لندن بوریس جانسون مجموعه ای از یک “مراقب” طرح روز شنبه به پایان coronavirus مستند در انگلستان با اولین تغییرات جزئی در نظر گرفتن اثر این هفته است.

در یک سخنرانی تلویزیونی آدرس به ملت امروز نخست وزیر بریتانیا گفت: افرادی که قادر به کار از خانه باید به سر کار از روز شنبه در حالی که عموم رایگان خواهد بود به نامحدود ورزش و صرف زمان در پارک ها و سواحل از چهارشنبه.

اما او اصرار داشت آن خواهد بود “جنون” را به رفتن بیشتر و خطر دوم اوج ویروس است که می تواند پایمال کردن خدمات بهداشت ملی.

“نه, این است که زمان به سادگی برای پایان دادن به مستند این هفته” جانسون گفت. “در عوض ما در حال برداشتن اولین گام های دقیق برای تغییر ما اقدامات است.”

جانسون مشخص شده “اولین طرح یک نقشه راه برای بازگشایی جامعه” که او گفت: خواهد بود مشروط در بریتانیا نگه داشتن نرخ انتقال پایین و ایجاد یک به طور کامل عملیاتی تست-و-ردیابی سیستم. جزئیات بیشتر منتشر خواهد شد دوشنبه.

بر اساس این طرح مدارس ابتدایی و مغازه ها می تواند شروع تدریجی بازگشایی از آغاز ماه ژوئن در حالی که کافه ها و رستوران ها است که می تواند با اجتماعی فاصله به علاوه برخی دیگر از مناطق عمومی مانند مکان های عبادت و سینما می تواند شروع به باز کردن از ابتدای ماه جولای ، همه آنها را مجبور به رعایت دقیق اجتماعی فاصله گرفته است.

او افزود که هنگامی که عفونت های رای است و به اندازه کافی کاهش مسافران هوایی از ورود به بریتانیا از خارج از کشور را به صرف 14 روز در قرنطینه. که می تواند گسترش به دیگر مسافران است.

دولت ابداع جدید Covid سیستم هشدار خواهد شد که اطلاع رسانی از coronavirus سطح خطر و تعیین محدوده مستند مورد نیاز در پنج درجه در مقیاس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر