Blue Jays شروع مدتها در انتظار فصل را با پیروزی در برابر اشعه

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

کون Biggio آمار سه اجرای هومر و Toronto Blue Jays خود را آغاز کرد هنوز هم در حال پیشرفت اودیسه با شکوه Tampa Bay Rays 6-4 جمعه شب در یک فصل بازکن.

پیش از آن در روز جیز آبی اعلام کرد آنها را در بازی اکثر بازی های خانگی خود را در ورزشگاه از سه گانه-A وابسته در بوفالو هر چند هنوز برخی از زمانی که پارک آماده خواهد شد.

آبی جیز مسدود شد توسط دولت کانادا از میزبانی این فصل به دلیل coronavirus نگرانی و امید تغییر صفحه اصلی بازی های پیتسبورگ و بالتیمور نمی تابه.

Biggio را زمین زیر کشت تک شروع یک سه-اجرای چهارمین دور کردن 36-سال-چارلی مورتون که ساخته اول خود را حرفه ای شروع در روز افتتاحیه. Randal Grichuk, داد و بیداد کن Tellez و Teoscar هرناندز سوار در اجرا می شود.

Biggio پسر Hall of Famer کریگ Biggio, homered در پنجم برای 6-1 منجر شود.

ژاپنی, مشت Yoshi Tsutsugo homered در لیگ برتر اولین اشعه. Tampa Bay امضا او را به دو سال 12 میلیون دلار آمریکا پس از برنده شدن در 96 بازی در فصل گذشته و ساخت برگشتی برای اولین بار در شش سال.

مورتون (0-1) در آغاز سال دوم خود را با اشعه بود و بخش بزرگی از این موفقیت در سال 2019 و یک انتخاب آسان برای اولین باز شب انتساب پس از رفتن 16-6 با 3.05 عصر. Right-hander فقط آرزو طرفداران خانواده و دوستان می شده اند در غرفه در Tropicana زمینه برای تماشای شروع این بیماری همه گیر تاخیر نجومی.

Blue Jays استارت ریو هیون جین, دوم, در, NL, Cy جوان رای گیری زمانی که او با لس آنجلس داجرز فصل گذشته سه بار مجاز به اجرا می شود و چهار بازدید در 4 2/3 نوبت. او زده, سه, اما همچنین راه می رفت سه قبل از اینکه جایگزین پس از پرتاب 97 زمین.

اردن رومانو (1-0) پنجم به پایان رسید و دو outs از ششم به دست آوردن پیروزی. رافائل Dolis فرار یک پایگاه لود جم در هشتم و کن Giles کار بدون گل نهم برای صرفه جویی در.

اشعه مجموعه ای از تن برای یک شب به یاد ماندنی با صبح زود صدای جیر جیر متمرکز بر عدالت اجتماعی مسائل بیان به عنوان یک سازمان: “امروز روز افتتاحیه که بدان معنی است که این یک روز بزرگ برای دستگیری قاتلان از Breonna تیلور.”

تیلور بود 26 ساله سیاه زن که به ضرب گلوله کشته شد در خانه اش توسط لویی پلیس در ماه مارس است.

بازیکنان از هر دو تیم در زمان درست در طول pregame مراسم — the Blue Jays اندود شده تا در امتداد پایه سوم و قسمت سمت چپ خط ناپاک با اشعه قرار گرفته تا اولین پایه و راست خط زمینه — برگزار شد و 600 پا بلند با تکه پارچه های سیاه و سفید در همبستگی.

Toronot بازیکنان آنتونی الفرد و سانتیاگو اسپینل kneeled در طول بازی از سرود ملی کانادا و سپس ملحق شدند توسط Biggio و ولادیمیر Guerrero جونیور در زانو طول متحده سرود.

Ozzie Timmons و رادنی لینارس, خلیج تمپا اول و سوم-پایه مربیان kneeled در ایالات متحده سرود در حالی که shortstop ویلی Adames بود بین آنها را با یک دست در هر یک از شانه های خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>