بوریس جانسون دستیار بنا به گزارش ادعا کرد که آمریکایی های سیاه و سفید هستند احمقتر از سفید آمریکایی

Category: دیلی بیست Comments: No comments

بیش از یک ماه پیش بوریس جانسون تیم عموم خواست “بورس و weirdos” در سراسر بریتانیا می آیند و برای آنها کار می کنند در تلاش برای پیدا کردن افرادی که معمولا نمی توان با توجه به بالا شغل در قلب دولت است. در اندرو Sabisky آنها ظاهر می شود را پیدا کرده اند که دقیقا—اما نه در راه آنها ممکن است امیدوار بود.

Sabisky, 27, بود انتخاب شده به کار به عنوان یک مشاور در خیابان داونینگ پس از او در پاسخ به این عجیب و غریب, آگهی, نوشته شده توسط مدیر ارشد مشاور Dominic Cummings. او تنها شده است در این کار برای روز اما جانسون و کامینگز در حال حاضر تحت فشار به آتش او پس از یک پست وبلاگ پیدا شد که در آن او راست بالا گفت: آمریکایی های سیاه و سفید هستند احمقتر از سفید آمریکایی ها با توجه به گزارش.

در 2014 پست وبلاگ Sabisky گزارش شده است که نوشته شده است: “اگر به معنی سیاه و سفید آمریکایی ضریب هوشی (بهترین برآورد بر اساس یک قرن به ارزش داده ها) حدود 85 نسبت به ميانگين سفید آمریکایی ضریب هوشی 100 و سپس اگر ضریب هوشی به طور معمول توزیع ببینید شما خیلی بیشتر از, درصد از سیاه پوستان از سفید پوستان در محدوده ضریب هوشی 75 یا زیر که در آن نقطه ما نزدیک به معمولی تا مرز عقب ماندگی ذهنی خفیف.”

این آمار و ارقام هیچ پایه و اساس در حقیقت.

این نوع از بیانیه ای که به شما امید می خواهم ممکن است پرچم در غربالگری قبل از اینکه کسی طلیعه به دولت—و این نه تنها تکان دهنده در بیانیه منسوب به او است. Sabisky همچنین حمایت این استفاده اجباری از بارداری برای جلوگیری از ایجاد یک “دائمی طبقه;” گفته است که به کودکان عملکرد ذهنی-داروهای افزایش است “به ارزش یک بچه مرده پس از یک سال” و او آشکارا طرفداران برای استفاده از اصلاح نژاد برای از بین بردن آنچه که او می بیند به عنوان نامطلوب ،

در پیشگیری از بارداری او گزارش نوشته اند: “یک راه برای دور زدن این مشکلات از حاملگی های ناخواسته ایجاد دائمی طبقه خواهد بود به طور قانونی اجرا جهانی جذب طولانی مدت پیشگیری از بارداری و شروع بلوغ و… واکسیناسیون قوانین آن را مسبوق به سابقه من می خواهم استدلال می کنند.”

Sabisky قبلا نیز گفت: زنان, ورزش بود “بیشتر قابل مقایسه با بازی های پارالمپیک از آن است که به مردان” و گفت: “اصلاح نژاد در مورد انتخاب “برای” همه چیز خوب… هوش تا حد زیادی به ارث برده و در ارتباط با نتایج بهتر: سلامت جسمی درآمد پایین تر بیماری های روانی.”

پس از این دیدگاه به طور گسترده ای منتشر شده در رسانه های اجتماعی و روزنامه ها جانسون سخنگوی خواسته شد تا در مورد آنها در صبح روز دوشنبه رسانه های توجیهی. به طرز حیرت انگیزی سخنگوی حاضر به محکوم مفهوم اصلاح نژاد نمی گویند که آیا جانسون شخصا اعتقاد مردم سیاه و سفید کاهش ضریب هوشی متوسط و تا به حال هیچ اظهار نظر در مورد اینکه آیا Sabisky می تواند از دست دادن شغل خود را برای او عمیقا نگران views.

اما آن سخت است برای دیدن چگونه او قادر خواهید بود به انجام.

BuzzFeed News گزارش داد که جانسون وزرای کابینه خواهد شد حاضر به کار با او. یک وزیر کابینه گزارش شده است که گفت: “آیا هیچ کس در نظر گوگل ؟ عیسی لعنتی مسیح است.” دیگر عصبانی وزیر گزارش افزود: “استخدام این ابله است و توهین به کسانی که قبل از, است که جزئی نقطه من می دانم, اما, عیسی, گریه, آن را می سازد من شرمنده.”

مخالفت حزب کارگر نیز به نام جانسون را به آتش Sabisky بلافاصله با پارتی رئیس ایان Lavery گفت: دوشنبه: “بوریس جانسون باید ستون فقرات به ایجاد یک بیانیه در کلمات خود را در مورد چرا او ساخته شده است که این ملاقات که آیا او می ایستد و مشاهدات خود را در مورد اصلاح نژاد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>