بلوز با تکیه بر پدران خود در طول سالانه پدران سفر پس از Bouwmeester سقوط

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

جی Bouwmeester را قسمت قلبی شد یک تجربه ترسناک برای St. Louis Blues.

حتی برای یک دسته از سخت بازیکنان هاکی داشتن پدر و اطراف قطعا کمک می کند.

سنت لوئیس است که در آن سالانه پدر سفر و پدران در حال ارائه برخی از مشاوره با ارزش پس از 36 سال Bouwmeester سقوط در اولین دوره از بازی روز سه شنبه در آناهایم. ضفبرلترس مورد استفاده قرار گرفت برای احیای جانباز defenceman قبل از او گرفته شده بود به یک بیمارستان است.

بلوز و پدران خود باقی ماند شبانه در جنوب کالیفرنیا قبل از گرفتن اجاره پرواز به لاس وگاس برای پنج شنبه شب بازی در برابر شوالیه طلایی.

برایان o’reilly پدر از مرکز رایان o’reilly و یک مربی عملکرد مشترک, یک گفتگوی خصوصی با پسرش و او نیز خواسته به صحبت می کنند به این تیم است.

“فقط به عنوان یک پدر من تا به حال همان نوع گفتگو که من تا به حال با [رایان],” ارشد o’reilly گفت. “این یک جنبه مهم از ‘شما رو به یک وضعیت از تروما و وجود نیابتی تروما برای مردم در آن است. آوردن تا آگاهی مردم را در مورد آنچه اتفاق می افتد به عملکرد و چگونه می روند و نیاز به پردازش آن و روند آن را در راه خود را. که نوع موضوع گفتگوی ما.”

سازمان دیده بان | Bouwmeester فرو می ریزد و روی نیمکت:

بلوز’ defenceman چپ نیمکت روی یک برانکارد و پس از سقوط در طول یک استراحت در بازی اول دوره است. 0:50

سنت لوئیس ” سه کاپیتان — الکساندر استین, Alex Pietrangelo و o’reilly — همه صحبت کرد و پس از صبح اسکیت. آنها به همان دیدگاه; آن را خوب داشتن پدران خود را به در تکیه پس از آنچه اتفاق افتاده سه شنبه.

“این یک پرنیان متفاوت با پدران در اطراف و شما واقعا می توانید ببینید که چگونه بچه ها ژل با هم در حال حاضر بیشتر از همیشه” Pietrangelo گفت. “ما در حال حاضر یک گروه نزدیک, اما به پدران در اینجا بیش از حد به تماشای پسران تکیه بر خود و پدران و پدران با تکیه بر هر یک از دیگر. تعظیم ما هم تیمی اما بسیاری از پدران بدانید [Bouwmeester پدر] دن واقعا خوب است. ما با هم در حالی که بیش از حد. بنابراین آن را فقط خوب است برای ما در رختکن به هم چسبیدن بیش از حد.”

سازمان دیده بان | بلوز مثبت به روز رسانی در Bouwmeester سلامت:

St. Louis Blues GM داگ آرمسترانگ می دهد به روز رسانی در defenceman جی Bouwmeester که سقوط بر روی نیمکت سه شنبه شب در برابر Anaheim Ducks زیر یک قسمت قلبی. 10:41

رقابت با وگاس اولین بازی برای حاکم استنلی جام قهرمانان پس از بازی روز سه شنبه برابر اردک به تعویق افتاد. Bouwmeester همچنان در بیمارستان است.

“این بسیار خوب به پدران ما در اینجا نوع کمک به مقابله با همه چیز است که اتفاق می افتد” جوان o’reilly گفت. “بدیهی است که هر کس هنوز هم بسیار نگران است. بچه ها من فکر می کنم هنوز هم تکان داد ، فقط به عقب بر گردیم به روال هاکی چیزهایی که ما راحت هستید در انجام این کار, آن را به خوبی حواس پرتی به عقب بر گردیم در هاکی طرز فکر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>