بوریس جانسون خطرات کشیدن استرالیایی از مستند در برابر خود خواهد

جیمز جانسون است که از بنیانگذاران J. L. همکاران و مشاور ارشد به Kekst CNC. او قبلا به زد رای گیری در خیابان داونینگ تحت نخست وزیر ترزا ممکن است.

لندن — “این است که پایین آمدن از کوه است که خطرناک تر است.”

چنین شد انگلستان نخست وزیر کلمات در روز یکشنبه شب به عنوان او مشخص دولت در گام های بعدی در تلاش برای مبارزه با کروناویروس. این بیانیه درست از خطرات و چالش های به آمده هر دو مبارزه برای نگه داشتن نرخ تولید مثل بیماری و فداکاری ما باید به عنوان یک کشور است. آن هم درست از خطرات سیاسی که بوریس جانسون در حال حاضر مواجه است.

تا به حال Johnson قوی دریافت کرده تایید اعتبار — برخی از بهترین در جهان غرب است. محافظه کار رای گیری قصد دریافت کرده است افزایش, ضربه زدن رکورد برای یک حزب در دولت است. مردم نیز بیشتر شده است در سراسر ایالات حزب سیاسی تقسیم از انگلستان سیاست دیده می شود برای سال های بسیاری که آیا خود به آسمان بالا پشتیبانی از مستند اقدامات و یا وقتی که می آید به چه جانسون درک است.

اما ما به عنوان کسانی که محتاط مراحل پایین سمت قله زمین در حال حاضر در حال تغییر. یک نظرسنجی منتشر شده در روز دوشنبه در خرید اینترنتی از سردرگمی بیش از دولت پیام برای حمایت از دولت را کاهش محدودیت در ایستاده بود تنها 44 درصد با 43 درصد مخالف. نمایش در حال حاضر به نظر می رسد متفاوت است که بسته به نوع حزب کسی پشتیبانی — گریه به دور از 76 درصد از رای دهندگان محافظه کار و 83 درصد از نیروی کار رای دهندگان که پشتیبانی دولت قبلی سیاست مستند.

بزرگترین تهدید برای دولت انگلیس نیست از ارتباطات botch, اما بزرگتر و بیشتر تثبیت پدیده در روح و روان. در مقایسه با دیگر کشورهای انگلیسی عمومی است که گرفته شده از مستند علیه آن خواهد شد.

این ممکن است به نظر می رسد یک چیز عجیب و غریب می گویند با تصاویری از مردم thronging در پارک ها بیش از آخر هفته و افزایش ترافیک در جاده ها به عنوان هفته کارگر آغاز شد. اما حس فعال اطاعت در میان انگلیسی عمومی یعنی ما همیشه به احتمال زیاد به دنبال ما دولت از مستند – حتی اگر ما فکر می کنم آن ممکن است یک ایده بد است. به عنوان قوانین و تغییرات تن مردم به طور طبیعی تغییر رفتار خود. اینها خاص rulebreakers در شروع اولین مستند اما افرادی که احساس می کنند که اجازه داده شده است به انجام بیشتر و درست است که حتی اگر آنها نمی, به خصوص موافقت با آن است. آن را ممکن است احساس متناقض اما یک قاعده افکار عمومی این است که همیشه اجازه کرده است.

چرا که در همان زمان مردم خیلی بیشتر مصمم است که زندگی را باید نجات داد. این بود که پیدا کردن از آخرین نظر سنجی بین المللی توسط KekstCNC نشان می دهد که 73 درصد از مردم می خواهند دولت برای محدود کردن گسترش این بیماری و جلوگیری از مرگ و میر حتی اگر این بدان معناست که یک رکود یا افسردگی و عمده زیان کار است. کشورهای دیگر بسیار کمتر مطمئن — تنها 44 درصد می گویند این در سوئد 49 درصد در آلمان است.

انگلستان نیز منحصر به فرد ایران در این, با مردم در تمام گروه های سنی اولویت صرفه جویی در زندگی برخلاف روند در کشورهای دیگر که در آن افراد جوان در حال حادثه برای قرار دادن اقتصاد ،

های متفاوتی وجود دارد که چرا این است. جواب واضح است که انگلستان تلفات اما کشورهای دیگر با شماره های بالا مانند ایالات متحده نیست همان به اشتراک گذاشتن احساسات به چنین درجه. هیچ الگوی مشخص مربوط به چگونه آرام یا شدید متفاوت مستندات بوده است یا نه.

تمرکز گروه نشان داده اند که جانسون را تجربه ویروس تغییر دیدگاه های خطر در انگلستان با تصویر, شکلگیری, از خفیف آنفولانزا مانند بیماری به یک قاتل بی رویه است که می تواند دست کشیدن هر کسی را بسیار آسان تر از فرض شده است.

