بلومبرگ بی سر و صدا توطئه میانجیگری کنوانسیون استراتژی

Category: پلیتیکو Comments: No comments

لاس وگاس — مایک بلومبرگ بخش خصوصی لابی حزب دموکرات مسئولان و خیرین متفقین با وزش مخالفان به تلنگر وفاداری خود را به او — و بلوک برنی ساندرز — در صورت میانجیگری ملی کنوانسیون.

تلاش تا حد زیادی اجرا شده توسط بلومبرگ ارشد دولت در سطح مشاوران در هفته های اخیر تلاش برای نخست رادیو فردا برای بار دوم رای گیری مسابقه در کنوانسیون ملی دموکرات ها در ماه جولای با شکار غیر قانونی حامیان جو بایدن و دیگر متوسط دموکرات با توجه به دو دموکراتیک استراتژیست های آشنا با این مذاکرات و کارش با بلومبرگ.

توسعه درگیر جلسات و تماس های تلفنی با حامیان بایدن و پیت Buttigieg — و همچنین غیر متعهد DNC اعضای — در ویرجینیا و تگزاس و فلوریدا, اوکلاهما و کارولینای شمالی با توجه به یکی از استراتژیست های شرکت کننده در جلسات و تماس.

با ساندرز’ ظهور به عنوان حزب سوسیالیست در انتخابات ریاست جمهوری اصلی دموکرات ها در این کشورها به تازگی مطرح شده که چشم انداز دموکراتیک سوسیالیستی می تواند یک top-of-the-بلیط مسئولیت.

“وجود دارد یک کل عملیات در جریان است که نابغه است” گفت: یکی از استراتژیست است که مسلمانان با هر مبارزه است. “و آن را به کمک به آنها را به نفع خود در انتخابات دوم … آنها در حال گفتن آنها که استراتژی خود را.”

این یک مغرور بازی برای یک نامزد که هنوز موفق به کسب یک نماینده و یا حتی به نظر می رسد در یک رای گیری. و آن همچنین می تواند ویران کردن به کنوانسیون بالا بردن چشم انداز خودی حزب ارائه نامزدی به یک میلیاردر بیش مترقی و مردمی.

دیگر نامزدها باید بی سر و صدا در تماس برای ماه با superdelegates — DNC اعضای کنگره و دیگر مقامات حزب که نمی توانند در اولین رای گیری در یک رقابت ملی کنوانسیون — اما هیچ کدام نمایش آن به عنوان یک ویژگی از مبارزات انتخاباتی خود را به عنوان هیلاری کلینتون در سال 2016.

در مورد خواسته بلومبرگ از تلاش سخنگوی جولی چوب گفت: “ما باید یک دستگاه است که به طور مداوم به رسیدن به تمام انواع از مردم برای پشتیبانی و به توضیح دهد که چرا ما فکر می کنیم مایک بهترین نامزد را در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

قانون منع superdelegates یا اتوماتیک نمایندگان از رای گیری در اولین انتخابات یک رقابت کنوانسیون برقرار شد تنها پس از آخرین کنوانسیون که به دنبال یک اصلی است که در آن superdelegates شدت طرفه در برابر ساندرز و با استقرار گرا کلینتون.

کاهش کسانی که نمایندگان قدرت بود و یک پیروزی بزرگ برای حزب دموکرات چپ پهلو در حالی که بسیاری از دموکرات ها صرف نظر از ایدئولوژی اعتقاد بر این, آن می تواند کمک به گسترش این حزب درخواست تجدید نظر به رای دهندگان جوان شک و تردید متمرکز قدرت حزب. در اوایل سال جاری هنگامی که یک گروه کوچک از DNC اعضا شروع به اندازه گیری پشتیبانی به صورت بالقوه سیاست معکوس اجازه می دهد تا superdelegates برای رای دادن در اولین انتخابات DNC مقامات به سرعت رد این ایده و حتی طرفداران تغییر اذعان کرد که آنها نمی تواند کشش آن است.

اگر ساندرز امنیت کثرت نمایندگان اما از دست می دهد نامزدی در انتخابات دوم بسیاری از نسیم و مترقی دموکرات ها به طور یکسان پیش بینی کنوانسیون ملی در میلواکی خواهد محول به هرج و مرج.

