بلومبرگ به ‘قصد’ ترک شکایت است که بایدن در نظر گرفتن رای از او

Category: دیلی بیست Comments: No comments

میامی فلوریدا—مایک بلومبرگ آغاز شده مهم ترین روز سال 2020 کمپین سرزنش دریایی از خبرنگاران در مورد رقیب جو بایدن شتاب و حاضر به رها کردن دموکراتیک اولیه.

“جو آرای دور از من” بلومبرگ گفت: در مبارزات انتخاباتی خود را کمی هاوانا در زمینه دفتر وقتی پرسید که توسط یک خبرنگار در مورد میانه رو انداختن به حمایت از یمن در 24 ساعت گذشته.

“باید از شما خواسته جو که آیا او را برای رفتن به رها کردن ، بلومبرگ سپس به چالش کشیده است. “هنگامی که شما از او بخواهید که پس از آن شما می توانید با من تماس بگیرید.”

زمانی که یک خبرنگار پرسید پیگیری بلومبرگ بدحجابی که این همان سوالی است که تا به حال فقط خواسته شده است.

“من به هیچ وجه قصد رها کردن” بلومبرگ گفت. “ما در آن به آن را برد.”

سابق شهر نیویورک شهردار است بنا خود را تاریخ و زمان آخرین دقیقه 2020 کمپین قوی و نشان دادن در امروز سه شنبه مسابقات. اما بایدن را هنگامی که در تلاش تلاش تا رسید پس از پیروزی خود را روز شنبه در کارولینای جنوبی اولیه. اخیر رقبای مانند سابق South Bend شهردار پیت Buttigieg و بهداشت ، ctq (D-MN) به پایان رسید خود را اجرا می شود در این هفته و متعهد حمایت خود را از یمن.

هنگامی که یک زن خبرنگار پرسید: یک سوال طولانی و بلومبرگ interjected به پاسخ او به طور فزاینده ای خشمگین به عنوان او ادامه داد: او پرس و جو.

“آیا شما با رفتن به سوال و یا می خواهید به یک سخنرانی؟” بلومبرگ گفت.

پرسید: بعد از آن در مورد آنچه متحده او انتظار دارد به نفع خود و چه برنده نگاه می خواهم در سه شنبه, Bloomberg گریختم سوال.

“شما لازم نیست برای برنده شدن متحده, شما باید برای برنده شدن نمایندگان,” او گفت:. “و من فکر می کنم آنچه اتفاق می افتد در اینجا این است که هیچ کس می شود یک اکثریت.”

که به معنی یک رقابت کنوانسیون دموکرات ها که ممکن است مانع از این حزب به عنوان آن را در تلاش برای ضرب و شتم رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر حکایت دارد. فشرده در مورد اینکه آیا او می خواهد یک رقابت کنوانسیون شهردار سابق گفت: او “نمی فکر می کنم که من می تواند برنده شدن در هر راه دیگر.”

بلومبرگ همچنین با استفاده از هاوانا کمی تنظیم به اسلم بهداشت ، برنی ساندرز (I-VT) بیش از خود محبت دیدگاهها برای: مرحوم دیکتاتور کوبا فیدل کاسترو در برنامه های سواد آموزی.

“ما نمی خواهد به نفع خود فلوریدا با یک نامزد که آواز می خواند ستایش از فیدل کاسترو و کم اهمیت جلوه جنایات مرتکب شده در کوبا” بلومبرگ گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>