Blue Jays مدیران اطلاع رسانی تیم اصلی بازی می توان به بازی در بالتیمور پیتسبورگ

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

جیز آبی’ در مقابل دفتر گفته است که بازیکنان خود را که پیتسبورگ و بالتیمور در حال امکانات برای جایی که این تیم برگزار خواهد شد بازی در این سال پس از دولت کانادا محروم این باشگاه از بازی در تورنتو در میان coronavirus همه گیر outfielder Randal Grichuk روز سه شنبه گفت.

کانادا را تکذیب کرد جیز آبی’ درخواست خود را به بازی با راجرز در مرکز به این دلیل که به طور منظم فصل برنامه نیاز به سفر مکرر به عقب و جلو از ایالات متحده, که در آن COVID-19 موارد در حال افزایش. دیگر 29 تیم های لیگ برنامه بازی همه گیر-کوتاه 60-بازی فصل در خانه خود ballparks بدون تماشاگر.

تورنتو آغاز می شود فصل در خلیج تمپا در روز جمعه برنامه ریزی شده است برای نخستین بار در خانه بازی در تاریخ 29 ژوئیه در برابر دفاع از قهرمان اتباع واشنگتن.

Grichuk گفت: از بازیکنان می خواهم به بازی در لیگ برتر ورزشگاه نیز گفته شده است خود را سه گانه-A وابسته در بوفالو, n. y., یک احتمال است.

سازمان دیده بان | جیز در نظر گرفتن زمینه صفحه اصلی راه حل برای سال 2020 های نجومی:

با شروع MLB فصل تنها چند روز دور از Toronto Blue Jays به دنبال متعدد در شهرستانها ایالات متحده به عنوان میزبان بازی های خود را به این دلیل که دولت کانادا را رد کرد و درخواست خود را به بازی بازی های خانگی خود را در راجرز مرکز در تورنتو است. 3:21

“ما شنیده ایم بوفالو. ما شنیده بالتیمور احتمالا. ما شنیده ایم پیتسبورگ احتمالا” Grichuk گفت: قبل از نمایشگاه بازی در بوستون.

“برای این لحظه من شنیده ام نه در یک محل مشخص به بازی نشده است. این نوع هنوز هم در هوا. که دیوانه است این نزدیک به باز کردن روز است. خوشبختانه ما شروع به در جاده ها است. اما این چیزی است که ما در حال شنیدن. امکان پیتسبورگ یا بالتیمور. بدترین حالت بوفالو.”

Grichuk گفت: بازیکنان می خواهند امکانات رفاهی است که با یک لیگ ballpark را مانند سرد و گرم وان و سطح لیگ وزن و اتاق آموزش.

“اگر ما مجبور به رفتن [به بوفالو] ما می خواهم وجود دارد بدیهی است اما ما خیلی دوست دارم در یک لیگ بزرگ ballpark و تمام است که آن می آید با این که” او گفت:.

“این رفتن به یک messed تا سال در سراسر. من فکر می کنم که می خواهد همه چیز را سخت تر کنم. اما آن چیزی که ما رو به رول با این سال و امیدوارم همه چیز به حالت عادی بازگشت در سال 2021.”

دزدان دریایی جمهور تراویس ویلیامز تایید مذاکرات با بلو جیز روز دوشنبه و صدا آماده استقبال از باشگاه اگر آن را می تواند انجام شود با خیال راحت در میان همه گیر.

Blue Jays مدیر کل راس اتکینز گفت: این تیم بیش از پنج برنامه های احتمالی و شد در گفتگو با باشگاه های دیگر. او کاهش یافته است به نام آنها.

اتکینز گفت: اگر آبی جیز نمی تواند پیدا کردن یک لیگ برتر پارک بوفالو خواهد بود خود را به احتمال زیاد سایت برای بازی های خانگی است.

این تیم تا به حال شده است با توجه به بازی بازی های خانگی در بهار مرکز آموزش در Dunedin, Fla., اما این است که در میان کشورهای که در حال virus نقاط داغ.

جیز سرنگونی Red Sox

Blue Jays outfielder Derek Fisher آمار دو خانه اجرا می شود به عنوان تورنتو بسیج برای 8-6 برنده شدن بیش از Boston Red Sox در نمایشگاه بازکن برای هر دو تیم در روز سه شنبه.

فیشر دوم هومر دو-اجرای شات کردن Ryan Brasier در نهمین شکست یک 6-6 کراوات.

جیز آن را قبلا در نهم در یک سیار pickoff تلاش در برای اولین بار اجازه داد و بیداد کن Tellez به نمره از سوم پس از leadoff دو.

رافائل Dolis برداشت تا برای صرفه جویی در تورنتو است.

سازمان دیده بان | Astros آماده شدن برای بازگشت به میدان در میان موشکافی بیش خیانت رسوایی:

آن را به عنوان آماده به رزومه در طول همه گیر لیگ اصلی بیس بال است همچنین کشتی با میراث تقلب و رسوایی مربوط به سری جهانی قهرمانی Houston Astros. 8:21

Blue Jays استارت Nate پیرسون و چسبناک در زمین باز یافته.

پیرسون به عنوان یکی از چشم انداز بالا در بازی بیس بال, حل و فصل پس از چهار اجرا می شود در اولین. Right-hander اجازه نمی دهد دیگری را قبل از اجرا با خروج دو نفر چهارم.

رقابت برای یک نقطه در بلو جیز چرخش پيرسون داد تا سه اجرا شد میچ Moreland در اولین. قاب به پایان رسید با فقط دو نفر زمانی که پیرسون رسیده زمین خود را محدود به زمین باز یافته.

Blue Jays left-hander Ryan Borucki همچنین رقابت برای نقطه شروع داد تا دو اجرا می شود در 2 2/3 نوبت امداد. به ثمر رساند در آمد یک J. D. مارتینز دو-اجرای هومر در پنجم.

Tellez همچنین homered برای Blue Jays.

این تیم دوباره دیدار چهارشنبه شب در بوستون قبل از Blue Jays سفر به خلیج تمپا برای خود باز فصل در روز جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>