بلومبرگ ادعا می کند او می پردازد و زنان به همان اندازه. شرکت داده می گوید در غیر این صورت.

Category: دیلی بیست Comments: No comments

مایکل بلومبرگ ادعا کرد در طول پنج شنبه شب ستیز دموکرات های اولیه بحث که زنان در شرکت “پرداخت می شود دقیقا همان مردان است.” اما داده ها از بخش عظیم امپراطوری رسانه ای نشان می دهد مخالف است.

در حالی که بلومبرگ L. P. عمومی منتشر جامع شرکت گسترده جنسیتی پرداخت و مطالعه بخش هایی از شهردار سابق کسب و کار امپراتوری رسانه ای انجام داده اند. و نتایج نشان داده اند که کارکنان زن در حال پرداخت نشده همان مقدار به عنوان همتایان مرد خود.

سال گذشته اتحادیه کارکنان در Bloomberg BNA (در حال حاضر شناخته شده به عنوان بلومبرگ صنعت گروه) یک سی تا حد زیادی مبتنی بر بخش مالی-اخبار شرکت انجام یک پرداخت نظرسنجی از عدم مدیریت کارکنان.

این مطالعه نشان داد که در حالی که زنان ساخته شده 52.7 درصد از BNA نیروی کار زن کارکنان دریافت 93 درصد از پرداخت از همتایان مرد خود. “زنان و مردم رنگ چهره بزرگترین شکاف” Bloomberg BNA اتحادیه نوشت یافته است. یکی از کارمند عموم bashed نتایج به عنوان “cringeworthy.”

روز پنج شنبه شرکت اتحادیه مشترک مطالعه در توییتر ارسال اطلاعات است که نشان داد که مردان کسب درآمد به طور متوسط تقریبا 5500 دلار بیشتر از همتایان زن در حالی که تفاوت بودند و حتی برجسته تر در میان سیاه و Latinx کارکنان.

آنها تنها بخشی از این شرکت برای پیدا کردن شکاف قابل توجهی.

در سال 2017, Bloomberg منتشر پرداخت سهام مطالعه از آن بریتانیا دفاتر زیر یک قانون جدید الزامی است که همه کسب و کار با بیش از 250 کارمند انتشار اطلاعات در مورد جنسیت خود را پرداخت شکاف.

نتایج نشان داد که 20.4 درصد میانگین شکاف در حقوق بین مردان و زنان در میان انگلستان کارکنان در حالی که مردان ساخته شده تا قریب به اتفاق درصد بالا بگیر در این شرکت است. بلومبرگ با انتشار در آن زمان ادعا که راننده اصلی از پرداخت نابرابری بود “ترکیب جنسیتی در برخی پرداخت بالاتر نقش در بلومبرگ” که در آن مردان اشغال شده بیشتر از مشاغل با درآمد بالا.

انگلیسی بال بلومبرگ شرکت های بسیار کمی بهبود آن پرداخت شکاف در سال بعد اما. 2018 تکرار آن پرداخت نظرسنجی نشان داد که میانگین حقوق و دستمزد فاصله افتاده بود کمتر از یک درصد به 19.8 درصد است.

در بیانیه ای به The Daily Beast, بلومبرگ سخنگوی شرکت گفت: “بلومبرگ L. P. پرداخت کارکنان به همان اندازه برای کار برابر” و اشاره کرد که این شرکت به طور منظم بررسی حقوق و دستمزد اطلاعات نابرابری و با استفاده از “ابزار برای کمک به مدیران را جبران گیری است که پاداش عملکرد است.”

جداگانه سخنگوی Bloomberg BNA گفت: شرکت “است شایسته سالاری” اما این شرکت اقدامات لازم را برای جلوگیری از پرداخت بی عدالتی.

“ما به طور منظم بررسی جبران خسارت از کارکنان برای اطمینان از وجود دارد هیچ درمان ناعادلانه در چگونه آنها پرداخت می شود ،” سخنگوی گفت. “ما همچنین ارزیابی عملکرد و جبران خسارت را جبران گیری است که پاداش عملکرد است. علاوه بر این برای انجمن صنفی کارکنان ما مطابق با مقررات مربوط به جبران خسارت در ما توافق دسته جمعی.”

پس از راه اندازی مبارزات انتخاباتی خود در اواخر سال گذشته بلومبرگ را در خروجی رسانه ها پیدا کرده است خود را تحت بررسی پس از شرکت فرمان است که محدود چگونه آن تحریریه می تواند پوشش شهردار یا دیگر دموکرات ها در طول اولیه. این حرکت خشم بسیاری از سازمان گزارشگران و سردبیران که معتقد بودند آن را تضعیف روزنامه نگاری اعتبار و defanged پوشش خود را. این کمپین همچنین در ادامه به تجاوز کردن کارکنان از سازمان های خبری از جمله بسیاری از ارقام بالا در بلومبرگ ،

بلومبرگ نظرات در طول چهار بحث irked آمریکا کارکنان در شرکت خود را به برخی از آنها منتقل به The Daily Beast که آنها بلافاصله مشکوک از شهردار سابق در مرحله ادعا می کنند که رفت و در مقابل در دسترس عموم شواهد.

شهردار سابق خود را در یافت دفاعی بیش از یک تعداد از ادعاهای او در مورد زمان خود را به عنوان رئیس خود اخبار مالی شرکت. سناتور. الیزابت وارن (D-MA) شدت انتقاد کرد در بلومبرگ بیش از خود را که قبلا گزارش شده نفت خام جوک در مورد زنان, در حالی که تقریبا هر نامزد انباشت اشیاء بدست آمده در زمانی که شهردار سابق خودداری می گفت او را رها سابق کارکنان از عدم افشای توافق نامه شامل موارد آزار و اذیت و تبعیض است.

“آنچه که ما نیاز به دانستن دقیقا همان چیزی است کمین در خارج وجود دارد” وارن گفت. “او بدست برخی از تعدادی از زنان—ده ها تن چه کسی می داند—به نشانه عدم افشای توافق برای آزار و اذیت و تبعیض جنسیتی در محل کار.”

“پس آقای شهردار آیا شما مایل به انتشار تمام کسانی که زنان از آن عدم اطلاع توافق نامه? بنابراین ما می تواند بشنود سمت خود را از داستان ؟ ” سناتور به این نتیجه رسیدند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>