بلومبرگ فاصله خود را از دیوار و خیابان با سختی طرح جدید

Category: پلیتیکو Comments: No comments

دموکراتیک ریاست جمهوری امیدوار مایک بلومبرگ خواستار قوانین سختگیرانه تر در بانک ها و دیگر شرکت های مالی در یک آشکار پیشنهاد برای اثبات او می تواند دشوار در وال استریت با وجود decadeslong روابط به این صنعت است.

بلومبرگ که به دست آورده خود را چند میلیارد دلاری ثروت در جهان مالی می گوید: او خواهد بازگرداندن محدودیت های قرار داده شده در بانک پس از بحران 2008 شده اند که سست تحت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از جمله مقررات که ممنوعیت بانک ها از سفته بازی قمار با پول سپرده گذاران.

طرح فلفلی با ایده هایی که وال استریت مخالف مانند مالیات فردی معاملات مالی و ارائه خدمات مالی از طریق ایالات متحده خدمات پستی و کاهش میزان که بانک ها می توانید بر روی تکیه بدهی به صندوق عملیات خود را.

طرح گره به شدت به سیاست های پیشنهادی از مترقی گروه و به شدت واگرا از بلومبرگ است نظرات قبلی که نقطه عطفی 2010 Dodd-Frank Act یک مثال از “احمق قوانین” است که شرکت های یادگیری را نادیده بگیرد. در سال 2014 او پیشنهاد کرد که مقررات ناشی از آن جارو قانون که بازنویسی قوانین وال استریت بیش از حد پیچیده و بسیاری از جریمه بانک ها بوده است بیش از حد سخت.

سابق شهر نیویورک شهردار خواهد شد به نظر می رسد در بحث دموکراتیک مرحله برای اولین بار در روز چهارشنبه که در آن او را Sens. برنی ساندرز (I-Vt.) و الیزابت وارن (D-جرم.), که هر دو تبدیل به مترقی آیکون در بخش تهاجمی خود را علیه مواضع صنعت مالی است. بلومبرگ پیشنهاد خواستار تقویت اقتدار مصرف کننده حمایت مالی دفتر وارن زاییده افکار.

“سیستم مالی کار نمی کند راه آن باید برای اکثر آمریکایی” بلومبرگ گفت: در آزادی مطبوعات. “بازار سهام است که در تمام زمان بالا اما تقریبا تمام دستاوردهای در حال رفتن به یک تعداد کمی از مردم و اقتصاد ما این است که هنوز هم آسیب پذیر به یکی دیگر از شوک مانند بحران مالی 2008 که ویران خانواده ها و جوامع در سراسر کشور است.”

بلومبرگ طرح خواستار تسریع قوانین در nonbanks مانند شرکت های بیمه و وام دهندگان وام مسکن تبدیل شده اند که پس از جدایی به سیستم مالی است که آنها می تواند تهدیدی برای اقتصاد گسترده تر اگر آنها به شکست است. یک بین تنظیم کننده ایجاد شده توسط Dodd-Frank به پلیس چنین خطرات ثبات مالی نظارت شورای دیده است و نقش آن رسید رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

بلومبرگ پیشنهاد نیز تعمیرات اساسی بازار وام مسکن ایالات متحده با ادغام Fannie Mae و Freddie Mac و تحکیم نقش خود را به عنوان یک دولت به طور کامل متعلق به آژانس. آن دسته از شرکت های خرید, وام مسکن برابر آنها را به اوراق بهادار و سپس تمبر تضمین این ابزار برای ترویج مالکیت خانه.

پس از بحران زمانی فنی و فردی شد و در آستانه سقوط دولت ایالات متحده متعلق به اکثریت سهام اما دولت فعلی شروع به در نظر گرفتن مراحل نسبت به انتشار آنها را به عنوان شرکت های خصوصی.

بلومبرگ نیز نشان می دهد بخشی در سرعت بالا تجارت سرکوب payday در وام دهندگان و دلسرد معاملات توسط وزارت دادگستری با شرکت های مالی که در آن آنها جریمه شد اما نه تحت پیگرد قانونی قرار.

این طرح همچنین آدرس رو به جلو به دنبال سوالات نظارتی در اطراف فن آوری مالی از جمله پشتیبانی از امکان راه اندازی انعطاف پذیری بیشتر را به آزمایش با روش های جدید ارائه خدمات بدون مواجهه با مجازات از تنظیم کننده.

این تماس برای اطلاعات بیشتر قوانین در اطراف به اصطلاح cryptocurrencies که دیجیتال و نه صادر شده توسط یک اقتدار متمرکز مانند فدرال رزرو. بلومبرگ می گوید رگولاتور باید با ارائه قوانین روشن تر که در اطراف سازمان نظارت هنگامی که رمزنگاری دارایی باید درمان شود به عنوان اوراق بهادار قابل معامله و نه به عنوان پرداخت برای یک یا خدمت و نحوه مصرف کنندگان خواهد بود محافظت از تقلب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>