Blue Jays باد کردن اردوگاه جلوتر از خلاصه فصل به طور منظم در جاده ها

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

جیز آبی بسته تا مغازه در تورنتو در روز دوشنبه به شروع غیر معمول ترین سفر جاده ای: 60 بازی فصل به طور منظم است که نمی خواهد یک سفر به Rogers Centre.

بازیکنان در حال بسته بندی سنگین است. زمانی که کانادا تنها لیگ اصلی بیس بال تیم ممکن است بازگشت از شمال از مرز حدس و گمان است.

آن را قطعا نمی تواند در این فصل پس از دولت فدرال به تازگی محروم این تیم درخواست برای اجازه به بازی بازی های خانگی این تابستان در تورنتو گفت: آن را امن برای بازیکنان به طور منظم در طول سفر به کانادا-مرز ایالات متحده در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

این تصمیم به معنای کوتاه تابستان اردوگاه های آموزشی خواهد بود تنها طعم و مزه از خانه برای جیز آبی بودند که برای ترک دوشنبه شب برای دو نفر پیش فصل بازی در بوستون پیش از روز جمعه بازکن در خلیج تمپا.

سازمان دیده بان | جیز با توجه به زمینه صفحه اصلی راه حل برای سال 2020 های نجومی:

با شروع MLB فصل تنها چند روز دور از Toronto Blue Jays به دنبال متعدد در شهرستانها ایالات متحده به عنوان میزبان بازی های خود را به این دلیل که دولت کانادا را رد کرد و درخواست خود را به بازی بازی های خانگی خود را در راجرز مرکز در تورنتو است. 3:21

همچنین این تیم مجبور برنج به تغییر به دنده بالا در برنامه های پشتیبان. پخش عمده-لیگ تسهیلات این تیم ترجیح اما جزئی-لیگ گزینه نیز در حال کاوش همراه با پتانسیل ترکیبی تنظیم در هر دو سطح.

“بدیهی است که آن را در حال تحول و یک هدف در حال حرکت گفت:” Blue Jays مدیر کل راس اتکینز. “این می رود بدون گفت. ما می خواهیم مطمئن شوید که ما باید ایمنی و سلامت به عنوان یک اولویت است. بازیکنان نظرات و دیدگاه های خود را فوق العاده برای ما مهم است.

“ما در حال کار بسیار سخت با لیگ اصلی بیس بال به آمده تا با مناسب ترین و واقع بینانه امن گزینه برای تیم ما است.”

اتکینز آشکار نیست که استادیوم ممکن است در ترکیب اما گزارش ها حاکی از تظاهرات کمدن متری واشنگتن اتباع پارک و پیتسبورگ PNC پارک در میان امکانات. در بیانیه ای دزدان دریایی جمهور تراویس ویلیامز تایید تیم خود را در مورد پارک PNC گزینه با MLB و آبی جیز.

در طول نیم ساعت ویدئو کنفرانس تلفنی با خبرنگاران اتکینز گفت: Blue Jays کاوش “چند سناریو” که برخی از آنها می تواند نیاز به برخی از جزئی برنامه تنظیمات.

“ما خواهد شد و بدیهی است که بسیار گسترده تر به روز رسانی برای شما هنگامی که ما یک تصویر بهتر از آنچه که واقع بینانه ترین,” او گفت:.

این تیم برای اولین بار به اصطلاح خانه بازی در 29 جولای در برابر واشنگتن است. وجود دارد هیچ کلمه ای در زمانی که تصمیم نهایی در مورد یک خانه محل ساخته شده.

“دیروز خواهد بود درست است؟” اتکینز با لبخند گفت:. “ما همه می خواهم به جهت وضوح و … همه ما در تراز وسط قرار دارد. ما بازیکنان هم تراز ما در تراز وسط قرار دارد, لیگ اصلی بیس بال است که تراز وسط قرار دارد, اتحادیه تراز وسط قرار دارد و ما راه حل متمرکز شده است.

“می خواهیم آن را به عنوان سریع که ما مثل انسان می تواند مطمئن شوید که ما در حال ترک چیزی روی میز به نظر ما همه این گزینه ها باشد.”

سازمان دیده بان | دولت رد جیز’ برنامه ریزی برای بازی در Rogers Centre:

CBC News’ دیوید کوکران مورد بحث دلایل چرا دولت فدرال را رد کرد Toronto Blue Jays’ درخواست بازی فصل به طور منظم بازی بیس بال در تورنتو است. 7:04

اگر Sahlen زمینه در بوفالو می شود با سر اشاره اتکینز گفت: بقیه تیم 60-man بازیکن استخر خواهد قطار در نزدیکی روچستر n. y. حرکت نزولی با بوفالو به طور معمول به سه گانه-A Bisons است که چندین تنظیمات نیاز می شود ساخته شده برای دریافت تسهیلات به یک لیگ سطح.

عمده-لیگ ballpark است جذاب تر از آن بود که مورد نیاز محل باشگاه وانجمن اندازه روشنایی مناسب, تمرین, امکانات اغل گاو یا حشم تنظیم و مناطق آموزش. اما این گزینه می تواند با snafus داده شده به طور منظم میزبان تیم برنامه.

“هر چه آن را برای رفتن به فقط آن را به عنوان درمان دو ماه بر روی جاده اکتشاف در جایی گفت:” infielder جو Panik.

سازمان دیده بان | وزیر مهاجرت توضیح می دهد Blue Jays تصمیم گیری:

مارکو Mendicino وزیر مهاجرت پناهندگان و شهروندی مورد بحث دولت فدرال تصمیم به انکار Blue Jays تصویب به بازی در تورنتو است. 6:33

در حالی که در مقابل دفتر این نسخهها کار بر روی این موضوع بازیکنان در حال تلاش برای تمرکز در فصل آینده. آبی جیز صرف دو هفته گذشته آماده سازی راجرز در مرکز و زندگی در ورزشگاه هتل.

“زمان صرف شده در اینجا در تورنتو فوق العاده بوده است,” اتکینز گفت. “بازیکنان ما واقعا جللینگ. من فکر می کنم برای بسیاری از دلایل این بود که یک فرصت بسیار ویژه برای این گروه باید با هم برای مدت زمان طولانی.

“آنها آن استقبال آنها از آن لذت می برد شما می توانید احساس و انسجام.”

Blue Jays مدیر چارلی Montoyo گفت: 38 بازیکن را به سفر به بوستون. گل میخ چشم انداز Nate پیرسون را شروع سهشنبه شب در Fenway پارک در تورنتو اولین پیش فصل بازی پس از گریپ فروت لیگ تعطیل در ماه مارس است.

پس از دو بازی warmup مجموعه آبی جیز برگزار خواهد شد تمرین اختیاری در Tropicana زمینه در روز پنج شنبه.

آس Hyun-Jin ریو شروع فصل بازکن در شب جمعه و Montoyo تایید کرد که مت کفاش خواهد بود بر روی تپه روز شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>