کاخ سفید و جان بولتون تیم توافق در این حد, حداقل: نبود ما است.

به عنوان مواد منفجره اخبار از سابق مشاور امنیت ملی در آینده کتاب ricochets در سراسر واشنگتن — در این گزارش متهم به رئیس جمهور مقید کمک نظامی به اوکراین به تحقیقات دموکرات — هر طرف در حال ظهور اختلاف التماس کردن مسئولیت نشت به نیویورک تایمز.

آشنایی با منابع در پشت داستان می تواند درخشش نور در مورد اینکه آیا کسانی که اطلاعات با زمان انگیزه شد برای نفوذ در سنا استیضاح محاکمه و یا — به عنوان جمهوری خواهان پیشنهاد شده در دوشنبه آنها صرفا تلاش برای آب بولتون فروش کتاب. و این می تواند به روشن شدن این که آیا بالا مقامات کاخ سفید آگاه بودند بولتون اتهامات با چند نوروزی گفتن خبرنگاران آنها احساس blindsided با داستان.

حتی میچ مک کانل احساس مجبور به صدور بیانیه ای از طریق سخنگوی که گفت: رهبر اکثریت سنا “آیا هر گونه اطلاع” از بولتون مقاله و مطالب آن.

بولتون طرف برای اولین بار به بازی بازی سرزنش در یکشنبه شب با وکیل خود چاک Cooper های یک نامه او فرستاده بود به کاخ سفید مسئول بررسی خارج از نشریات برای اطلاعات طبقه بندی شده. نامه مورخ Dec. 30 خواست الن نایت شورای امنیت ملی سوابق مدیریت بخش برای محدود کردن دسترسی به “کسانی که حرفه ای مقامات دولتی و کارکنان به طور منظم شارژ با مسئولیت چنین بررسی است.”

“روشن است متاسفانه از مقاله نیویورک تایمز منتشر شده امروز که قبل از انتشار بررسی روند خراب شده است و این اطلاعات است فاش شده توسط افراد دیگر از کسانی که به درستی درگیر در بررسی مقاله” کوپر نوشت: در همراه بیانیه.

نامه آزادی به نظر می رسید با هدف منحرف سرزنش از بولتون برای نشت داده شده است که این بار داستان گفت: سابق مشاور امنیت ملی تا به حال منتشر شده پیش نویس خود را به “همکاران نزدیک” و اشاره کرد که “چند نفر در توصیف آقای بولتون حساب از اوکراین،”

در صبح روز دوشنبه کاخ سفید اخراج عقب یدکی بیانیه خود را دارد.

“سفیر بولتون مقاله ارسال شده بود به شورای امنیت ملی قبل از انتشار بررسی شده است و تحت بررسی اولیه توسط شورای امنیت ملی” شورای سخنگوی جان Ullyot گفت. “هیچ کاخ سفید پرسنل خارج از شورای امنیت ملی را مورد بررسی این مقاله است.”

Ullyot روشن نیست اما آیا دیگر کاخ سفید دستیاران شده بود در جریان محتویات آن را گسترش دامنه بالقوه leakers. و نه او در پاسخ به سوال در مورد اینکه آیا کاخ سفید وکلای آگاه بودند بولتون ادعا می کند به عنوان آنها راه اندازی خود را استیضاح دفاع از رئیس جمهور.

در نهایت بولتون شخصی سخنگو گفت که نه او و نه خود ناشر یا عوامل ادبی تا به حال هماهنگ با زمان به نشت محتویات این کتاب به عنوان کتاب به فروش رفت در Amazon.com که ساخته شده آن را در دسترس برای قبل از سفارش در شب یکشنبه — چیزی کمتر ظاهرا از یک full-بویژه انکار است که هر کسی از بولتون طرف تا به حال به بیرون درز به کاغذ.

به عنوان آنلاین مفسران گمانه زنی در مورد زمان ” منابع بولتون دوستان و همکاران منتشر تئوری های خود را.

“من بولتون و کارکنان خود را در کلمه خود را که آنها نمی نشت مقاله به نیویورک تایمز” سابق امنیت ملی رئیس ستاد فرد Fleitz نوشت: در یک op-ed منتشر شده در FoxNews.com. “اما من معتقدم که آنها هنوز هم مسئول این نشت پس از بولتون مواد منفجره کتاب فرستاده شده است و به نشت مستعد شورای امنیت ملی برای بررسی امنیت در دسامبر 2019 بنابراین این کتاب می تواند منتشر شده در بهار سال 2020 است. آن را نیز غیر قابل توضیح است که چگونه چنین حساس خطی می تواند فرستاده شده به شورای امنیت ملی در میانه روند استیضاح. تحت چنین شرایطی نشت نسخ خطی بود،”

دیگران گفت بولتون بود leery گرفتن وسط با ایران پایه است که صبورانه حمایت مغلوب ساختن پیشی جستن در سراسر اوکراین رسوایی.

