بلومبرگ طول می کشد ضرب و شتم ساندرز در دفاع از سوسیالیسم در آتشین بحث

Category: پلیتیکو Comments: No comments

دموکرات ها بیرون آمد در لاس وگاس در روز چهارشنبه با یک هدف جدید به روی صحنه: مایک بلومبرگ.

برای اولین بار از اواخر خود را با ورود به این مسابقه و پس از 400 میلیون دلار مبارزات انتخاباتی آگهی بلومبرگ مواجه پنج دیگر دموکرات ها مشتاق به او را در یک unscripted محیط زیست است.

اما بلومبرگ تنها کسی نیست که به رسم آتش. برنی ساندرز اولیه جدید حزب سوسیالیست مواجه سوالات خود را طرح بهداشت و امتناع خود را به انتشار سوابق پزشکی خود را پس از حمله قلبی.

در اینجا برخی از شب را بزرگترین لحظات.

ساندرز میلیونر سوسیالیستی

جدید ان بی سی نیوز/وال استریت ژورنال نظرسنجی نشان داد که دو سوم از رای دهندگان ناراحت کننده با یک سوسیالیست نامزد برای رئیس جمهور است که می تواند یک مشکل برای Sanders. اما وقتی پرسیده شد که در مورد آن ساندرز اشاره کرد که او پیشرو در این نظرسنجی.

“اجازه دهید بحث در مورد دموکراتیک سوسیالیسم” ساندرز گفت: “ما در زندگی در راه های بسیاری در یک جامعه سوسیالیستی در حال حاضر. مشکل این است که دکتر مارتین لوتر کینگ به ما یادآوری کرد: “ما باید سوسیالیسم برای غنی ناهموار فردگرایی برای فقرا است.”

تشویق زد بیرون.

“زمانی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می شود 800 میلیون دلار در معافیت های مالیاتی و یارانه برای ساخت آپارتمان لوکس که سوسیالیسم برای ثروتمندان” ساندرز گفت. “ما به کمک مالی به خارج کارگران در پزشکی و مواد غذایی به این دلیل که ثروتمندترین خانواده در آمریکا می پردازد دستمزد گرسنگی. که سوسیالیسم برای ثروتمندان است. من اعتقاد دارم که در سوسیالیسم دموکراتیک برای کار مردم است. نه میلیاردرهای. مراقبت های بهداشتی برای همه است. فرصت های آموزشی برای همه است.”

بلومبرگ quipped: “آنچه در یک کشور فوق العاده ما. بهترین و شناخته شده سوسیالیستی در شرکت اتفاق می افتد به یک میلیونر با سه خانه. آنچه که من از دست اینجا؟”

ساندرز: “شما از دست رفته است که من در واشنگتن است.”

بلومبرگ سپس برش در: “این اولین مشکل است.”

ساندرز در ادامه گفت: او یک خانه در برلینگتون, Vt. “من یک تابستان کابین. مرا ببخش که. در جایی که خانه خود را؟”

“شهر نیویورک با تشکر از شما بسیار سپاسگزارم” بلومبرگ پاسخ داد. “و من پرداخت تمام مالیات من. و من خوشحال به آن را انجام دهد چرا که من چیزی برای آن است.”

بلومبرگ به نظر می رسد به گام آن در زنان و NDAs

یکی از بحث های لحظه ای می تواند یک نامزد به لغزش بد و بلومبرگ امتناع به آزادی زنان از عدم افشای توافق نامه زده با خود شرکت مشخص شده یک نقطه کم برای خود نوپای نامزدی.

“من تحمل این نوع رفتار #MeToo جنبش است در معرض. کسی است که چیزی اشتباه است در شرکت ما آن را بررسی کند و اگر آن را مناسب آنها رفته آن روز” بلومبرگ گفت: وقتی پرسیده شد که در مورد شکایت زنان ساخته شده اند در برابر او در طول سال. بلومبرگ با اشاره به این که شرکت خود را به عنوان دومین-بهترین مکان در امریکا به کار می کنند.

که زمانی که وارن نقل مکان کرد برای کشتن: “من امیدوارم که شما شنیده دفاع از خود بود:” من خوب است برای برخی از زنان است.’ که فقط آن را قطع نمی کند.”

او افزود: “آنچه که ما نیاز به دانستن دقیقا چه چیزی در کمین وجود دارد. او بدست برخی از تعدادی از زنان — ده ها تن چه کسی می داند ؟ — به نشانه عدم اطلاع توافق هر دو برای آزار و اذیت و تبعیض جنسیتی در محل کار. آقای شهردار آیا شما مایل به انتشار تمام کسانی که زنان از آن عدم اطلاع توافق نامه? بنابراین ما می تواند بشنود سمت خود را از داستان؟”

سلامتی و تشویق به دنبال.