رادیو فردا تلاش می آید به عنوان چشم انداز از یک رقابت کنوانسیون کمتر می شود و کمتر از راه دور. که توسعه است که در بخشی به دلیل بلومبرگ خود در اواخر ورود به مسابقه. میلیاردر سابق شهر نیویورک شهردار سیل از هزینه های تبلیغات تلویزیونی و کمپین زیرساخت قرار داده و او را به مباحثه در حالی که بیشتر muddling دموکراتیک اولیه زمینه است.

بسیاری میانه از جمله بلومبرگ حامیان ترس آن است که میانه رو رای ممکن است در تقسیم اجازه می دهد ساندرز بیشتر مترقی سناتور ورمونت برای رسیدن به این کنوانسیون با بیشتر نمایندگان از هر یک از آنها.

اگر ساندرز انجام آن — اما نتواند به متراکم کردن این 1,991 نمایندگان لازم به گره نامزدی در اولین رای گیری superdelegates می تواند به اثبات محوری یک احتمال مطرح شده در چهارشنبه مناظره ریاست جمهوری.

پرسید: اگر کسی می رسد در این کنوانسیون با اکثر نمایندگان باید تبدیل به نامزد, حتی اگر او می افتد کوتاه از اکثریت ساندرز گفت: “اراده مردم باید پیروز شویم” و این که “کسی که بیشترین آرا را باید تبدیل به نامزد.”

در مقابل بلومبرگ و هر نامزد دیگر پیشنهاد کنوانسیون قوانین باید دیکته نتیجه — معنی تنها یک نامزد با اکثریت نمایندگان باید ادعای نامزدی.

پس از بحث سابق لس آنجلس شهردار آنتونیو Villaraigosa که به تایید و مهر و ریاست 2012 دموکراتیک ملی کنوانسیون گفت: یک دوم رای گیری خواهد شد به احتمال زیاد مورد نیاز این سال است.

“من فکر می کنم همه رفتن به تقلا برای نمایندگان,” او گفت:. “و من فکر می کنم همه نامزدها ساخته شده است به جز ساندرز.”

بلومبرگ شد ضرب و شتم در بحث اینجا چهارشنبه اول خود را پس از اعلام نامزدی خود را. بلومبرگ که دور زدن چهار نامزد متحده و تمرکز به جای در سه شنبه بود و انتقاد خود را برای ثروت فوق العاده ای برای این اتهام که او ساخته شده از اظهارات موهن در مورد زنان و برای سال های طولانی در دفاع از “توقف-و-frisk” policing.

اما بلومبرگ ثروت اجازه داده است او را نزدیک به بی حد و حصر هزینه های مبارزات انتخاباتی خود را کمک به superdelegates نشان دهنده یک عمل است که می توانیم نه تنها به تبلیغ اما به سازماندهی در هر دولت است.

افزایش در نظرسنجی های اخیر, او به دنبال بازیگران این مسابقه به عنوان دو فرد مسابقه بین او و ساندرز با وجود این رای که دیگر میانه — بر خلاف ایسنا — در حال حاضر برنده در اوایل مسابقات. مبارزات انتخاباتی در این هفته پیشنهاد بایدن ctq و Buttigieg تنها انحراف مسیر آرا دور از بلومبرگ و فعال Sanders.

“من فکر می کنم اگر انتخابات بودند امروز برنی ساندرز خواهد آمد از سه شنبه با نماینده رهبری” دیرین بلومبرگ مشاور Howard Wolfson به خبرنگاران گفت: چهارشنبه شب. “در بخشی که به دلیل وزش lane, حزب تقسیم شده است و … بسیاری از نامزدها در حال رفتن به تقسیم که رای دادن. در حال حاضر که ممکن است تغییر بین در حال حاضر و فوق العاده سهشنبه, اما من فکر می کنم اگر انتخابات بودند امروز است که می تواند در نتیجه.”

او به نام بلومبرگ “بهترین موقعیت نامزد را در برنی ساندرز.”

در پاسخ به یک سوال در مناظره روز چهارشنبه در مورد اینکه آیا این فرد با اکثر نمایندگان باید نامزد بلومبرگ گفت: “هر چه قوانین از حزب دموکرات هستند و آنها باید به دنبال.”

اگر خواسته که به معنای کنوانسیون باید “کار خود را” بلومبرگ پاسخ داد: “بله.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>