شده است.”

آن را تنها زمانی بلومبرگ جلب آتش برای مقایسه گروه های محلی در سمت چپ به NRA. در سال های 2007 و 2013 بلومبرگ آیا همان محلی معلمان اتحادیه.

با اشاره به رهبری ایالات فدراسیون معلمان بلومبرگ گفت: در سال 2013: “NRA محل دیگری که در آن عضویت, اگر شما انجام این رای گیری نمی کند موافق با رهبری است.”

آن را به خود جلب کرد استرن ملامت و سپس از شرکت-ملی معلمان اتحادیه Randi واینگارتن.

“این بود که نفرت انگیز و شهردار اشتباه است” Weingarten گفت: در آن زمان. “او یک رهبر واقعی در سراسر کشور در کنترل اسلحه. و با مقایسه NRA و [صنفی معلمان] آن ارزان حمایت خود را در مورد کنترل اسلحه در زمانی که ما نیاز به حمایت خود را به تیز.”

معلمان اتحادیه خشمگین بیش از بلومبرگ است NRA مقایسه در بخشی به دلیل آن آمد فقط یک ماه پس از Sandy Hook elementary تیراندازی در Newtown, Conn. در نامه ای به بلومبرگ در واینگارتن اشاره کرد که دو عضو از اتحادیه در میان کسانی که به ضرب گلوله کشته.

در شنبه واینگارتن که تا سال 2009 به رهبری ایالات فدراسیون معلمان در نیویورک گفت که او و بلومبرگ “تا به حال یک رابطه پیچیده” در آن زمان است.

“در نیویورک وجود دارد بسیاری از شدید, نظرات,” او گفت:. “من فکر نمی کنم او معتقد است که دیگر نیست و من امیدوارم که او آن را باور نمی هنگامی که او آن را گفت.” دو توصیه نرده ها و دیوارها: در سال 2018 او و بلومبرگ به قلم مشترک op-ed ترویج عالی معلم پرداخت.

“آنچه در آن به من گفت که او با مشاهده ما به عنوان مسئول خصومت و مخالفت او مواجه شد و به اداره پلیس مواجه شد بیش از توقف و frisk,” TECHFREEDOM مدیر اجرایی دانا لیبرمن اضافه شده در روز شنبه.

استو Loeser یک بلومبرگ کمپین مشاور ارشد و دیرین خود را سخنگوی شهرداری گفت: “اشاره به [صنفی معلمان] چیزی بود که مایک گفت: در حرارت لحظه ای که او در حال حاضر تاسف است.”

در اوایل این ماه مهر در مورد پرداخت 10 میلیون دلار برای تبلیغ Super Bowl هدف قرار دادن تفنگ و خشونت NRA. این آخرین حمله خود در سال طولانی نبرد در برابر گروه های استراتژی از مجازات مقامات منتخب که ایستاده در راه خود را.

“چه NRA می گوید, ‘سوالات ما اهمیتی نمی دهند. ما پس از رفتن شما. ما قصد داریم پس از خود و همسر و فرزندان و نوه های خود را و خود را نوه بزرگ. مدت ها پس از شما مرده ما هنوز هم پس از رفتن شما” بلومبرگ گفت: در سال 2014 رولینگ استون مصاحبه.

که سطح اهانت به وزن بیشتر به بلومبرگ اظهارات در مقایسه با گروه دموکرات به NRA. بلومبرگ در حال حاضر چالش به دنبال نامزدی حزب دموکرات پس از شناسایی برای بسیاری از زندگی بزرگسالی خود را به عنوان یک جمهوری خواه است. گذشته خود نظرات خطر بیگانه کلیدی لیبرال حوزه به عنوان او به دنبال ساختن برای حمایت از غیر مومن خود مبارزه است.

در قسمت های گذشته نیز منعکس شکننده روابط بلومبرگ با اتحادیه های کارگری در طول سه ترم به عنوان شهردار. آن را روشن تنش با نیویورک صنفی معلمان هنوز بالا که بلومبرگ اعلام کرد برای رئیس جمهور در اواخر ماه نوامبر.

“خود را نازک پوست اجازه نمی دهد او را به مقابله با این واقعیت است که معلمان به بیرون رفت در خیابان گفتن مردم به او اعتقاد دارند. از این رو ما NRA” مایک Mulgrew, رئيس جمهور از عقبی نیویورک وابسته خبر داد. “زمانی که شما با او موافق شما همراه بزرگ است. هنگامی که شما با او موافق و شما ایستاده خود زمین ؟ او قابل اعتماد نیست در همه.”

بلومبرگ انتخاباتی ستایش کار گذشته خود را در آموزش و پرورش با استناد به 42 درصد افزایش در نرخ فارغ التحصیلی دبیرستان با بزرگترین دستاوردهای در میان آفریقایی-آمریکایی و لاتین در دانش آموزان است.

“این آسان به نگاهی به 20 سال از زندگی عمومی و پیدا کردن [اظهارات] شما نمی خواهم” Loeser در بیانیه ای گفت: این استدلال که کلیت بلومبرگ رکورد چیزی است که مهم است. “مایک دو برابر شهر نیویورک بودجه آموزش و پرورش و معلمان پرداخت می شود و نزدیک به آنچه سزاوار آنها با 43 درصد افزایش معلم پرداخت. هیچ نامزد دیگر در حال اجرا برای رئیس جمهور هر چیزی از راه دور و نزدیک به مایک بلومبرگ رکورد از دستاوردهای واقعی در آموزش و قدردانی می کنیم که این فیلم به ما می دهد فرصتی برای صحبت در مورد آن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im