بلومبرگ شروع به می گویند: “ما یک تعداد بسیار کمی از عدم اطلاع توافق” هنگامی که وارن او را قطع کرد و پرسید “چگونه بسیاری از است؟”

بلومبرگ جواب نداد اما گفت: هیچ یک از زنان “متهم من از انجام هر کاری به غیر از شاید آنها نمی مانند یک شوخی به من گفت.”

مخاطبان jeered.

“وجود توافق بین دو طرف است که می خواستم به نگه داشتن آن را آرام. و آن را به آنها. آنها با امضای این توافق نامه و ما با آن زندگی می کنند.”

وارن: “من می خواهم برای روشن باشد. برخی این است که چگونه بسیاری از ؟ و هنگامی که شما می گویند که آنها امضا شده بود و آنها می خواستند آنها را اگر آنها مایل در حال حاضر به صحبت و به سمت خود را از داستان در مورد آنچه در آن است که آنها ادعا شده که در حال حاضر خوب با شما؟”

او در ادامه: “این هم یک سوال در مورد electability. ما در حال رفتن به ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با یک مرد که می داند که چگونه بسیاری از عدم اطلاع و موافقت نامه چکه چکه چکه از داستان زنان گفت: آنها شده اند مورد آزار و اذیت و تبعیض. این چیزی است که ما به عنوان حزب دموکرات.”

بلومبرگ پاسخ داد در نهایت: “من گفت: ما قصد داریم به پایان این توافق نامه به این دلیل که آنها ساخته شده تاکنون رضايتمندی و آنها حق دارند انتظار می رود که آنها باقی می ماند خصوصی.”

بیشتر این jeers دنبال کرد.

وارن وحشیان بلومبرگ بقیه شمع در

الیزابت وارن استقبال مایک بلومبرگ به مرحله و whacked او فصاحت در راه تا کنون نهان دموکراتیک اولیه.

“من می خواهم به بحث در مورد که ما در حال اجرا در برابر: یک میلیاردر که تماس زنان چاق, rimming, اسب رو لزبین, و هیچ, من صحبت کردن در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. من صحبت کردن در مورد شهردار بلومبرگ ، ” وارن گفت: برای شروع بحث.

“دموکرات ها در حال رفتن به برنده اگر ما یک نامزد که دارای سابقه پنهان کردن اظهارنامه مالیاتی خود را از اذیت و آزار زنان و حمایت از سیاست های نژادپرستانه مانند redlining و توقف و frisk” او ادامه داد. “نگاه من حمایت هر کس دموکرات نامزد شده است اما درک این: دموکرات ها یک خطر بزرگ اگر ما فقط جایگزین یک متکبر میلیاردر برای دیگری.”

Ctq به دنبال گفت بلومبرگ کمپین متکبرانه گفت: سه معتدل و دموکرات ها باید فقط از راه برای کمک به او برنده نامزدی و شکست رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“من فکر می کنم ما نیاز به چیزی متفاوت از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” او گفت:. “من فکر نمی کنم شما نگاه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و می گویند” ما نیاز به کسی غنی در کاخ سفید است.'”

پس از اشاره کرد که یک نظرسنجی ان بی سی نشان داد او منجر مغلوب ساختن پیشی جستن با وسیع ترین حاشیه از هر کسی در منطقه ای در زمینه جو بایدن انباشت اشیاء بدست آمده.

“شهردار می گوید که او یک رکورد است. واقعیت این است که او موفق در شهر خود بسیار بسیار خوب زمانی که او وجود دارد. او نمی توانید تعداد زیادی انجام می شود.” “او را متوقف و frisk, پرتاب نزدیک به 5 میلیون جوان مردان سیاه و سفید در مقابل یک دیوار.”

لذا انتقاد ساندرز برای رفتار آنلاین خود را حامیان

یک سوال به وارن در مورد اینکه آیا رفتار برخی از ساندرز هواداران خواهد صدمه دیده است وحدت در انتخابات موجب شمع-به خود توصیف دموکراتیک سوسیالیستی است.

“گفت: من چند بار قبل از ما همه مسئول هستند برای ما و طرفداران ما نیاز به گام تا” وارن گفت. “این چیزی است که رهبری در مورد تمام شده است.”

