Blue Jays به افتخار تونی فرناندز با پوشیدن شماره 1 یونیفرم پچ این فصل

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

تورنتو بلو جیز را افتخار تونی فرناندز با پوشیدن یونیفرم پچ با سابق infielder را دیرین شماره 1 در این فصل است.

باشگاه های حرفه ای, رهبر, در بازی های انجام شده بازدید و سه برابر فرناندز درگذشت Feb. 16 در سن 57.

جهانی در سال 1993 سری برنده و پنج بار all-star حال مبارزه مشکلات کلیوی برای چندین سال. او برای اولین بار در بیمارستان بستری با سندرم بیماری های کلیوی در سال 2017.

امضا شده توسط Blue Jays در سال 1979 دومینیکن بومی, بازی های برگزار شده 12 فصل بیش از چهار نانامی به بازی با این باشگاه است. فرناندز آمار .333 با نه اجرا می شود batted در طول Blue Jays’ 1993 شش بازی World Series پیروزی فیلادلفیا فیلیز.

فرناندز نام شده و در Blue Jays’ سطح تعالی در راجرز مرکز در سال 2001.

“وجود دارد چند بازیکن در بازی است که می تواند تاثیر یک تیم و یک پایه فن راه تونی را در تورنتو” Blue Jays رئیس جمهور/مدیر عامل شرکت مارک شاپیرو در بیانیه ای گفت.

“فراتر از خود را حرفه ای چشمگیر تعداد دستاوردها و تمجید تونی طنین انداز با طرفداران بیس بال به خاطر او بازی انجام شده خود را به عنوان یک هم تیمی. به پوشیدن یک پچ در حافظه خود را به افتخار او استثنایی زندگی از طرف Blue Jays طرفداران در سراسر کشور است.”

سازمان دیده بان | افسانه تونی فرناندز:

CBC را “ملی” را پوشش می دهد و عبور از پنج بار MLB همه ستاره. 2:22

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>