Blue Jays خواهد بازی “اکثریت” از بازی در خانه در بوفالو

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

تورنتو بلو جیز را بازی بسیاری از بازی های خانگی خود را در بالای خود را جزئی-لیگ سهامداران ورزشگاه در بوفالو, n. y., این فصل است.

آبی جیز اعلام کرد این تصمیم روز جمعه ساعت قبل از فصل خود را بازکن در خلیج تمپا.

این تیم خانه بازکن برنامه ریزی شده بود در روز چهارشنبه در برابر اتباع واشنگتن اما این بازی و بازی بعد هم برگزار خواهد شد در پایتخت ایالات متحده با جیز به عنوان تیم اصلی. تورنتو پخش دو جاده بازی در برابر واشنگتن در روز دوشنبه و سه شنبه.

تورنتو اولین بازی در بوفالو یا خواهد جولای 31 برابر فیلادلفیا فیلیز یا Aug. 11 برابر میامی مارلینز.

کانادا تنها لیگ اصلی بیس بال تیم مجبور شد برای پیدا کردن یک خانه جدید برای سال 2020 پس از دولت فدرال در هفته گذشته را رد کرد این باشگاه پیشنهاد جیز آبی و بازدید از تیم ها را به اقامت در این هتل در داخل راجرز مرکز و هرگز این مرکز در طول نانامی به بازی در تورنتو است.

جیز آبی را که مورد نیاز یک استثنا از دولت فدرال به صورت سنتی 14 روز در قرنطینه به بازی در تورنتو در طول coronavirus بیماری همه گیر.

تیم بسته پیتسبورگ در نظر گرفته Dunedin,

در یک ویدئو کنفرانس با خبرنگاران در روز یکشنبه مسکن آنتونی باس گفت: این بازیکن ابراز تمایل به این تیم مقابل دفتر به بازی بازی های خانگی در عمده-لیگ ورزشگاه در این فصل است.

اما ایالت پنسیلوانیا نیز روشن نیست جیز آبی به بازی بازی های خانگی در پیتسبورگ.

قبل از دولت فدرال تصمیم جیز آبی با توجه به خود بهار-مرکز آموزش در Dunedin, Fla., و بوفالو.

اما موجی COVID-19 نرخ در فلوریدا و کمبود فضا و نور و نگرانی در بوفالو پرسش در مورد هر دو از این گزینه پیشرو جیز آبی نگاه دیگر عمده-لیگ سایت.

چند Blue Jays بازیکنان و اعضای کادر گزارش آزمایش مثبت برای COVID-19 ماه گذشته در حالی که کار کردن در Dunedin.

در پایان آبی جیز نمی تواند پیدا کردن یکی دیگر از عمده-لیگ ورزشگاه و حل و فصل در بوفالو.

باز در سال 1988 Sahlen زمینه دارای ظرفیت 16,600. اما طرفداران خواهد بود در حضور و غیاب در این فصل است.

بوفالو Bisons شد جیز آبی’ سه گانه-A وابسته برای شروع فصل 2013. Minor-لیگ بیس بال لغو شده است در این سال که به ایجاد گشایش در بوفالو.

Sahlen میدان در مرکز شهر بوفالو دقیقه از صلح پل اتصال این شهرستان به فورت ایری, Ont.

سازمان دیده بان | MLB تنظیم به ‘طبیعی’:

لیگ اصلی بیس بال عقب بدون طرفداران در می ایستد اما در حالی که بازگشت بیس بال ممکن است یک آرامش حواس پرتی برای یک کشور تقریبا به طور کامل غرق COVID-19 بیماری همه گیر در حال حاضر سیاست نفوذ هر جنبه ای از بازی در ایالات متحده 2:07

چند تا از جوان برتر Blue Jays باید وقت خود را صرف بازی برای Bisons از جمله ولادیمیر Guerrero جونیور, کون Biggio بو ❄ و مقابله پیرسون.

دولت فدرال آیا موافق به تغییر قرنطینه در Rogers Centre hotel برای جیز’ تابستان اردوگاه های آموزشی اما گفت نگرانی در مورد به طور منظم مرزی سفر همراه با جاده بازی ها در هارد-آمار آمریکا ساخته شده به طور منظم فصل برنامه بدون رفتن.

نمی توان آن را اولین بار در کانادا MLB تیم بازی خواهد کرد تمدید کشش از بازی های خانگی و خارج از کشور.

مونترال Expos متعلق به لیگ برتر در زمان بازی از 22 بازی های خانگی یک فصل در پورتوریکو در سال 2003 و 2004 و قبل از نقل مکان به واشنگتن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>