دیوید Perron به ثمر رساند هنگامی که در مقررات و افزود: یکی دیگر در ضربات پنالتی به عنوان St. Louis Blues به پایان رسید پنج بازی جاده winless ترمز با پیروزی 5-4 در روز سه شنبه بیش از شعله کلگری.

بلوز بود و در عین حال به پیروزی در ضربات پنالتی این فصل ورود به شب 0-3. شعله های آتش در حال از دست دادن در 5-0 اما بیش از آن بود به سرعت با Perron و رایان o’reilly به ثمر رساند در سنت لوئیس ” برای اولین بار دو عکس و شان موناهان و متی Tkachuk هر دو شکست به نمره.

الکس Steen, Jaden شوارتز و ژاک سانفورد به ثمر رساند برای سنت لوئیس (31-12-8). حاکم استنلی جام قهرمانان وارد شب winless در آخرین سه.

Sean موناهان با یک جفت متی Tkachuk و علامت Jankowski به ثمر رساند برای کلگری (26-19-6). شعله های آتش 6-2-1 در گذشته نه راست هستند پشت در عمل در شب چهارشنبه در ادمونتون زمانی که آنها تجدید خصومت با Oilers.

سازمان دیده بان | o’reilly را در ضربات پنالتی برنده آگهی بلوز گذشته شعله های آتش:

هر دو David Perron و رایان o’reilly به ثمر رساند و در ضربات پنالتی گل در سنت لوئیس’ 5-4 پیروزی بر شعله کلگری. 1:26

اردن Binnington ساخته شده 27 متوقف می شود به بهبود به 23-8-5. مخفی تالبوت به پایان رسید و با 30 موجب صرفه جویی در به سقوط به 7-7-1.

در عقب و جلو بازی که در آن هر دو تیم منفجر دو منجر St. Louis آن را 4-4-کمتر از یک دقیقه به دوره سوم.

پس از اندرو Mangiapane آمار هدف این پست در پایان یک بلوز شتافت تا یخ روی 2-در-1 با سانفورد نگه داشتن جن و پاره شات بیش از تالبوت دستکش.

سنت لوئیس و سپس به ثمر رساند آنچه در ظاهر به رفتن پیش هدف کمتر از سه ساعت بعد زمانی که تالبوت muffed Perron شات کردن بال. اما موقت سر مربی Geoff بخش به چالش بازی برای آفساید و پس از نقد و بررسی فیلم, هدف این بود دست تکان داد ،

سازمان دیده بان | کوبه برایانت تاثیر بر NHL:

برای سال کوبه برایانت به مالش شانه با هاکی نخبگان راب پیزو به نظر می رسد در برایانت تاریخ NHL. 2:18

پس از مصرف 3-2 سرب پس از 20 دقیقه به لطف دو گل در فینال چند دقیقه از اولین دوره بلوز دوم منجر شب پاک شد در 4:40 دوم زمانی که موناهان اخراج یک جانی Gaudreau تصویب ساخت آن کامل 3 3 در بازی قدرت.

پنج دقیقه بعد شعله رسید و در مقابل زمانی که Jankowski تبدیل centring خوراک از سام بنت. دومین هدف به عنوان بسیاری از بازی ها برای Jankowski او پس از شروع فصل بدون هدف در 38 بازی.

کلگری یک شانس برای رفتن تا دو اما در دوم مبارکه از دوره Gaudreau خنثی شد یک بار دیگر توسط Binnington. پس از یک deke به پشت دست ضربه زدن کار نمی کند در اولین امتحان کنید و این بار سعی کرد به بالا شلیک blocker کنار اما دوباره رد شد با بلوز goaltender, که همچنین یک پد دوباره بجای اول برگشتن.

سنت لوئیس را باز کرد به ثمر رساند در 5:45. الیور Kylington به جن دور به Steen که مشغول به کار در یک عرض-از-روی-یخ give-and-go با رابرت توماس با استین اتمام و برای پنجمین بار در هدف از این فصل است.

پس از قدرت-بازی بازی اهداف پنج دقیقه از هم جدا شده توسط Tkachuk و موناهان قرار داده کلگری در مقابل Perron آن را در 18:41. شوارتز انحراف هشت ثانیه به یک مرد-استفاده از آن ساخته شده 3-2 در 19:25.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net