بوریس جانسون: من درک می کنم نا امیدی جدید کروناویروس قوانین

Category: پلیتیکو Comments: No comments

نخست وزیر بوریس جانسون اذعان کرد که مردم در انگلستان احساس “نا امید” با قوانین جدید که او پرده آخر هفته گذشته به سهولت در این کشور coronavirus مستند.

در یک مقاله در پست در روز یکشنبه او پذیرفته شده است که مردم محدودیت های جدید پیچیده است.

“من درک می کنم مردم را احساس می کنم نا امید با برخی از قوانین جدید” جانسون نوشت. “من دانیم آنچه که ما در حال حاضر درخواست پیچیده تر از به سادگی در خانه ماندن اما این یک مشکل پیچیده است و ما نیاز به اعتماد به حس خوب از مردم است.”

این تقدیرنامه به شرح زیر انتقاد بر سر راه او برداشته مستند اقدامات در سراسر انگلستان در این هفته با دعوت از مردم برای رفتن به محل کار. مدارس و برخی از مغازه ها باید قادر به باز کردن از ژوئن 1 مگر اینکه شیوع بدتر.

بیش از 34,500 مردم در انگلستان فوت کرده اند از coronavirus تا کنون با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز — دوم بیشترین مرگ و میر در جهان پس از ایالات متحده آمریکا

اندی Burnham, شهردار, Greater Manchester, lambasted نخست وزیر در امروز ناظر برای نگه داشتن شهرها و شهرستانها در خارج از لندن در تاریکی بیش از اقدامات جدید.

“در, Greater Manchester, ما تا به حال بدون اطلاع از اقدامات” او گفت:, و اضافه کرد که هیچ زمان برای آماده سازی شهر در شبکه حمل و نقل برای مردم بازگشت به کار.

شوراهای Gateshead منچستر و نیوکاسل گفته اند ساکنان به ماندن در خانه با وجود Johnson کاهش مهار اقدامات است. Hartlepool و لیورپول شوراها در ضمن باید گفت که آنها بعید است که برای باز کردن مدارس در مناطق خود در ژوئن 1 هر دولت انگلیس به جدول زمانی.

تازه رای گیری توسط Opinium برای ناظر روزنامه نشان می دهد که انگلستان شهروندان نیز بیشتر ناراضی. این ارقام نشان می دهد 39 درصد از افراد مورد بررسی در هفته گذشته تایید Johnson را از دست داده و همه گیر — 42 درصد رد.

دوم نظرسنجی YouGov برای آسمان اخبار یافت 47 درصد از u. k. عمومی می گویند که آنها فکر می کنم دولت این است که دست زدن به بحران “خوب” با 49 درصد گفتن آن در حال انجام است “بد است.”

جانسون همچنین با استفاده از قطعه خود را در پست در روز یکشنبه اعلام ردیابی سریع از برنامه های جدید برای باز کردن یک ‘واکسن تولید و نوآوری مرکز” در آکسفورد. £93 میلیون دلار سرمایه گذاری از طرف دولت به این معنی تسهیلات می تواند باز کردن یک سال جلوتر از برنامه در تابستانی 2021.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>