Blue Jays افسانه تونی فرناندز می میرد در 57 از سکته مغزی و کلیوی عوارض

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

سابق آبی جیز ستاره shortstop تونی فرناندز که برنده سری جهانی با تورنتو در سال 1993 و چهار متوالی دستکش طلا در سال 1980 درگذشت در سن 57 از سکته مغزی و عوارض ناشی از بیماری کلیه است.

در آغاز ماه فوریه Imrad Hallim مدیر و از بنیانگذاران تونی فرناندز بنیاد گفت: فرناندز به تازگی توسعه یافته ذات الریه شد و قرار داده شده در یک ناشی از کما در تلاش برای ایجاد ثبات در او.

فرناندز پنج بار همه ستاره که برنده سری جهانی با تورنتو در سال 1993 مبارزه مشکلات کلیوی برای چندین سال. او برای اولین بار در بیمارستان بستری با سندرم بیماری های کلیوی در سال 2017. کلینیک مایو وب سایت توصیف این بیماری یک اختلال ارثی که در آن کیست خوشه علت کلیه ها بزرگ شدن و از دست دادن عملکرد در طول زمان است.

بومی, San Pedro de Macoris, جمهوری دومینیکن, فرناندز صرف 12 فصل با آبی جیز بیش از چهار نانامی به بازی خود را در طول 17 سال MLB حرفه ای و ساخته شده خود را در لیگ برتر اولین بازی با این تیم به عنوان یک زن 21 ساله در سال 1983.

او در صدر تورنتو تمام وقت در بازدید (1,583) تک آهنگ (1,160) سه برابر (72) و بازی (1,450). فرناندز همچنین پنجم در تاریخ حق رای دادن در طور متوسط پنبه حلاجی شده (.297) چهارم در پایگاه های دزدیده شده (172) و پنجم در اجرا می شود به ثمر رساند (704).

های دیدنی و جذاب در این زمینه او برنده چهار مستقیم دستکش طلا جوایز با Blue Jays از 1986-89 و القاء شد به کانادا Baseball Hall of Fame در سنت ماریز, Ont., در سال 2008.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>