Blues-اردک بازی به تعویق افتاد و پس از سنت لوئیس’ جی Bouwmeester فرو می ریزد و روی نیمکت

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

St. Louis defenceman جی Bouwmeester سقوط بر روی نیمکت در طول یک استراحت در بازی در اولین دوره باعث بلوز و Anaheim Ducks برای به تعویق انداختن بازی خود را سه شنبه شب.

Bouwmeester به نظر می رسد باید بیدار و هوشیار بود که به او منتقل شده و از عرصه به یک بیمارستان است.

هم تیمی بلافاصله به نام برای کمک های پزشکی پس از Bouwmeester کاهش یافت با بیش از 7:50 چپ در دوره اول.

Bouwmeester به نظر می رسد به گرفتن یک نوشیدنی از آب هنگامی که او به آرامی شروع به سقوط. اورژانس و پرسنل پزشکی با عجله به بلوز نیمکت.

اردک و بلوز بازیکنان جمع آوری شده برای دیدن آنچه اشتباه بود قبل از Bouwmeester گرفته شد زمین. هر دو تیم پس از آن رفت و برگشت به اتاق رختکن و بازی بود به نام خاموش چند دقیقه بعد در 1.

36 سال Bouwmeester است در 17 فصل NHL است و برای آن زمان شناخته شده برای خود را قوی اسکیت و مطبوع است. او کمک کرد که تیمش برنده جام استنلی در فصل گذشته و برنده مدال طلای المپیک با کانادا در سال 2014.

Bouwmeester بود اسکیت در 57 بازی این فصل 1,241 سنت از NHL حرفه ای. او skated 1:20 در آخرین شیفت قبل از سقوط و وارد 5:34 یخ زمان در بازی است.

یک بومی از ادمونتون, Bouwmeester بود junior هاکی ستاره شد و پیش نویس سوم به طور کلی در سال 2002 توسط Florida Panthers. او به دنبال فلوریدا کلگری و سنت لوئیس.

بلوز در ماه آوریل امضا کهنه defenceman به $3.25 میلیون ما یک سال معامله برای این فصل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>