Blue Jays’ پیشنهاد به بازی بازی های خانگی در پیتسبورگ برای فصل آینده را رد کرد

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

پنسیلوانیا وزارت بهداشت اجازه نخواهد داد تورنتو بلو جیز به بازی در پارک PNC در پیتسبورگ در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

جیز آبی بود در اصل به دنبال تصویب یک طرح برای بازی به آن 30 به طور منظم فصل بازی در خانه اما دولت فدرال رد این درخواست در هفته گذشته با توجه به خطرات ناشی از سفر به عقب و جلو از ایالات متحده در coronavirus بیماری همه گیر.

تورنتو در نظر گرفته شده بود بازی در آن بهار مرکز آموزش در Dunedin, Fla., یا در Sahlen زمینه خانه جیز’ سه گانه-A وابسته در بوفالو, n. y. اما صعودی coronavirus موارد در فلوریدا و کمبود فضا و نور و نگرانی در بوفالو شک و تردید در مورد پتانسیل سایت.

آبی جیز باز فصل جمعه شب در برابر اشعه در خلیج تمپا, با, خود, خانه, درب بازکن, برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 29 در برابر دفاع از جهان سری قهرمان اتباع واشنگتن.

سازمان دیده بان | Blue Jays’ تورنتو طرح محروم توسط دولت فدرال:

CBC News’ دیوید کوکران مورد بحث دلایل چرا دولت فدرال را رد کرد Toronto Blue Jays’ درخواست بازی فصل به طور منظم بازی بیس بال در تورنتو است. 7:04

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>