صاحبان قایق ناراضی شهر $25M تحول برنامه ریزی برای Lachine مارینا

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

این Lachine مارینا به زودی می تواند نه بیشتر.

مونترال مقامات شهرستان برنامه ریزی برای صرف بیش از $25 میلیون به نوبه خود در دهه های نقطه به یک اسکله پارک که باز خواهد شد به عنوان سال آینده.

“یک دگردیسی” گفت: Lachine قصبه شهردار Maja Vodanovic “را بیشتر زیست محیطی دوستانه آب و هوا-مقاوم در برابر محل می شود.”

شهر انتظار به صرف بین 25 $و $30 میلیون دلار در طول پنج سال برای تبدیل این منطقه به یک بزرگتر فضای سبز و افزایش دسترسی عمومی به لاک St-Louis.

“همچنین ما باید خیلی بیشتر از مردم در Lachine,” او گفت: پیشنهاد افزایش تعداد افراد استفاده از آب و باشگاه های دیگر در Lachine نیاز به فضا.

ادامه مطلب: مونترال برگزار خواهد شد آنلاین مشاوره بیش Grand Parc de L’Ouest برنامه

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

صاحبان قایق که با استفاده از مارینا حال کالایی گفت: این شهرستان باید داده ام آنها بیشتر توجه کنید از آنجا که بسیاری از آنها با استفاده از رگ های خود را به عنوان خانه در تابستان.

“آن را به عنوان هر چند کسی است که مصرف خانه خود را در طول یک روز” توضیح Sheena Lang که صرف تابستان زندگی در خانواده ، “آن را مانند, OK, توسط, در سال آینده, نه بیشتر!”

او می گوید: دیگر تفرجگاه کامل هستند و آنها خواهد شد به احتمال زیاد هیچ جایی برای رفتن.

اما این شهر اصرار اسکله باید به روی همه باز است و می خواهد حتی ساخت یک ساحل در کنار سنت جوزف بلوار. بخشی از این طرح نیز احتمالا شامل ساختمان یک مارش برای حفاظت از فرسایش خط ساحلی.

“منظورم این است که برخی از درختان در حال رفتن به آب همه جا” Vodanovic اشاره کرد.

استخر به آرامی بازگشایی در برخی از مونترال شهرداری

استخر به آرامی بازگشایی در برخی از مونترال شهرداری

هنوز صاحبان قایق ادعا می کنند که بسته شدن مارینا خواهد بود از دست دادن بزرگ.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“کاملا مضحک” اصرار ریچارد رولان, که گفت که او زندگی می کردند در قایق خود را و پاره وقت برای 20 سال است. “وجود دارد بیش از 450 قایق که در حال آوردن مقدار زیادی از پول به شهر و همه بازرگانان,” او گفت: اخبار جهانی است.

ادامه مطلب: مونترال برنامه ریزی برای ایجاد بزرگترین پارک شهری در کانادا

مارینا اجرا توسط یک باشگاه خصوصی است اما در شهرستان زمین با توجه به Vodanovic و حق عضویت به سختی پوشش هزینه های عملیاتی. قصبه شهردار توضیح داد که فقط حفظ پیر زیرساخت ها و فرسایش اسکله را هزینه $17 میلیون.

“برای ادامه سرمایه گذاری های عمومی به خصوصی مارینا یه جورایی مشکوک” او اشاره کرد.

برخی از ساکنان مثل مرد Tag زندگی می کند که در سراسر خیابان را از مارینا را دوست دارد این شهر در نظر دارد.

“اگر آنها در حال صرف 25 میلیون دلار در بهبود این زمینه ما می توانیم آن را,” او گفت: “به خصوص اگر این است که برای ایجاد فضای سبز. مردم به آن نیاز دارند.”

Boaters آغاز شده دادخواست به مقامات شهرستان به تغییر ذهن خود را. مقامات برنامه ریزی برای مشورت با ساکنان برای یک سال در طرح نهایی پارک. ساخت و ساز برای بازگرداندن فرسایش خط ساحلی شروع خواهد شد در چند ماه.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>