Blue Jays می تواند به اشتراک گذاری MLB ballpark را با تیم دیگری برای 60-بازی فصل

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

Toronto Blue Jays مسکن آنتونی باس نمی خواهند به حل و فصل با استفاده از یک جزئی-لیگ زمینه برای صفحه اصلی ballpark را در این فصل است.

و تیم مقابل دفتر به نظر می رسد به توافق برسند.

باس که پیوست Blue Jays کردن چشم پوشی از Seattle Mariners در ماه اکتبر می گوید: مدیر کل راس اتکینز گفته است تیم آنها ترجیح می دهند به راه اندازی پایگاه در لیگ ورزشگاه به جای استفاده از خود را در سه زمینه در بوفالو, n. y.

“من فرصتی برای صحبت با راس دیروز … و من فقط گفت:” نگاه ما می خواهم به بازی در یک بازی بزرگ لیگ ballpark را ما احساس می کنیم مثل این است که بهترین فرصت برای ما است.’ و او موافقت کرد” باس گفت: در یک تماس تصویری با خبرنگاران در روز یکشنبه ،

“او گفت:” من به شما گوش بچه ها با صدای بلند و روشن است. و این چیزی است که ما در حال رفتن به برای شما انجام دهد چرا که این تیم می خواهد.”‘

سازمان دیده بان | دولت رد جیز’ برنامه ریزی برای بازی در Rogers Centre:

CBC News’ دیوید کوکران مورد بحث دلایل چرا دولت فدرال را رد کرد Toronto Blue Jays’ درخواست بازی فصل به طور منظم بازی بیس بال در تورنتو است. 7:04

دولت کانادا را تکذیب کرد جیز آبی’ درخواست برای اجازه به بازی بازی های خانگی در تورنتو راجرز مرکز — که در آن آنها بوده است و آموزش به صورت دو هفته گذشته — گفت: آن را امن برای بازیکنان به طور مداوم در طول سفر به کانادا-مرز ایالات متحده در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

جیز آبی و تیم آینده به تورنتو برای جاده ها را نیاز به اجازه مخصوص از دولت به چشم پوشیدن اجباری 14-روز خود انزوا دوره برای هر کسی که عبور از مرز به صورت غیر ضروری ،

تیم ‘تعجب’ توسط دولت را تصمیم

دولت فدرال تصمیم را روز شنبه کمتر از یک هفته قبل از شروع 60-بازی MLB فصل است. آبی جیز باز در برابر اشعه در خلیج تمپا در تاریخ 24 و خانه خود را بازکن برای پنج روز بعد در برابر واشنگتن است.

باس گفت: این تیم بود که “قطعا شگفت زده کرد” هنگامی که گفت: نیاز به پیدا کردن یک خانه جدید.

“ما نا امید شد در ابتدا, اما در همان زمان ما احترام دولت کانادا تصمیم” باس گفت:. “ما درک آنچه در جریان است در سطح جهانی. و با این حال گفت: تمرکز ما در جهت ما بود و ما نیاز به قرار دادن خودمان در بهترین وضعیت به نفع خود. … و این احساس بود که خیلی تکرار در طول clubhouse که ما می خواهیم به در عمده-لیگ ballpark را در هر کجا که است.”

Blue Jays جمهور مارک شاپیرو گفت: این تیم زمان بیشتری را صرف بررسی بوفالو در روزهای اخیر اما این ورزشگاه دارای زیرساخت چالش است.

Minor-لیگ زمینه نیست همیشه مجهز به مناسب behind-the-scenes منابع مانند کافی نیست پنبه حلاجی شده قفس برای hitters به عنوان مثال — و آنها تمایل دارند که کوچکتر clubhouses.

اما پیدا کردن یک بزرگ-لیگ پارک بازی بیرون می آورد چالش های خاص خود را با آبی جیز برای به اشتراک گذاشتن یک مرکز با تیم های دیگر.

در حالی که باس اذعان کرد وجود دارد می تواند جنبه های منفی به داشتن خانه درست ورزشگاه گفت: از مزایای عمده-لیگ پارک سنگین تر بودن آن است که این تیم “مایل به ایجاد برخی از فداکاری است.”

‘آن فرقی نمی کند چرا که آن را یک میدان بیس بال’

Outfielder Teoscar هرناندز در ضمن می گوید که در حالی که او ترجیح می دهم یک بازی بزرگ لیگ در این زمینه مهم نیست به او که در آن آبی جیز پایان رسید تا بازی بازی های خانگی خود را.

“آن فرقی نمی کند چرا که آن را یک میدان بیس بال,” او گفت:. “شما نمی کنه چیز زیبا آنها را در لیگ برتر زمینه (در) برخی از جزئی-لیگ میشه ولی برای من این قراره همان خواهد بود.”

مدیر چارلی Montoyo می گوید: Blue Jays خواهد بود آماده برای عمل در این هفته بدون در نظر گرفتن جایی که آنها بازی خواهیم کرد.

تورنتو دارای یک جفت از پیش فصل بازی در بوستون قبل از سفر به تمپا و Montoyo گفت که قادر به آموزش در تورنتو تضمین کرده است تیم او است — نسبتا — سالم به عنوان فصل.

چند Blue Jays بازیکنان و اعضای کادر گزارش آزمایش مثبت برای COVID-19 ماه گذشته در حالی که کار کردن در بهار-مرکز آموزش در Dunedin, Fla.

“البته این خیلی بهتر است به بازی (خانه بازی) در تورنتو … به (در) خانه ما ballpark اما که نمی خوای اتفاق می افتد,” Montoyo گفت. “بنابراین ما قصد استفاده از آن را به عنوان ساخته شده است و بهانه ای. هر جا که ما به, ما در حال رفتن به بازی را به نفع خود در هر کجا که است.”

باس که یک دختر جوان در یک گروه پرخطر برای بد COVID-19 نتیجه می گوید محل تورنتو خانه زمینه مسائل هر دو از نظر نحوه آماده آن است که به صورت عمده-بازی های لیگ و چگونه امن آن است.

در حالی که قبلا گزارش پیشنهاد کرده بود جیز آبی شد و به دنبال های Tropicana زمینه با اشعه در سنت پترزبورگ فلوریدا., باس گفت: این تیم ترجیح می دهند را نمی توان در یک COVID “کانون” مانند فلوریدا که گزارش 10,328 COVID-19 موارد شنبه.

“ما می خواهیم به جایی که آن را بی خطر — محل در ایالات متحده که در آن موارد در حال پایین رفتن و یا آنها بسیار پایین است گفت:” باس که اضافه شده خانواده خود را نمی تواند با او در این فصل بدون در نظر گرفتن جایی که آنها بازی کند.

“به طوری که قطعا نگرانی ما شده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>