هیئت مدیره-آغاز بررسی Lethbridge نظارت مصرف سایت منتشر استانی ممیزی هنوز به

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

این سازمان اجرا می شود که Lethbridge بحث نظارت مصرف سایت (SCS) منتشر کرده است که نتایج اولیه از یک سازمانی بررسی آغاز شده توسط هیئت مدیره.

قوس در آزادی گفت: روز چهارشنبه که در آن هیئت مدیره شروع به جستجو برای یک شرکت شخص ثالث برای تکمیل یک عملیاتی نقد و بررسی در پایان ماه مارس. در اواسط ماه مه مندی DeCecco-Kolebaba مالک و مشاور مشترک استراتژی های امن شد و شروع فرایند بررسی در ماه ژوئن.

“پس از ماه ژوئن شروع کردم به مصاحبه با 30 سطح کارکنان و رفتن را از طریق اسناد و مدارک, سیاست, روش, ماموریت و چشم انداز و ارزش های آن نوع از چیزی” DeCecco-Kolebaba گفت. “ما شروع به ایجاد یک برنامه کاری در حال حاضر — و اجرای در حال حاضر — بنابراین ما در حال حرکت است واقعا سریع است.”

ادامه مطلب: Lethbridge شورای شهر و قوس پاسخ به لیگ برتر را تحت نظارت مصرف دیدگاه

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

او می گوید: به طور معمول یک بررسی مانند این می تواند انجام شود در سه بخش — نقد و بررسی, توسعه و پیاده سازی — اما در قوس’ مورد نقد و بررسی شده است ساختار کمی متفاوت است.

“ما در حال انجام همه چیز را در یک بار” او گفت:. “نقد و بررسی در حال انجام است توسعه در حال انجام است و اجرای طرح در حال انجام است. بنابراین به جای انتظار — به دلیل این است که یک سازمان برای بررسی به پایان خواهد رسید و ما در حال کار کردن اطلاعاتی که ما جمع آوری روزانه است.”

انتشار از قوس شناسایی اقدامات زیر برای تغییر فوری:

  • جدید و کارآمد ساختار سازمانی با گسترده عملیاتی نظارت;
  • اجرای جدید استخدام هیئت مدیره استراتژی ها و سیاست;
  • بهبود ‘خوب همسایه’ سیاست های کاری برای بهبود نگاه و ایمنی باقی مانده و تاثیر SCS;
  • بهبود همکاری با Lethbridge پلیس و اورژانس;
  • حصول اطمینان از سازگار و مسئول جبران خسارت سیاست است که در خط با سازمان های مشابه از نظر اندازه و ساختار و امکان سنجی;
  • افزایش نظارت;
  • Recommitment اصلی کاهش آسیب استراتژی;
  • تجدید تمرکز بر تمام مناطق دیگر از زمان برنامه نویسی و
  • مناسب و حرفه ای ارتباط سیاست های مربوط به مکان های عمومی, رسانه های مقامات دولتی و همکاران.”

“من فکر می کنم در این زمان چه قوس واقعا متمرکز — و چه هیئت مدیره است که واقعا متمرکز — برای حفظ روابط مثبت در حال حرکت رو به جلو” هارون Fitchett رئيس جمهور فعلی از قوس’ هیئت مدیره گفت. “ما در حال کار با مندی با سازمانی, بررسی, و ما در حال انجام بهترین که ما می توانیم برای اجرای این تغییر به عنوان توصیه به جلو آمده است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: Neis دیدن پرش در تماس برای نظارت مصرف سایت

هر دو DeCecco-Kolebaba و Fitchett با تاکید بر اهمیت بهبود قوس’ ارتباط با اعضای جامعه و همکاران.

“هدف این است که به بهترین همسایه در بلوک” گفت: DeCecco-Kolebaba. “طوری شده است وجود دارد یک تعهد بزرگ در حصول اطمینان از این سایت استفاده درست از داخلی, چشم انداز به جای یک خارجی چشم انداز. اطمینان حاصل کرد که عوامل محیطی سوزن باقی مانده و همه آن نوع از چیزی است که در برخورد با بلافاصله loitering است با برخورد بلافاصله.”

“مرحله بعدی این است که من خواهد بود رسیدن به اعضای جامعه که به طور مستقیم تحت تاثیر بنابراین آنهایی که در یک شعاع خاص سازمان و دیدن آنچه که آنها می خواهم برای دیدن.”

Fitchett معتقد است که ارتکاب به یک سازمانی بررسی شد و یک گام مهم برای قوس و یکی که او امیدوار است به خوبی دریافت شده توسط جامعه.

“من نمی گویم که همه ذهن تغییر خواهد کرد در مورد قوس فقط به خاطر اینکه ما را در یک مصاحبه مطبوعاتی امروز و یا چون ما در حال انجام یک سازمانی, بررسی, اما ممکن است نشان می دهد که ما باز به ارتباطی که ما باز به گوش دادن به اعضای جامعه” او گفت:. “و مرحله بعدی که سازمانی بررسی خواهد شد رفتن به جامعه صحبت به همسایه است.”

“من واقعا می خواهم ذینفعان برای دیدن — و من فکر می کنم همه ذینفعان — که وجود دارد این فرصت را برای تغییر وجود دارد و این فرصت را برای بیشتر از یک گفت و گو است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

قوس در حال حاضر در انتظار نتایج استانی حسابرسی از SCS دستور آلبرتا دولت در اوایل ماه مارس. در آن زمان دولت گفت: “ناشناس نکته” از بی نظمی های مالی در سایت تا به حال منجر حسابرسی مجاز توسط آلبرتا دیپلم وزیر بهداشت و اعتیاد Jason Luan.

ادامه مطلب: آلبرتا دولت ممیزی آرک-اجرای نظارت مصرف سایت در Lethbridge

“این واقعا چیزی است که من می توانم اظهار نظر در حال حاضر” Fitchett گفت. “این چیزی است که هیئت مدیره و قوس کارکنان وظیفه است تا با شرکت با [ولایتی] حسابرسی — [و آنها] انجام داده اند یک کار شگفت انگیز, و ما همچنان به همکاری کنند.”

زمانی که خواسته جهانی اخبار درباره وضعیت ممیزی, Kassandra Kitz فشار به وزیر بهداشت و درمان و اعتیاد وزیر گفت که دولت نمی دیدگاهها برای باز کردن تحقیقات است.

اخبار جهانی خواسته Fitchett خود را برای پاسخ به این اتهام که طاق است ناسالم و سمی محیط کار و همچنین نگرانی از اختلاس اما او تصمیم گرفت که به نظر در هر دو.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

انتشار از قوس روز چهارشنبه با پایان دادن به کشتارها خاتمه دهید دادخواست برای اعضای جامعه گفت: “لطفا انجام نمی دهد تا در قوس نشده است. ما می دانیم که ما باید برخی از کار را به انجام, اما ما در حال غواصی در و ساخت قابل توجهی تصمیمات و تغییرات روزانه است.

“ما در حال اختصاص داده شده به ساخت یک تفاوت ما با جمعیت های آسیب پذیر و مسئول بودن اعضای جامعه” آن را ادامه داد. “ما می دانیم ما ممکن است تغییر ذهن خود را در مورد کاهش آسیب, اما ما به امید یک شانس دوم به بهبود روابط ما با جامعه.”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>