بلومبرگ ضد مغلوب ساختن پیشی جستن ماشین برنده ستایش از حزب دموکرات در مجلس سنا

Category: پلیتیکو Comments: No comments

سنا دموکرات ها آماده نیست به مایک بلومبرگ جمهور. اما آنها مطمئن نیست ذهن او را به صرف یک تکه شخصی خود ثروت در تبلیغات هدف قرار دادن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

میلیاردر سابق شهردار نیویورک در حال افزایش است در این نظر سنجی پس از جاری شدن سیل امواج رادیو و تلویزیون و دیدن سریع سربازان ارتش در شور و شوق از آمریکا, برنده 13 تاییدیه. اما او هنوز به امن تک سنا حامی.

با وجود شانه های سرد بسیاری از حزب دموکرات خوشحال هستند برای دیدن بلومبرگ ضد مغلوب ساختن پیشی جستن پیام وجود دارد — حتی حامیان جو بایدن که در معرض خطر تحت الشعاع توسط بلومبرگ به عنوان متوسط قهرمان در مسابقه.

“به حدی است که شهردار بلومبرگ به شدت سرمایه گذاری در کمپین تبلیغات در آمده است که ما باید برای برنده شدن در کالج انتخاباتی است و کسانی که تبلیغات انتقاد و یا به چالش کشیدن رئیس جمهور تهمت و ارزشهای خود را ثبت و ارائه یک جایگزین دموکراتیک, من فکر می کنم که یک سازنده چیز” گفت: سناتور. کریس Coons (D-Del.), یکی از پنج سناتور را تایید فرمودند.

Coons به یاد می آورد در مصاحبه ای که او به تازگی دیدم سه بلومبرگ تبلیغات در یک ساعت در حالی که تماشای اخبار شب و در “معرض خطر” در خانه اش در ویلمینگتون دلم. — که در آن حالت اولیه نیست برگزار می شود تا پایان ماه آوریل است.

قانون تعادل در بلومبرگ می آید به عنوان بزرگ ترین حزب دموکرات تصمیم به اقامت در خارج از 2020, کمپین گفت: آن را خیلی زود به تصمیم گیری و که آنها را حمایت هر کس که برنده نامزدی. آنها همچنین ممکن است کمی صعودی در مخالفت سنا همکار در یک مسابقه است که هنوز هم به نظر می رسد مایع یا انتقاد بلومبرگ عمیق به جیب دهنده است که در این مورد در برابر تهمت و بتواند حزب خود را شانس به دست گرفتن کنترل سنا.

سناتور. داگ جونز از آلاباما آسیب پذیر ترین دموکرات در سنا و دیگر بایدن حامی گفت که او می یابد بلومبرگ تبلیغات مفید برای انتخاباتی خود را به عنوان آنها چین با تمرکز بر مراقبت های بهداشتی و شغل.

“این نه فقط بریده بریده و رایت تبلیغات منفی در مورد رئیس جمهور, اما فقط خواستار توجه مردم به این واقعیت است که نه همه این ریاست جمهوری چیزهای خوب برای آلاباما” جونز در مصاحبه ای گفت:.

از اواخر نوامبر سابق شهردار نیویورک صرف بیش از 300 میلیون دلار در رادیو و تلویزیون و تبلیغات و دیگری 70 میلیون دلار در, دیجیتال, با توجه به اعداد از تبلیغات تجزیه و تحلیل ترافیک. او در حال اجرا تبلیغات در 27 کشور از جمله ایالت های که مغلوب ساختن پیشی جستن به راحتی برنده در سال 2016 مانند آلاباما و همچنین بنفش متحده مانند آریزونا کلرادو و کارولینای شمالی با توجه به سخنگوی خود را.

بلومبرگ است سال 2020 رقبا هستند جای تعجب نیست که نا امید با میلیاردر آگهی خرید.

سنسور. الیزابت وارن (D-جرم.) و برنی ساندرز (I-Vt) باید هر دو متهم بلومبرگ از تلاش برای خرید این انتخابات است. در یک صدای جیر جیر جلوتر از روز چهارشنبه بحث وارن نوشت: “این شرم آور مایک بلومبرگ می توانید خرید راه خود را به بحث” و توصیف او به عنوان “egomaniac میلیاردر.”