“این سخت است تصور کنید که او می خواهد به دفاع از خود در این لحظه در بحث راه” گفت: یک فرد نزدیک به بولتون. “او هنوز هم خود را می بیند که این رهبر در حزب او می خواهد به یک سخنران و یک بازیکن و به نظر نمی رسد مانند او می خواهد برای رفتن به جنگ با تهمت و پایه کل حزب جمهوری خواه. به نظر نمی رسد مانند آن را حس برای او.”

بولتون را از دست داده و نقش خود را در اوکراین رسوایی شده است یک موضوع از گمانه زنی های زیادی در واشنگتن است.

او کاهش یافته است برای به اشتراک گذاشتن دانش خود را از حوادث قبل از خانه استیضاح پرس و جو کرد و گفت او امیدوار است که دادگاه فدرال خواهد روشن کند که آیا یک مشاور سابق کاخ سفید می تواند اجبار به شهادت دادن. خانه دموکرات دعوت او را به شهادت است اما به وادار کردن ظاهر خود را با احتیاط از طولانی مبارزه قانونی. در ضمن او بارها و بارها طعنه کتاب آینده خود را در توییتر نشان می دهد او تا به حال اطلاعات مهم برای به اشتراک گذاشتن.

اما بولتون پس از آن ظهور در اوایل ژانویه اعلام کرد که او حاضر به اطاعت از مجلس سنا احضاریه تنظیم کردن یک furious دور از تفسیر در مورد او ممکن است انگیزه. در این بیانیه همچنین سوخت دموکرات خواسته است که سنا آزمایشی اجازه می دهد تا شاهد است.

بولتون سابق زیردستان را در کاخ سفید کاهش یافته است به نظر این مقاله, اخبار, از جمله فیونا هیل های پیشین شورای امنیت ملی روسیه دست که شهادت در پاییز گذشته که بولتون گفته بود او می خواست هیچ بخشی از یک “معامله مواد مخدر” پخته شده تا با مغلوب ساختن پیشی جستن شخصی وکیل رودی جولیانی.

“من چیزی برای گفتن در مورد کتاب من را خوانده نشده” گفت: تیم موریسون که موفق هیل به عنوان مدیر ارشد شورای امنیت ملی برای روسیه و اروپا و همچنین شهادت قبل از قانونگذاران مجلس.

خواست برای کمک به او در افشای بولتون استراتژی موریسون پاسخ داد: “من آرزو می کنم که هوشمند است.”

Reuel Marc Gerecht, یک عضو ارشد در بنیاد دفاع از دموکراسی است که شناخته شده Bolton دهه اذعان اتفاقی زمان برای مقاله مطالب به نشت. اما او پیشنهاد کرد که بولتون است که با انگیزه بیشتر با دیدگاه های منفی از رئیس جمهور انجام از او است که با فروش کتاب.

“آن نسبتا روشن در حال حاضر است که جان قطعا خوشحال نشده بود با اخلاق اقدامات در اوکراین است. من فکر می کنم او عمیقا ناراحت است که” Gerecht گفت. “این منصفانه و دقیق می گویند که جان بولتون ترک خورده است تا با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

Gerecht کاهش یافته است به حدس و گمان که ممکن است ارائه اطلاعات به تایمز گفت: “او تا به حال هیچ دانش که انجام داد.

اما او استدلال کرد که بولتون نمی کند و نیاز به پول است.

“جان یک مرد فقیر” Gerecht گفت و اشاره کرد که بولتون در حال حاضر دریافت یک پیشرفت قابل ملاحظه. “من فکر می کنم او را نجات داد تا کاملا یک زن سبک و جلف کمی پس از من خواهد بود با احتیاط در مورد گفت که او را به انجام این کار فقط به خاطر اینکه از پاداش های مالی که از خود کتاب است.”

یکی دیگر از دیپلم که در خدمت دولت بوش با بولتون و می داند که او اشاره کرد که با وجود سن و سال بولتون هنوز آینده جاه طلبی است که “بیش از فروش کتاب است. او می خواهم عشق را به وزیر امور خارجه. او می خواهم عشق را به رئیس جمهور یک روز.”

“مطمئن شوید که هر کس می خواهد تاریخ ثبت است که آنها عالی و انجام یک کار بزرگ و قدرتمند و با نفوذ” این فرد گفت: “اما من فکر نمی کنم جان به نظر حرفه ای خود را به بیش از.”

اگر بولتون بود و در واقع به بیرون درز به بار Gerecht گفت: این امر به معنی “بدیهی است که او می خواهد به شهادت. او می خواهد به نسخه خود را از حوادث. او می خواهد این نوشته در سنگ مرمر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im