هر چه توضیح این تفاوت که در این مسائل به این دلیل که بریتانیا می خواهد دولت برای قرار دادن زندگی خود را بالاتر از اقتصاد است. خود را معیار برای موفقیت دولت در این بحران است نه اقتصادی و نه صرفا توقف NHS ظرفیت از غرق اما مرگ و میر پایین آمدن و ماندن را.

در آلمان و سوئد, عمومی همسو با دولت است. به عنوان مستندات در حال برداشته و یا در مورد سوئد اقدامات آرام ماندن آنها می خواهند بیشتر از تمرکز بر اقتصاد است. در ایالات متحده هر چند دموکرات ها بدون شک می توان میگردند دوم سنبله بی سابقه قطبش به معنی بسیاری از جمهوری خواهان بازگشت رئیس جمهور و یک حرکت از مستند هر چه عواقب. رئیس جمهور تهمت و حتی مذاکرات در مورد احتمال مرگ و میر بیشتر به دلیل رویکرد خود را — یک موقعیت به طور کامل غیر قابل تصور در انگلستان قرار داده و به سادگی در بسیاری از کشورهای دیگر این احساس تا حدودی مقصر در بلند کردن اجسام از مستند.

انگلیسی ها نیست. در عوض به طور کلی مستند برداشته شده است و بدون اجازه آنها. اگر مرگ و میر افزایش می دهد, آن است که رفتن به بخشیده شود و یا فراموش شده; آن را نمی خواهد به عنوان دیده می شود اجتناب ناپذیر یا یک قیمت معقول برای رسیدن اقتصاد به بالا و در حال اجرا است. در هر کشور یک دوم سنبله می توانست عواقب فاجعه بار. اما در انگلستان سیاسی آسیب پتانسیل را دارد که بسیار بیشتر از دیگر کشورها است.

و همه نشانه هایی هستند که این سرزنش سقوط خواهد کرد در دولت ، رفته اند روز از انتخاب چند شکستن قفل قوانین همانطور که اتفاق افتاده است spates تا حد زیادی از مردان جوان در اوایل ماه آوریل شد که حق منبع خشم عمومی. برخی از روزنامه نگاران مانند کریشنان Guru-مورفی و امیلی Maitlis پیشنهاد کرده اند سردرگمی های اخیر بیش از دولت پیام می تواند عمدی “بخشی از یک استراتژی بزرگتر از deniability” بنابراین مردم خود را سرزنش. اما دولت بسیار بیشتر از استان های مختلف تا به جای توطئه است. و حتی اگر این درست شد رای دهندگان به ندرت سرزنش خود را برای هر چیزی.

دیگر احزاب سیاسی از این آگاه هستند. هر چند نگرانی واقعی است که بدون شک خود را انگیزه اصلی این خواهد بود که در ذهن اسکاتلند و وزیر اول Nicola Sturgeon او به عنوان تنظیم او رویکرد متفاوت و همچنین منچستر شهردار اندی برنهام او به عنوان رمپ تا انتقاد از دولت در وستمینستر. بیشتر از همه کار رهبر Keir Starmer را به تفکر در آن را به عنوان معرفی خود به ملت.

خیابان داونینگ آگاه از خطر بیش از حد. ساندی تایمز هفته گذشته گزارش “ارشد منابع محافظه کار” گفت: مردم در دولت باید یک چشم بر تایید اعتبار از دیگر رهبران ملی. “هر رهبر او حمایت در اوج اما در حال حاضر که پشتیبانی شروع به پایین آمدن کاملا به شدت” منبع گزارش شده اند. “ما در حال ورود به این لحظه از حداکثر سیاسی در خطر است.”

به دلیل شرایط منحصر به فرد در بریتانیا به دلیل از مشخصات منحصر به فرد که در معرض خطر می تواند بسیار کمی بالاتر از دیگر کشورها است.

اعلامیه گفته است که به طور غیر قابل برگشتی به پایان رسید به وضوح اشتباه است. ما شش ماه به بزرگترین محافظه کار اکثریت در بیش از 30 سال است. حتی با این مسائل در شروع این بیماری همه گیر در مارس مردم تمایل به رای دادن برای احزاب سیاسی بر اساس آنچه مانند نگاه کنند آنها را فراموش بعدی به جای مجازات و یا پاداش آنها را برای آنچه که آنها در حال حاضر انجام می شود. و البته وجود هر امکان که جانسون می تواند حرکت به مشکلات پیش رو و ملاقات با پیروزی یک بار دیگر.

اما شهرت را برای برخی بود ساخته شده و از دست رفته در طول این بحران است. کسانی که شهرت انجام خواهد شد به بعد از انتخابات و این بار با صالح کار رهبر است که نوشته شده توسط رای دهندگان نوسان بسیار ذکر نام او. آن است که سختی سفر را به پایین کوه و این فقط آغاز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر