بلومبرگ داخلی نظرسنجی ادعا برنی خواهد سینک downballot Dems

Category: پلیتیکو Comments: No comments

برنی ساندرز’ نامزدی می تواند به پایین بکشید آسیب پذیر آمریکا در تلاش برای نگه داشتن بر روی خود را رقابتی مناطق با توجه به یک نظرسنجی جدید انجام شده برای مایک بلومبرگ انتخاباتی است که گردش در میان اعضا — ارائه داده های تازه برای میانه های هشدار دهنده در مورد رفتن اگر ساندرز پدیدار منجر به بلیط های خود را در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

این نظرسنجی از رای دهندگان در بیش از 40 میدان نبرد خانه منطقه برگزار شد در حال حاضر توسط دموکرات ها — انجام شده توسط استراتژی جهانی گروه بلومبرگ مبارزات انتخاباتی و به دست آمده توسط سیاسی از دو منبع — یافت می شود که ساندرز است که کمتر محبوب تر از مغلوب ساختن پیشی جستن و دست از حمایت قابل توجهی در هنگام ضربه برای برگزاری سوسیالیستی موقعیت. ساندرز is a self-توصیف دموکراتیک سوسیالیستی و تمایز است که مخالفان خود شروع به رسم بیشتر در روز پس از سناتور ورمونت تسلط در نوادا است. دستور کار خود را از “مدیکر برای همه” سبز “New Deal” و تضمین شهریه و بدهی رایگان کالج ها دارای rankled بیشتر استقرار اعضای حزب.

این نظرسنجی در بر داشت ساندرز اساسا در حال اجرا حتی با مغلوب ساختن پیشی جستن در یک سر به سر مسابقه در سراسر مناطق انتهایی وقت توسط فقط یک نقطه است. اما تهمت باز می شود تا 6-نقطه استفاده پس از یک لیست از پیام های منفی در مورد ساندرز ” ایدئولوژی و اتهام ناکارآمدی در سنا ارائه شده است به نظرسنجی پاسخ دهندگان.

اما ساندرز’ تاثیر بالقوه فراتر از انتخابات ریاست جمهوری. کثرت رای دهندگان 39 درصد می گویند که آنها خواهد شد کمتر احتمال دارد به رای برای حزب دموکرات برای کنگره اگر ساندرز است که حزب دموکرات نامزد و ایده های خود را در حال خورده به حزب پلت فرم. که تقریبا دو برابر 21 درصد است که می گویند که آنها خواهد بود به احتمال زیاد برای رای دادن به یک حزب دموکرات برای کنگره در حالی که 34 درصد می گویند آن را نمی خواهد تحت تاثیر رای خود را.

جداگانه یادداشت پیش نویس برای بلومبرگ انتخاباتی توسط شرکت رای گیری و نیز به دست آمده توسط سیاسی ادعا می کند “ساندرز خدشه دار [این] دموکراتیک اکثریت در مجلس” اما نمی آشکار استدلال می کنند دموکرات ها را از دست دادن خانه اگر ساندرز شد نامزد.

این نظرسنجی در بر داشت که 47 درصد از رای دهندگان در رقابتی دموکراتیک برگزار مناطق احساس می شود که “افزایش نقش ایده های سوسیالیستی در حزب دموکرات” بود و “بد” و 19 درصد “باور آن است که یک چیز خوب” و 24 درصد گفت: “این باعث می شود تفاوت به آنها.” این نظرسنجی انجام شد Feb. 22-23 و بررسی 600 به احتمال زیاد انتخابات عمومی رای دهندگان در سراسر 42 ولسوالی دموکرات کنگره کمیته کمپین را “خط مقدم” برنامه آسیب پذیر حزب امتیازهای. بررسی حاشیه خطا است به علاوه یا منهای 4 درصد است.

ساندرز آمده است در زیر بیشتر پایدار موشکافی پس از تبدیل شدن به حزب سوسیالیست در این مسابقه است. روز دوشنبه جو بایدن کمپین شروع به پخش دیجیتال جدید ad او را متهم به تلاش برای تضعیف رئیس جمهور سابق باراک اوباما انتخاب مجدد با تهدید اولیه. پیت Buttigieg است در هوا در کارولینای جنوبی انتقاد ساندرز’ طرح برای از بین بردن بیمه درمانی خصوصی است. ساندرز’ گذشته تفنگ آرا شد این موضوع از یک ویدئو آنلاین توسط بلومبرگ که استدلال می کند این سناتور ورمونت است که بیش از حد تفرقه به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن. ارشد بلومبرگ مقامات تمدید هشدار در تماس با خبرنگاران در روز دوشنبه با این استدلال که یک نامزد با حتی کوچک کثرت آرا در آینده مسابقات می آیند با آستین ، و نامتناسب نماینده منجر شود.

یادداشت و چهار-صفحه بخش از بررسی های انجام شده بیش از این آخر هفته گذشته — به عنوان ساندرز برنده شد و متقاعد کننده ای در روز شنبه نوادا قفقاز — و می آید به عنوان مترقی حزب سوسیالیست آماده برای بیشتر بزرگ نماینده hauls در سه شنبه.

این یادداشت به اشتراک گذاشته شده با برخی از آمریکا اواخر روز دوشنبه از جمله اعضای آسیب پذیر در خانه مناطق. بلومبرگ خانه حامیان دریافت یک جلسه مطبوعاتی در نتایج یک منبع گفت که نیز در حال استفاده برای استخدام جدید endorsers به عنوان ساندرز افزایش می یابد و بایدن نامزدی تا حد زیادی بستگی دارد در نتیجه از کارولینای جنوبی اولیه این شنبه.

در هفته های اخیر اعضای بلومبرگ انتخاباتی باید از سفر به واشنگتن به مختصری گروه House Democrats, بالا بردن آلارم برای تعدیل می شود اگر آنها نمی, سرعت تحکیم حمایت است که در حال حاضر در سراسر نامزدهای متعدد و آنچه که سناریو به معنی برای نمایندگان اعطا شده در سه شنبه. بلومبرگ کمپین اتحاد جریان در هر دو مجلس سنا و خانه کارکنان و نمایندگان مجلس در دوره از رای اولیه در حال حاضر بازیگران در تگزاس و کالیفرنیا به گفته یک منبع.

این کمپین همچنین اطلاعات به اشتراک گذاشته و اطلاعات خود را در Hawkfish پروژه صورتحساب به عنوان یک استارتاپ به منظور ایجاد داده ها و زیرساخت های فن آوری برای دموکرات ها با کنگره سیاه حزبی.

بلومبرگ به شدت استقبال آمریکا از جمله برخی از اعضای که به تایید نامزدهای دیگر. او را به خرید خود را به عنوان یک نسیم جایگزین به بایدن و بخش خصوصی آشنائی دموکراتیک مقامات و اعضای نوسان حمایت خود را به او در آماده سازی برای امکان میانجیگری کنوانسیون باید ساندرز برنده کثرت اما موفق به دیدار با آستانه مورد نیاز نمایندگان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>