Toronto Blue Jays گیر ریس مک گوایر مواجه شده است و تخطی از قانون قرار گرفتن در معرض اتهام پس از حادثه هفته گذشته در Dunedin, Fla., و دادگاه تاریخ برنامه ریزی شده برای ماه آینده, مقامات گفت.

مک گوایر دستگیر شد ‘قرار گرفتن در معرض از اندام های جنسی’ بعد از ظهر روز جمعه و با توجه به توجه به نظر می رسد در یک ویکی, Fla., دادگاه در مارس 16, با توجه به سرجوخه اد گالو) چاک کاپیتان یک اطلاعات عمومی سخنگوی با Pinellas County Sheriff ،

افسران نامیده می شدند به یک پارکینگ های عمومی برای یک فرد دیده می شود نشسته در داخل یک SUV افشای خود کلانتر, در بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد این موضوع بود co-operative و نه آن را تکذیب می کند.

“او اساسا منتشر شده در تعهد خود با معاون” کاپیتان گفت.

مک گوایر 24 ساله سیاتل بومی است در درجه اول به عنوان یک پشتیبان گیر در بخشهایی از دو فصل با آبی جیز.

1-انتخاب دور در سال 2013

“تورنتو بلو جیز آگاه اخیر پلیس حادثه مربوط گیر ریس مک گوایر” تیم در بیانیه ای گفت. “او شده است در ارتباط با Blue Jays و ما در حال کار برای جمع آوری اطلاعات بیشتر. از احترام به روند قانونی نه او و نه باشگاه نظر دیگری در این زمان است.”

کوزه و خشکشویی برنامه ریزی شده بود به گزارش روز شنبه برای تیم بهار مرکز آموزش در Dunedin. جیز آبی’ پیش فصل برنامه آغاز می شود Feb. 22 برابر نیویورک یانکیز.

مک گوایر شده بود پیتسبورگ با 14th کلی انتخاب 2013 MLB پیش نویس است. او به دست آورد جیز آبی همراه با پارچ Francisco Liriano و outfielder هارولد رامیرز در یک ماه اوت 2016 تجارت با دزدان دریایی در ازای پارچ جلب Hutchison.

مک گوایر خود را بزرگ-لیگ اولین بازی با بلو جیز در سال 2018 ظاهر می شود در 14 بازی این فصل. او با بازی در 30 بازی فصل گذشته بود و انتظار می رود به تقسیم وظایف در پشت صفحه در این فصل با دنی یانسن.

در 44 حرفه ای, بازی مک گوایر یک .299 طور متوسط پنبه حلاجی شده با هفت خانه اجرا می شود و 15 اجرا می شود batted در.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su