ساندرز در پاسخ به وارن گفت از میلیون ها نفر از پیروان توییتر “99.9 درصد از آنها مناسب و معقول انسان در حال کار بر مردم کسانی هستند که معتقدند در عدالت و محبت و عشق است. و اگر وجود دارد چند نفر را که سخنان زشت که حمله رهبران اتحادیه های کارگری من طرد این افراد است.” او سپس چرخد و به آزار و اذیت او گفت: برخی از مبارزات انتخاباتی خود را و آفریقایی کارکنان دریافت کرده بود.

Buttigieg شروع به پریدن کرد به زودی پس از prefacing که او باور نمی کند ساندرز بود که هدایت فعالیت های آنلاین, اما پس از آن گفت: “من فکر می کنم شما را مجبور به پذیرش برخی مسئولیت و از خودتان بپرسید آنچه در آن است در مورد مبارزات انتخاباتی خود را به طور خاص به نظر می رسد که انگیزه این رفتار بیش از دیگران است.”

جدی به عنوان یک حمله قلبی

ساندرز حمایت دور از تعهد خود به ارائه شفافیت کامل پس از او تا به حال یک حمله قلبی در اواخر سال گذشته. وقتی پرسیده شد که در مورد آن ساندرز مطمئن ساخته شده به محوری به چه بلومبرگ به حال یک روش پزشکی نیز هست.

“من فکر می کنم یک منطقه شاید که شهردار بلومبرگ و من مشترک شما دو استنت به عنوان” ساندرز گفت.

بلومبرگ chimed در: “25 سال پیش است.”

“ما هر دو باید دو استنت. این یک روش است که انجام شده است حدود یک میلیون بار در سال” ساندرز گفت و اشاره کرد که تعداد زیادی از پزشکان و گواه به سلامت خود را. “هی دنبال من در اطراف کمپین —سه, چهار, پنج, حوادث روز و ببینید که چگونه شما انجام می دهند در مقایسه با من.”

Buttigieg chimed در و گفت: این کافی نیست.

“اول از همه, اجازه دهید من می گویند ما همه خوشحال که شما در مبارزه شکل” Buttigieg گفت و سپس انتقال به چگونه ساندرز ارائه نشده است به اندازه کافی اطلاعات در مورد مراقبت های بهداشتی طرح هزینه های.

ساندرز خوشحال بود به مبارزه در زمین جامد مربوط به مراقبت های بهداشتی و اشاره کرد که “ییل اپيدميولوژيستها در ‘لانست’ — یکی از نشریات پیشرو در جهان — چه آنها گفت: دوستان من مدیکر برای تمام خواهد شد صرفه جویی در $450 میلیارد دلار در سال است.”

Buttigieg انفجار بلومبرگ Sanders

Buttigieg پاره پاره به بلومبرگ و ساندرز اشاره کرد که پس از فوق العاده سه شنبه “دو پلاریزه آمار و ارقام در این مرحله” می تواند تنها دو نامزد چپ رقابت برای نامزدی.

“اکثر آمریکایی ها نمی بینم که در آن آنها مناسب اگر آنها باید انتخاب بین سوسیالیستی که فکر می کند که سرمایه داری ریشه همه شر و یک میلیاردر که فکر می کند که پول oughta بود ریشه همه قدرت” سابق South Bend, Ind., شهردار گفت.

او خواست حزب به “بیدار” و معرفی کسی مانند او.

“اجازه دهید به جلو کسی که در واقع زندگی می کند و کسی که با این نسخهها کار در یک محله طبقه متوسط در یک صنعتی شهرستان میانه. اجازه دهید به جلو کسی که در واقع یک دموکرات” Buttigieg گفت: jabbing ساندرز مستقل و بلومبرگ سابق جمهوری خواه و مستقل است. “ما نباید مجبور به انتخاب بین یک نامزد که می خواهد برای سوزاندن این حزب و نامزد دیگری که می خواهد به خرید این حزب است. ما می توانیم بهتر انجام دهید.”

وارن طول می کشد هدف در, همچنین, همه

وارن نمی آمد برای پیدا کردن دوستان در این بحث و در یک پاراگراف را دامنگیر در Buttigieg, Klobuchar و ساندرز بیش از مراقبت های بهداشتی.

“شهردار Buttigieg واقعا یک شعار است که تصور می شد تا توسط مشاوران به کاغذ بیش از یک نسخه نازک از یک طرح که ترک میلیون ها نفر از مردم قادر به پرداخت هزینه مراقبت های بهداشتی خود را. این یک برنامه آن را به یک نقطه قدرت” او گفت:. “و امی طرح است و حتی کمتر است. آن را مانند یک ارسال آن توجه داشته باشید: قرار دادن برنامه در اینجا.’ برنی آغاز شده است بسیار — دارای یک شروع خوب است. اما به جای گسترش و در آوردن بیشتر مردم برای کمک به, به جای مبارزات انتخاباتی خود را بی وقفه در حملات هر کسی که می پرسد یک سوال و یا تلاش می کند به پر کردن در جزئیات بیشتر در مورد چگونه به واقع این کار. و پس از آن خود را مشاوران می گویند, ‘Eh احتمالا نمی خواهد اتفاق می افتد به هر حال.'”

هر سه نامزد بودند که انتقاد می خواستم به پاسخ با شروع Buttigieg.

“من بیشتر از مایکروسافت ورد و پسر” نقشه کشی می خندد. “اگر شما نگاهی به طرح من, من نمی دانم اگر هر گونه نقاط قدرت بر آن, اما شما قطعا پیدا کردن سند در PeteForAmerica.com.”

پس از آن بود Klobuchar به نوبه خود: “من باید بگویم من شخصی جرم پس از پس از آن یادداشت ها اختراع شد در دولت است.”

بیشتر تشویق.

بلومبرگ اردک سوال در توقف و frisk

پرسید که چه او به تازگی به بیرون درز 2015 نظرات که اقلیت محله هستند که در آن همه جرم و جنایت است و این که راه برای گرفتن اسلحه از دست افراد است به پرتاب آنها را در برابر یک دیوار و frisk آنها می گوید در مورد او چگونه views مردم رنگ و اقلیت محله بلومبرگ تصمیم گرفتند به جای بحث در مورد توقف و frisk, یک پلیس سیاست است که به طور نامتناسبی تحت تاثیر نر آفریقایی آمریکایی است.

شهردار سابق گفت که او “خجالت” چگونه سیاست معلوم شد اما تاکید کرد که او به ارث برده و آن را از سلف خود. “آنچه اتفاق افتاد این بود که آن را خارج از کنترل” بلومبرگ گفت.

بلومبرگ اضافه کرده است که او گفته به روحانیت و کسب و کار مردم و بچه ها که متوقف شده بود “سعی کنید به یاد بگیرند.” “اگر ما در زمان خاموش همه که اشتباه بود این پنل همه که اشتباه بود در عدالت کیفری در برخی از زمان در حرفه خود می شد و هیچ کس دیگری در اینجا,” او گفت:.

هر چند بلومبرگ گفت: او عذرخواهی وارن گفت: “گوش دادن بسیار نزدیک به عذرخواهی.”

“زبان او در مورد توقف و frisk. آن را در مورد چگونه آن را معلوم شد,” او گفت:. “در حال حاضر این نیست در مورد چگونه آن را معلوم شد. این است که در مورد آنچه در آن به انجام طراحی شده بود آغاز خواهد شد.”

هدف آن سیاه و سفید و قهوه ای مردان از آغاز وارن ادامه داد: به چالش کشیدن بلومبرگ به “موضوع واقعی عذرخواهی.”

“اگر شما می خواهید به موضوع واقعی عذرخواهی پس از آن عذرخواهی است برای شروع با قصد طرح آن را به عنوان با هم قرار داده و عمدی جهل روز به روز بعد از اعتراف به آنچه اتفاق می افتد حتی به عنوان مردم اعتراض خود را حتی خیابان خاموش کردن صدای مردم به شما گفتن که چگونه سیاست های خود را شکستن بود زندگی خود را,” او گفت:. “شما نیاز به یک متفاوت عذرخواهی اینجا, آقای شهردار.”

پول بیش از حد برای توربو مالیاتی

بلومبرگ گفت: او را رها اظهارنامه مالیاتی خود را — در نهایت.

“این فقط به ما طول می کشد یک مدت طولانی” گفت و توضیح داد که چرا او نشده خود را منتشر می گرداند قبل از رای گیری آغاز شده و در اوایل این ماه. “خوشبختانه من یک مقدار زیادی از پول ما انجام کسب و کار در سراسر جهان, و ما در حال آماده سازی آن است. تعداد صفحات احتمالا در هزاران صفحه. من نمی توانم به توربو مالیات.”

بلومبرگ گفت: بازده خواهد او عبارتند از سرمایه گذاری و کمک های مالی.

“آنها خواهید بود در چند هفته و آن را به عنوان سریع که من می توانم آن را انجام,” او اضافه شده است. “به یاد داشته باشید, من تنها وارد شده به این مسابقه از 10 هفته پیش. همه همکاران من در اینجا بوده است در این چند سال.”

وارن خواست بلومبرگ به “پرداخت اضافه کاری و دریافت آن انجام می شود!”

“من آرزو می کنم آن بود که ساده” بلومبرگ پاسخ داد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>