بلومبرگ در سال 2015 شاهد روسیه در تهاجم به اوکراین

Category: دیلی بیست Comments: No comments

Oligarch در حال اجرا برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری سابق نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار, به نظر می رسد برای توجیه ولادیمیر پوتین تهاجم اوکراین توسط مرجع امریکا خود maculate تاریخچه توسعه و فتح.

بلومبرگ اظهارات پرچم سهشنبه توسط واشنگتن پست مقاله نویس Josh تحمیل شده به موسسه آسپن در فوریه 2015. تهاجم روسیه و الحاق کریمه به روسیه بود و حدود یک سال در زمان و موجب بحران در ایالات متحده-روابط روسیه است که هنوز به خرد شدن.

در ظاهر بلومبرگ ، ارجاع میزبان از مسائل ژئوپولیتیک از ایران به چین—و آنچه که او خواستار “دیوانه جهان اسلام”—که در آن روسیه صاحب نفوذ و گفت: “شما باید به روسیه به عنوان یک متحد در این چیزها.”

“هیچ کس فکر می کند روسیه باید در اوکراین و تلاش برای گرفتن زمین از مستقل و حاکمیت کشور” بلومبرگ گفت: meandering به دور از یک سوال در تجربه منحصر به فرد بودن یک شهردار.

“اما اگر شما واقعا در مورد آن فکر می کنم” او ادامه داد: “آنچه را که امریکا اگر ما تا به حال به هم پیوسته کشور که در آن تعداد زیادی از مردم که در آن بسیاری از مردم این کشور خواست به آمریکایی ها است. فراموش تگزاس و کالیفرنیا حلقه بل ؟ ما فقط در رفت و آن را گرفت.”

روسیه به اوکراین تاریخی—سواستوپل در دریای سیاه شده است بحرانی برای نیروی دریایی روسیه پس از کاترین کبیر را 18th-century تهاجم—اما تا اوکراین را مستقل از هویت. بلومبرگ شمرد بیش از این واقعیت است که همه پرسی در کریمه رخ داده است پس از سربازان از طریق پست بشکند به عنوان به اصطلاح “کوچک مردان سبز” در حال حاضر اشغال موقعیت بحرانی در شبه جزیره. پس از آن-آمریکا-حمایت دولت در کیف اعلام کرده بود روسیه و حمایت همه پرسی نقض اوکراینی قانون, هیچ کدام, عصر ایران ذکر شده است.

“باشه پیشنهاد من این نیست که پوتین در حال انجام یک چیز خوب یا که او باید اجازه داده شود اما ما این را” بلومبرگ ادامه داد. “دو صد سال پیش اما این کار را انجام دادیم. شما می خواهید آب گرم بندر ؟ خلیج گوانتانامو حلقه بل؟”

خلیج گوانتانامو در کوبا جنوب غربی ساحل بود که برای چندین دهه مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک coaling ایستگاه توسط نیروی دریایی ایالات متحده تحت اجاره توسط سازگار دولت های محلی. فیدل کاسترو را سرنگون است که دولت و اصرار بر خروج آمریکا که واشنگتن خودداری کرده است به مدت شش دهه با وجود نیروی دیگر نیاز به گوانتانامو استراتژیک. ایالات متحده می فرستد دولت کوبا اجاره چک به افتخار شرایط صد به علاوه سال, اجاره, که کاسترو حاضر در تظاهرات آمریکا امتناع از ترک.

“حوزه نفوذ? یکی از دلایلی که پوتین واکنش نشان داد راه او است که وجود دارد یک جنبش به ناتو بود درست در مرز” بلومبرگ ادامه داد: analogizing روسیه را رد گسترش ناتو به آمریکا امتناع تحمل شوروی سلاح های هسته ای در کوبا 90 کیلومتری سواحل فلوریدا.

گسترش ناتو در 1990s نادر از روسیه نفوذ ژئوپولیتیک از روز از کاترین اگر نه بزرگ بود نه طراحی شده توسط دولت کلینتون به انقیاد روسیه است. اما با نفوذ صداها در روسیه یک نسل با این وجود مشاهده آن را به عنوان یک تحقیر خواستار جبران پوتین شامل داده ناتو در تاریخ به عنوان صریح و روشن سدی در طرح های در اروپا است. چه هر دو بلومبرگ و پوتین نادیده گرفته شده است اشتها از کشورهای سابق بلوک شوروی به لطف تجربه خود را از سلطه روسیه, به پیوستن به نظامی غربی داد.

در عین حال بلومبرگ اظهارات به احتمال زیاد به تماس به سوال میل خود را برای strongmen چیزی که او سهام با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس جمهور او disdains و به دنبال بیرون راندن.

مانند تهمت شهردار سابق خارجه چین شی جین پینگ به عنوان “دیکتاتور”—بلومبرگ اظهارات آمد در طول یازدهم را سرکوب معترضان در هنگ کنگ—چیزی که مطرح ابرو با توجه به گسترده خود را منافع کسب و کار در چین است. بعد در بلومبرگ است Aspen اظهارات او در مورد دیدار با هند هندو ملی نخست وزیر نارندرا مودی به بحث در مورد “غیر انتفاعی شرکت مشاوره.”

یکی دیگر از شباهت با مغلوب ساختن پیشی جستن قابل شنیدن است که در بلومبرگ است 2015 سخنان. میلیاردر اشاره شده در روسیه “3000 مایل مرز با تمام دیوانه اسلامی در جهان است.”

“شما رو به انجام چیزی. روسیه نمی تواند فقط به یک کشور مستقل و آن را بیش از” بلومبرگ در ادامه هشدار می داد که او ساخت یک مشاهده در مورد پیچیدگی امور جهان است. “از سوی دیگر در همان زمان دولت فدرال [است] به درک که شما همچنین نیاز روسیه برای بسیاری از چیزهایی که ما می خواهیم انجام دهیم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>