اما همه شکایت در. حتی کسانی که در حزب که به مدت طولانی تحت فشار قرار دادند برای اصلاحات در بخش مالی مبارزات انتخاباتی سیستم استدلال می کنند آنها نباید کراوات خود را — به خصوص وقتی که می آید به گرفتن بر مغلوب ساختن پیشی جستن.

“در هر زمان شما می توانید نقطه ای از آنچه که در این دولت من فکر می کنم این کمک می کند تا دموکرات ها… بلومبرگ کمک اشاره به برخی از چالش هایی که این کشور را به داشتن” گفت: سناتور. جان تستر (D-Mont.), مکرر منتقد پول در سیاست است. “اگر شما می خواهید برای برنده شدن شما باید بازی بازی که در این زمینه است. من آرزو می کنم ما می تواند تغییر قوانین است که این بازی ؟ شما شرط می بندم.”

“من به آن” اضافه شده بهداشت ، شلدون وایتهاوس (D-R. I.)., وقتی پرسیده شد که در مورد بلومبرگ تبلیغات. “وجود دارد یک صدای مقابله با بزرگ اهدا کنندگان در این طرف که بی وقفه وادار کردن زباله خود را از طریق فاکس نیوز و دیگر…رسانه ها.”

بلومبرگ است انسان دوستی نیز او را برنده طرفداران در انجمن.

ایالت و سناتور ” بن کاردین (D-Md.), که تاکید او صحه گذاشتن نه در این مرحله از مسابقه گفت: او را تحسین که بلومبرگ است “متعهد به استفاده از منابع” به انتخاب رئيس جمهور دموکراتیک و گفت: کار خود را در بالتیمور برای جلوگیری از خشونت اسلحه و سرمایه گذاری در دانشگاه جانز هاپکینز به او اعتبار در مریلند است.

سناتور. کریس مورفی (D-Conn.) توصیف بلومبرگ به عنوان یک “نیروی خوب در موضوع خشونت اسلحه.”

“وجود دارد بخشی از من است که دوست دارد این واقعیت است که یک anti-تفنگ-خشونت قهرمان در حال اجرا برای رئیس جمهور” مورفی گفت “وجود دارد بخشی از من است که نمی خواهند او را به از دست دادن تمرکز است که او تا به حال در این جنبش است.”

بلومبرگ همچنین باز کردن کیف پول خود را در نبرد برای سنا که سناتور قطعا فراموش نکرده اند.

در سال 2018 به او اهدا 20 میلیون دلار به اکثریت سنا PAC دموکراتیک رهبری-حمایت گروه در تلاش برای بازگشت به مجلس سنا. او همچنین اهدا به فرد سنا دموکرات ها در طول سال از جمله Ed Markey ماساچوست و جین شاهین نیوهمپشر — هر دو از آنها تا این سال و همچنین چندین سناتور جمهوریخواه از جمله جان مک کین از آریزونا پت Toomey پنسیلوانیا و سوزان کالینز از مین با توجه به مرکز سیاست پاسخگو.

سناتور. Joe Manchin — متوسط از غرب ویرجینیا می گوید: “او باز است به حمایت مغلوب ساختن پیشی جستن — گفت: سابق شهردار نیویورک “به نظر می رسد مانند یک فرد بزرگسال مسئول” اما نمی گویند که آیا او می دادند.

بلومبرگ نامزدی زده است تا مخالفان در سمت چپ. نامزدی یک میلیاردر سابق جمهوریخواه که صرف سال دفاع توقف-و-frisk پلیس سیاست نمی خواهد نشستن و با ترقی خواهان.

اما در حال حاضر اکثر سنا دموکرات ها معتقدند که تبلیغات خود را به خصوص در مراقبت های بهداشتی مفید هستند به علت خود.

“مغلوب ساختن پیشی جستن می شود این همه تبلیغات رایگان” گفت: سناتور. Sherrod قهوه ای (D-اوهایو). “در مراقبت های بهداشتی هر حزب دموکرات می خواهد پوشش جهانی اما در سرعت های مختلف. تهمت می خواهد اساسا آن را دور. … این طرف که نام شما — و بلومبرگ تبلیغات در حال انجام است. من نمی خواهم که بخشی در مورد او.”

وقتی پرسید که آیا او هر گونه تردیدی در مورد بلومبرگ وضعیت به عنوان یک میلیاردر خرید زمان براون گفت: “من خوشحالم که او انجام تبلیغات اجازه ترک آن را در آن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>