بلومبرگ است بحث استراتژی: آمار برنی

Category: پلیتیکو Comments: No comments

مایک بلومبرگ و یک تعداد انگشت شماری از کارکنان صرف دوشنبه در به اصطلاح “شادترین مکان روی زمین” آماده شدن برای کبودی وظیفه پیش رو روز بعد.

ماندم, به در هتل چهار فصل در فلوریدا Disney World سابق شهردار نیویورک آماده برای یک ماموریت برای نجات خود و نیم میلیارد دلار سرمایه گذاری در انتخابات ریاست جمهوری با بحث عملکرد طراحی شده برای آرام کردن منتقدان و غرفه سناتور برنی ساندرز’ شتاب.

پس از فاجعه اول تفرج — خود را خالص favorability امتیاز کاهش یافته است و 20 امتیاز پس با توجه به صبح مشورت — بلومبرگ است بحث اهداف در چارلستون, S. C., بحث, دو قسم هستند: متقاعد کردن بیننده که ساندرز است که بیش از حد تفرقه به شکست رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر در حالی که sidestepping مین اطراف شکایت از زنان در رسانه های خصوصی شرکت و نژاد خود را بر اساس شیوه های پلیس به عنوان شهردار.

“بحث فردا شب و در انتخابات عمومی … باید در مورد یک نامزد و برنی ساندرز” دن Kanninen یک استراتژیست نظارت بر بلومبرگ ایالات عملیات گفت: در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران صبح روز دوشنبه. “ما شده است گفت: برای برخی از زمان است که ماهیت این مسابقه به معنی کسی که حتی با کوچک کثرت نمایندگان می آیند با آستین ، و نامتناسب نماینده منجر شود.”

وقتی پرسیده شد که در مورد شهردار سابق را فرسوده بحث عملکرد هفته گذشته در لاس وگاس — زمانی که او skewered توسط الیزابت وارن بیش خاص از شکایات حقوقی زنان در زمینه مورد فرهنگ محل کار او پرورش در رسانه های خصوصی شرکت — Kanninen گفت: بلومبرگ “چپ که بحث خیلی قوی در نیمه دوم به عنوان او پای خود را زیر او.”

“ما احساس اعتماد به نفس بیشتری خواهید به بحث دوم داشتن در حال حاضر از طریق آن,” او گفت:.

پس از ورود او به اولیه سه ماه پیش بلومبرگ صرف آزادانه از خود ثروت شخصی در حال اجرا یک انتخابات عمومی-سبک مبارزه مغلوب ساختن پیشی جستن و کاهش مشارکت در دموکراتیک چمن جنگ به نفع یک برنامه است که با اولویت سه شنبه. در طول راه خود را به امید مبهم زمینه پژمرده به عنوان ساندرز متصلب است تا یک فرمانده سرب در اوایل متحده است.

همین دلیل است که تیم او در حال آماده شدن برای راه اندازی یک fusillade در ساندرز قبل و در طول بحث و چرا بلومبرگ آمادگی جلسات بودند متمرکز بر هدف آتش خود را در لیبرال سناتور ورمونت.

“آموزش دادیم ما چشم در او. چیزی از بقیه در این زمینه شکست خورده است را به انجام هشت بحث قبل و یک سال در کمپین” یک دستیار در مصاحبه ای گفت:.

بلومبرگ telegraphed آمار-برنی رویکرد شنبه هنگامی که مبارزات انتخاباتی خود را منتشر دیجیتال آگهی کوبیدن ساندرز برای تاریخ خود را در کنترل اسلحه و طراحی یک مقایسه سابق شهردار سابقه طولانی از مبارزه با National Rifle Association.

90-ویدئو دوم و همراه صدای جیر جیر از بلومبرگ متحده ساندرز انتخاب شد به خانه در سال 1990 با حمایت از NRA و برجسته خود را در مخالفت با یک چک پس زمینه لایحه در 1990s.

بلومبرگ است مدیر کمپین کوین Sheekey در حال حاضر نشان داد که ساندرز خواهد بود که هدف از منفی بیشتر داستان از بلومبرگ اردوگاه. “مخالفت پژوهش در برنی بسیار مضر و حتی شاید رد صلاحیت” او با عنوان انفجار یک ایمیل در هفته گذشته.

“ما نمی توانیم اجازه ساندرز را به نامزدی حزب دموکرات را برای این دلیل ساده که او نمی تواند ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن” Sheekey نوشت: در یکی دیگر از ایمیل دوشنبه شب. “امریکا باید یک نامزد که می تواند به متحد کردن کشور نیست تعمیق ما تقسیم.”

اما بلومبرگ هنوز به ارتکاب هزینه تبلیغات علیه ساندرز که منجر سنجی در نماینده غنی شنبه ایالات مانند کالیفرنیا و تگزاس.

در حالی که بقیه از رقبای دموکرات نیز انتظار می رود به نوبه خود پیچ در ساندرز سه شنبه بلومبرگ وظیفه پیچیده است وارن که آمار بلومبرگ با سخت ترین و پایدار ترین حملات در اولین مناظره و همچنان به صفر در در او.

در دنور تجمع یکشنبه, Warren دوباره هدفمند شهردار سابق.

“ما در حال معامله نیست و یکی متکبر میلیاردر دیگر. شما چه می گویند ؟ ” او گفت: بعد از مراجعه به بلومبرگ به عنوان “خطرناکترین کاندیدای” حزب دموکرات می تواند نامزد.

بیشتر muddying بلومبرگ استراتژی است که تعهد خود را به صندوق نامزد احتمالی حتی اگر آن را به پایان می رسد تا ساندرز که ارائه بیشترین ایدئولوژیک مقایسه با سابق شهردار نیویورک.

اگر تلاش او برای تخریب ساندرز در مرحله و صرف پول در حال حاضر به کاهش سناتور ورمونت در آگهی های تلویزیونی حمله رعد اسا به عنوان فوق العاده سهشنبه, او می تواند به برگ برنده را در انتخابات عمومی با برجسته کردن نقاط ضعف خود.

“بدیهی است که آن را در ادامه به سوالات و نگرانی در ذهن Dem رای دهندگان در مورد برنی توانایی بستن قرارداد و ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن — که بلومبرگ مرکزی وظیفه. اما من فکر نمی کنم این اتفاق می افتد از یک زن و شوهر از هوشمند به خوبی آماده بازدید در بحث” بر اساس شهر نیویورک مشاور سیاسی نیل melissa sweet که کارش با هر انتخابات ریاست جمهوری گفت. “همه منتظر راه بیش از حد طولانی به یکی شدن در اطراف برخی از ضد برنی و تلاش او ساخته شده است بسیار توانمند قدیمی جنبش است که رفتن به بسیار سخت برای بیرون راندن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>